ajinav82 ajinav82 komentáře u knih

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Krásný popis prostředí a života v Provenc. Příjemné a pohodové čtení, které pohladí duši. Přidávám si autora do oblíbených.
Určitě nebude vhodná pro "akční" čtenáře.

21.06.2015

Pěkná, oddechová četba, ale nic ve mě nezanechala.

15.07.2013 3 z 5

Bavila jsem se od začátku do konce :)

10.09.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nevěřím, že HP a tuto knihu psala stejná autorka. Příběh je zdlouhavý, místy nudný.

14.11.2014 2 z 5

Respektovat a být respektován Respektovat a být respektován Pavel Kopřiva

Knihu nemůžu dočíst, vše je tak zdlouhavě popisováno. Lepší je kniha Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly...

20.12.2013 1 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Krásně napsaná kniha o německé dívce, která si svůj osud nezasloužila. Velmi smutn á kniha

13.07.2013 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Kniha není špatná,ale celkově dílo E.Hemingwaye mě nikdy moc nezaujalo.

07.02.2013 3 z 5

Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda? Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda? Jan Novák

Z knihy mám úžasný zážitek. Čtivě podaná autobiografie, kterou řadím mezi své oblíbené knihy, jejichž přečtení ve mě zanechalo stopu.

22.10.2014 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Pro mě ne. Nemá to hloubku, žádné napětí, které by mě nutilo číst dál a dál. Taková pohodová oddechovka, ale nudná.

09.10.2014 odpad!

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Vtipná nenáročná četba.

01.03.2014 5 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Byla by to pro mě čtivá kniha, ale jazyk Týnů mi nevyhovoval. Špatně se mi to četlo a nebylo možné se do děje začíst. Díky tomu, že celá kniha byla takto psaná jsem dala jen 3hvězdy

20.01.2014 3 z 5

Tajemství výrobců potravin Tajemství výrobců potravin Vít Syrový

Skvělá příručka pro každého,kdo chce mít kontrolu nad tím, co vloží do nákupního košíku

30.11.2013 5 z 5

Penězoměnci Penězoměnci Arthur Hailey

Vůbec mě nazaujala. Nevím, co dál napsat

21.11.2013 2 z 5

Kvantová teorie nikoho nezabije Kvantová teorie nikoho nezabije Marcus Chown

Pro člověka, kterému je fyzika vzdálená je to těžké čtení a místy dost nepochopitelné. Přesto obsahuje pasáže, které mi dost změnily pohled na svět kolem sebe.

20.11.2013 3 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Velice napínavý příběh,ale bohužel kniha obsahuje spoustu zdlouhavých a pro někoho nudných pasáží

09.10.2013 3 z 5

Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Adele Faber

Doporučuji všem rodičům.

04.06.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Velice nap

03.05.2013 4 z 5

Prave ctu a musim uznat, ze autor ma opravdu skvely smysl pro humor

12.04.2013 5 z 5

Český sen Český sen Tomio Okamura