ajinav82 - Příspěvky

Rok v ProvenciRok v ProvenciP. Mayle

Krásný popis prostředí a života v Provenc. Příjemné a pohodové čtení, které pohladí duši. Přidávám si autora do oblíbených.
Určitě nebude vhodná pro "akční" čtenáře.

21.06.2015

Vychováváme děti a rosteme s nimiVychováváme děti a rosteme s nimiN. Aldort

Doporučuji všem rodičům.

20.12.2014

Volání KukačkyVolání KukačkyR. Galbraith (pseudonym)

Nevěřím, že HP a tuto knihu psala stejná autorka. Příběh je zdlouhavý, místy nudný.

14.11.2014

Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda?Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda?J. Novák

Z knihy mám úžasný zážitek. Čtivě podaná autobiografie, kterou řadím mezi své oblíbené knihy, jejichž přečtení ve mě zanechalo stopu.

22.10.2014

Zbožňuju LondýnZbožňuju LondýnL. Kelk

Pro mě ne. Nemá to hloubku, žádné napětí, které by mě nutilo číst dál a dál. Taková pohodová oddechovka, ale nudná.

09.10.2014odpad!

K čertu s tím jdeme na toK čertu s tím jdeme na toR. Branson

Znám lepší motivační knihy. Mě nenadchla.

30.09.2014

Vyznejte se v novém občanském zákoníkuVyznejte se v novém občanském zákoníkuL. Ševčík ml.

Napsáno celkem srozumintelně pro laiky

30.09.2014

Analfabetka, která uměla počítatAnalfabetka, která uměla počítatJ. Jonasson

Bavila jsem se od začátku do konce :)

10.09.2014

Pan Kaplan má stále třídu rádPan Kaplan má stále třídu rádL. Rosten

Vtipná nenáročná četba.

01.03.2014

Máte na víc! Probuďte svůj mozekMáte na víc! Probuďte svůj mozekI. Pilný

Očekávala jsem víc praktických rad a méně teorie

28.01.2014

Mechanický pomerančMechanický pomerančA. Burgess

Byla by to pro mě čtivá kniha, ale jazyk Týnů mi nevyhovoval. Špatně se mi to četlo a nebylo možné se do děje začíst. Díky tomu, že celá kniha byla takto psaná jsem dala jen 3hvězdy

20.01.2014

Zdraví v ohroženíZdraví v ohroženíJ. Jonáš

Vynikající kniha,kde se člověk dozví,jaké neghativní dopady má konzumace rafinovaných potravin, hlavně cukru. Netušila jsem, ře je to až tak alarmující.Bohužel, od žádného lékaře se toto nedozvíte.

18.01.2014

Miluj svůj životMiluj svůj životL. L. Hay

skvělá příručka

09.01.2014

Respektovat a být respektovánRespektovat a být respektovánP. Kopřiva

Knihu nemůžu dočíst, vše je tak zdlouhavě popisováno. Lepší je kniha Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly...

20.12.2013

Tajemství výrobců potravinTajemství výrobců potravinV. Syrový

Skvělá příručka pro každého,kdo chce mít kontrolu nad tím, co vloží do nákupního košíku

30.11.2013

Já jsem hladJá jsem hladP. Dvořáková

Poutavé čtení o anorexii. Je až neuvěřitelné, co člověk všechno dokáže unést.

22.11.2013

PenězoměnciPenězoměnciA. Hailey

Vůbec mě nazaujala. Nevím, co dál napsat

21.11.2013

Kvantová teorie nikoho nezabijeKvantová teorie nikoho nezabijeM. Chown

Pro člověka, kterému je fyzika vzdálená je to těžké čtení a místy dost nepochopitelné. Přesto obsahuje pasáže, které mi dost změnily pohled na svět kolem sebe.

20.11.2013

Prázdné místoPrázdné místoJ. K. Rowling

Trochu nudný příběh s nečekaným a velmi smutným koncem. Od autorky bych čekala něco více napínavého a čtivějšího

13.11.2013

Jméno růžeJméno růžeU. Eco

Velice napínavý příběh,ale bohužel kniha obsahuje spoustu zdlouhavých a pro někoho nudných pasáží

09.10.2013

Snědla dětem sladkostiSnědla dětem sladkostiM. Formanová

Sice kniha nemá žádnou zápletku, ale i tak se mi moc dobře četla. Je to jakési nahlédnutí do života jiné osoby. Pěkná oddychovka.

13.08.2013

Ovládněte svůj metabolismusOvládněte svůj metabolismusJ. Michaels

Zajímavé čtení o stravě, ale jídelní plán na konci mi přijde hodně přísný a hlavně málo sacharidů

11.08.2013

Klub nenapravitelných optimistůKlub nenapravitelných optimistůJ. Guenassia

Pěkná, oddechová četba, ale nic ve mě nezanechala.

15.07.2013

Vyhnání Gerty SchnirchVyhnání Gerty SchnirchK. Tučková

Krásně napsaná kniha o německé dívce, která si svůj osud nezasloužila. Velmi smutn á kniha

13.07.2013

Jak mluvit, aby nás děti poslouchalyJak mluvit, aby nás děti poslouchalyA. Faber

Doporučuji všem rodičům.

04.06.2013

HypnotizérHypnotizérL. Kepler

Velice nap

03.05.2013

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizelStoletý stařík, který vylezl z okna a zmizelJ. Jonasson

Prave ctu a musim uznat, ze autor ma opravdu skvely smysl pro humor

12.04.2013

Český senČeský senT. Okamura

Souhlas

29.03.2013

Skladatelka voňavého prádlaSkladatelka voňavého prádlaM. Formanová

28.03.2013

NemesisNemesisJ. Nesbø