Adele02 Adele02 komentáře u knih

Bouře Bouře Julie Cross

Vypadalo to teda pěkně blbě, ale asi poslední čtvrtina (né, kecám, osmina) knihy mě tak dostala, že jsem prostě ty čtyři hvězdičky dát musela.

12.01.2014 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Opravdu zajímavá knížka, ondatra. :D Některé scény mě nutí smát se i teď.

12.01.2014 3 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Rozhodně lepší než první díl. Tak nějak si říkám, že víc začínám fandit Kišanovi.

05.01.2014 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

CO TO BYLO ZA KONEC???

Váhala jsem 3,5... ale pak jsem si říkala, že bych byla až moc zlá. Prostě sladké :)

02.01.2014 5 z 5

A tak mi unikají A tak mi unikají Beth Revis

Sophiele - je to prostě novela, předchůdce Lodi mezi hvězdami, stáhneš ji zadax na www.cooboo.cz v sekci stažení ;)

28.12.2013 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Zoey může být pitomá sebevíc, ale vždy se budi ke ŠN vracet, protože se u toho ohromně pobavím ;D

28.12.2013 4 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Hm, tohle mě nebavilo.

24.12.2013 1 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Chtělo by to min. 10, 5 hvězdiček.

Tohle bylo... fascinující.

22.12.2013 5 z 5

Anna - Krok za krokem do nového života Anna - Krok za krokem do nového života Justus Pfaue

Čekala jsem, že to bude horší, ale vyklubal se z toho docela pěkný příběh :)

21.12.2013 4 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Dlouho, dlouho jsem váhala mezi 3 a 5 hvězdičkami. Začátek byl slibný, ale ke konci to Kelseyino chování tak trochu pokazilo. No, ukončení šlo, Kelsey si to trochu vylepšila, takže to dalšího dílu rozhodně půjdu. A stejně jsem přesvědčená, že budu team Ren... :)

08.12.2013 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Tohle bylo nůďo.

07.12.2013 1 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

4,5
Půl hvězdičky jsem prostě ubrat musela. Není to pětka, ale v žádném případě ani jen pouhá čtyřka. VA je prostě epes-rádes. Ten začátek a vlastně i okolo prostředku... všechno bylo hrozně protažené a Dimitrij se znovu projevil jako totální idiot, no co, ten konec byl teda epický. Vlastně si říkám, proč takovouhle zápletku nechala až na poslední díl.

29.11.2013 4 z 5

Nikdy nepřestávej věřit Nikdy nepřestávej věřit Barbora Tuzarová

Čekala jsem trochu víc...
Začátek parádní, ale ukončení s anorexií a alkoholem se mi vážně nelíbilo.

16.11.2013 3 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Plně zasloužené čtyři hvězdičky. Celý děj strhující, Kalona tomu dodal šmrnc, i když aféra ze Starkem mi přišla spíš jako taková "bonusová". U Školy noci se nikdy nepřestanu chechtat.

09.11.2013 4 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Nevím, co s tím ostatní mají, ale mě Lola přišla stejně dobrá jako Anna. Jen ten konec se mi zdál lehce otevřený. Bomba! :D

31.10.2013 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Tak neskutečně prdlé, že podle Miina uvažování budu mluvit ještě hodně dlouho. :)

27.10.2013 4 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

A dost, sice jsem u konce, ale tohle je děs. Odkládám a už se nevrátím.

24.10.2013 odpad!

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Příjemná oddechovka. Poznámky v Rogerových playlistech nebo v Amyině deníku byly supr. Stojí za to číst! :)

20.10.2013 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Nevím, kdy se to stalo naposledy a nebo jestli se to už vůbec stalo, ale tahle kniha ze mě dostala nejvíc emocí.
Zaprvé bych neřekla, že to řeknu, ale měním stranu a jdu k Adrianovi. Dimitrij si mě totálně odrovnal, no uvidíme, jak k tomu přistoupím v dalších dílech.
Rose byla v Dimitrijově přítomnosti vážně hrozná, ale to, jak prostě prahla po štěstí pro svou lásku mě dostalo. A ten konec? Teď už si nemyslím, že je Drakie mou nejoblíbenější knížkou.
A na závěr...
ADRIANE!

13.10.2013 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

4,5.
Pěkné, bála jsem se jít potmě na záchod :) Nabité akcí, fakt supr.

11.10.2013 4 z 5