Romeo a Julie (komiks)

Romeo a Julie (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74445/bmid_romeo-a-julie-komiks-NEX-74445.jpg 5 35 6

Romeo a Julie, jedna z nejslavnějších a nejčastěji uváděných Shakespearových her, je symbolickým příběhem neutuchající lásky. Adaptace slavného dramatu představí mladým čtenářům toto klasické dílo v podobě komiksu, v němž znovu ožije tragický příběh mladých milenců z italské Verony ve třináctém století. Nenávist, která panuje mezi rody Monteků a Kapuletů, není ve Veroně žádným tajemstvím. Navzdory tomu však k sobě Romeo Montek a Julie Kapuletová zahoří láskou. Potyčky mezi příslušníky obou znesvářených rodů vedou k nucenému odchodu Romea do vyhnanství a řada nešťastných náhod a nedorozumění spěje k nevyhnutelnému tragickému konci obou milenců.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Grada

Romeo and Juliet The Graphic Novel , 2009

Booky84
22.04.2023 5 z 5

Krásné, smutné a nadčasové dílo, tentokrát v komiksové podobě a bylo to příjemné čtení.

Lka
28.10.2021 5 z 5

Tragický příběh od W. Shakespeara v podobě komiksového vydání. Moc pěkné. Začínám přicházet na chuť komiksů.

L.Helena
28.10.2019 5 z 5

Velmi pěkné zpracování klasického díla.

Karoli282
13.02.2015 5 z 5

Skvělé zpracování i příběh, škoda jen, že oba milenci zemřeli :D to mi je vždycky líto.

Adele02
27.08.2013 5 z 5

Tak tohle byla bomba. Shakespeare se nedá vyjádřit v slovech.

sabanka
07.02.2012 5 z 5

tohle super nikdy jsem si nemyslela že Shakespeare je tak super

komiksy

Autoři knihy