ajinav82 ajinav82 komentáře u knih

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Krásný popis prostředí a života v Provenc. Příjemné a pohodové čtení, které pohladí duši. Přidávám si autora do oblíbených.
Určitě nebude vhodná pro "akční" čtenáře.

21.06.2015

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Doporučuji všem rodičům.

20.12.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nevěřím, že HP a tuto knihu psala stejná autorka. Příběh je zdlouhavý, místy nudný.

14.11.2014 2 z 5

Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda? Co já vím? aneb Co mám dělat, když je to pravda? Jan Novák

Z knihy mám úžasný zážitek. Čtivě podaná autobiografie, kterou řadím mezi své oblíbené knihy, jejichž přečtení ve mě zanechalo stopu.

22.10.2014 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Pro mě ne. Nemá to hloubku, žádné napětí, které by mě nutilo číst dál a dál. Taková pohodová oddechovka, ale nudná.

09.10.2014 odpad!

K čertu s tím - jdeme na to K čertu s tím - jdeme na to Richard Branson

Znám lepší motivační knihy. Mě nenadchla.

30.09.2014 3 z 5

Vyznejte se v novém občanském zákoníku Vyznejte se v novém občanském zákoníku Ludvík Ševčík ml.

Napsáno celkem srozumintelně pro laiky

30.09.2014 4 z 5

Bavila jsem se od začátku do konce :)

10.09.2014 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Vtipná nenáročná četba.

01.03.2014 5 z 5

Máte na víc! Probuďte svůj mozek Máte na víc! Probuďte svůj mozek Ivan Pilný

Očekávala jsem víc praktických rad a méně teorie

28.01.2014 3 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Byla by to pro mě čtivá kniha, ale jazyk Týnů mi nevyhovoval. Špatně se mi to četlo a nebylo možné se do děje začíst. Díky tomu, že celá kniha byla takto psaná jsem dala jen 3hvězdy

20.01.2014 3 z 5

Zdraví v ohrožení Zdraví v ohrožení Josef Jonáš

Vynikající kniha,kde se člověk dozví,jaké neghativní dopady má konzumace rafinovaných potravin, hlavně cukru. Netušila jsem, ře je to až tak alarmující.Bohužel, od žádného lékaře se toto nedozvíte.

18.01.2014 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

skvělá příručka

09.01.2014 4 z 5

Respektovat a být respektován Respektovat a být respektován Pavel Kopřiva

Knihu nemůžu dočíst, vše je tak zdlouhavě popisováno. Lepší je kniha Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly...

20.12.2013 1 z 5

Tajemství výrobců potravin Tajemství výrobců potravin Vít Syrový

Skvělá příručka pro každého,kdo chce mít kontrolu nad tím, co vloží do nákupního košíku

30.11.2013 5 z 5

Poutavé čtení o anorexii. Je až neuvěřitelné, co člověk všechno dokáže unést.

22.11.2013 5 z 5

Penězoměnci Penězoměnci Arthur Hailey

Vůbec mě nazaujala. Nevím, co dál napsat

21.11.2013 2 z 5

Kvantová teorie nikoho nezabije Kvantová teorie nikoho nezabije Marcus Chown

Pro člověka, kterému je fyzika vzdálená je to těžké čtení a místy dost nepochopitelné. Přesto obsahuje pasáže, které mi dost změnily pohled na svět kolem sebe.

20.11.2013 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Trochu nudný příběh s nečekaným a velmi smutným koncem. Od autorky bych čekala něco více napínavého a čtivějšího

13.11.2013 3 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Velice napínavý příběh,ale bohužel kniha obsahuje spoustu zdlouhavých a pro někoho nudných pasáží

09.10.2013 3 z 5