Agnesita Agnesita komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

RR mě opět nezklamal.

02.11.2019 4 z 5

Ještě není konec Ještě není konec Michal Sýkora

Literární úroveň nic moc.

07.04.2019 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Knížka má své mouchy, ale mám prostě slabost pro severské detektivky a Norsko. :)

18.03.2019 4 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Uf... Nutila jsem se do čtení, čekala jsem, kdy se do knihy začtu. Byla to nakonec skoro polovina knihy. Příliš překombinované, těžko uvěřitelné.

02.03.2019 1 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Thriller? Opravdu ne. Vleklo se to, bylo předvídatelné. Málem jsem nedočetla. Nedoporučila bych.

15.07.2018 2 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Každý se nenarodí do té správné rodiny. Každý se nedokáže dostat ze Čtvrti. Jo není každý. Svižný děj, trocha té romantiky, fajn oddechovka.

21.01.2018 4 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Dobry namet, pro me bohuzel ne dobre remeslne zvladnuty. Priznavam ovsem, ze zaver me dojal k slzam.

01.09.2017 3 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Nejsem cílovka, jednak věkem a pak fantasy čtu minimálně. Knihu jsem přečetla, bavila mě, je čtivá. Zkrátka mě neuchvátila.

14.05.2024 4 z 5

Cesty na Sibiř Cesty na Sibiř Martin Ryšavý

Poslouchala jsem audiknihu ČR. Asi jsem čekala víc tajemna a dobrodrůža, ale jako poslech při činnostech v domácnosti příjemné. :)

24.08.2022 3 z 5

Máj Máj Miroslav Wanek

Záplava, proud plný energie - to je můj první pocit. Další je nostalgie po době, kdy vášeň tu byla dnes a denně. Díky za výzvu a za zmínku knížky na Vltavě, poezii jsem nečetla léta.

10.11.2020 4 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Nenáročné čtení vybrané pro výzvu... I takové knihy jsou potřeba, ale jdou napsat lépe. Mám na mysli "technickou" stránku - vadilo mi věčné omílání jednoho a téhož v části z přítomnosti, hodně jsem přeskakovala a Nicole mi moc sympatická nebyla.

08.11.2020

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Asi nejlepší díl.

03.12.2019 4 z 5

Jakubův cestovní deník Jakubův cestovní deník Jakub Čech

Wow, jsem nadšená! Velká paráda. Díky Jakubovi jsem byla na PCT taky.

12.11.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Uhrančivé, nelze než číst a číst...

26.10.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Takové nějaké studené, dočetla jsem "z povinnosti". Další že série už číst nebudu.

18.10.2019 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Těším se na další v pořadí!

06.10.2019 4 z 5

Fajn čtení.

07.09.2019 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Přečteno jednim dechem.

10.05.2018 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Romanticka, čtivá kniha. Nezaujala ale mě natolik, abych sáhla po další v sérii.

07.01.2018 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Po delsi dobe opet HH, kvituji s povdekem. Konec pro me zbytecne rozvlekly. A uplny zaver me desne nastval. Nechci ovsem prozrazovat dej.

22.09.2017 4 z 5