Adele02 Adele02 komentáře u knih

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

Taková příjemná oddechovka. Lea byla hodně sympatická, Štefanovi to chování sice sem tam uniklo, ale jinak fajn :)

27.09.2013 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Spíš 4, 5.
Velice pěkně napsané, to, co druhý díl zhatil trojka zase pěkně napravila. Adrianovy a Rosiny hlášky zabíjí, ale TEN KONEC!!!

25.09.2013 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

BOMBA. Ten konec mě dostal. MUSÍTE ČÍST!!!

20.09.2013 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Pěkné, lepší než předchozí díl.

15.09.2013 4 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

JO, konečně ji mám doma, po dlouhém souboji v knihkupectví je jen a jen MOJE. Nemůžu se dočkat, až se do ní pustím :)

12.09.2013 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

No, asi jsem to měla čekat, ale nečekala. Georgiiny hlášky šly a ukončování kapitol Richelle Mead umí taky skvěle, ale jinak nic moc. Do dalšího dílu už nejdu.

11.09.2013 3 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Moje srdce hoří, HOŘÍ, a uhasit ho může jen kluk jako Warner. Tuhle knížku prostě musíte přečíst.

07.09.2013 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Lidičky, tak tohle byla BOMBA. Vůbec jsem nečekala, že se to vyvine až takhle a původní myšlenka byla, že to bude spíš nuda kvůli cestování v čase. Velký omyl, knížka se mi líbila víc než předchozí dva díly.

03.09.2013 5 z 5

Až na dno Až na dno Birgit Schlieper

Jediný důvod, proč si tato kniha zaslouží hvězdičku, je ten, že je to PRAVDA. Krutá pravda, kdy čtrnáctiletí chlastají alkohol, kouří cigarety a hrají si na dospělé. Navíc jim to jejich rodiče tolerují. Tuhle knihu byste si přečíst mohli, ale opravdu jen kvůli pravdě.

31.08.2013 1 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Vampýrská akademie nezklamala. Rose mám ráda čím dál víc.

30.08.2013 4 z 5

Romeo a Julie (komiks) Romeo a Julie (komiks) William Shakespeare

Tak tohle byla bomba. Shakespeare se nedá vyjádřit v slovech.

27.08.2013 5 z 5

Ukolébavka Ukolébavka Sarah Dessen

Hrozně se to táhlo, ale konec byl kouzelný. Dextere, miluju tě!

26.08.2013 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Čekala jsem víc, ale jinak to bylo fajn.

23.08.2013 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Obsahem jsem se nějak prokousala, ale ty poslední stránky jsem doslova zhltla. Tak tohle si musíte přečíst!

22.08.2013 4 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tak se Upíří deníky konečně rozjely, ještě že jsem u nich vydržela. Tady už se mi všichni (až na Katherine, která byla až moc šílená) celkem zalíbili, ale ten závěr, TEN ZÁVĚR!

20.08.2013 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Proč mají na CooBoo webu tak krátkou ukázku, že se do toho hned začtu a musím to dočíst??? Krvavou cestu musím mít!

19.08.2013

Alchymista Alchymista Michael Scott

Řekla bych, že se tady nevyskytly žádné nudné pasáže. Prostě super.

18.08.2013 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Tak tahle knížka se mi fakt hrozně moc líbila, Rose mi přišla taková správná a s Lissou tvořily tu nejskvělejší dvojici, kterou jsem kdy s upíry našla. Navíc není o romantické a vtipné scény nouze, takže fakt pro mě :)

15.08.2013 5 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Knížce jsem vůbec nedůvěřovala, ale musím uznat, že se mi fakt líbila.

13.08.2013 4 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Tak teď fakt nevím, jestli má smysl v téhle sérii pokračovat.

11.08.2013 2 z 5