Adel153 Adel153 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Úžasná kniha u které stránky mizí pod rukama. Skvělé napsané a čtivé. Těším se na další díly od autora.

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Úžasná kniha kterou jsem přečetla jediným dechem. Nemohla jsem se vůbec od ní odtrhnout. Hned poté jsme shlédla film který byl hezky natočený , ale přišlo mi jako by to s knihou nemělo částečně nic společného. Knihu můžu s klidem doporučit.

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tohle je opravdu jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Super napínavý příběh od kterého se nejde odtrhnout. Stránky neskutečně rychle při čtení ubývají. Rozhodně doporučuji.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Než jsem se pustila do čtení dlouho mi to trvalo, ale kniha vůbec nezkalamala. Je to ten typ knihy u které musíte číst dál a dál dokud jí nedočtete.

02.03.2019 5 z 5

Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Anita Moorjani

Hodně hlubokých myšlenek nad kterými se člověk rozhodně zastaví a zamyslí. Myslím si, že mnoha lidem může kniha pomoct nebo jim otevřít oči.

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Opravdu silný příběh. Zatím jsem nic lepšího podle skutečné události nečetla. Od knihy jsem se naprosto nemohla odtrhnout. Příběh dvou zamilovaných lidí je tak úžasný že prostě musíte dočíst až do konce.

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Knihu jsem začala číst s věčím očekáváním. Když jsem si přečetla že knihu přirovnávájí ke Zmizelé nebo Dívce ve vlaku, tak jsem si myslela že to bude větší napětí, ale přišlo mi to jako normální příběh. Ano kniha se četla hezky a plynule, ale nebylo tam tolik akce jako v knihách ke kterým je ostatní čtenáři přirovnávali. Kvůli tomu jsem dala o jednu hvězdičku méně.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Úžasné pokračování téhle nádherné série. Jojo zbožňuji a kniha vůbec nezklamala. Pořád nějaká akce a nebo nějaké nové zvraty. Při čtení jsem se vůbec nenudila.

Jacobova obhajoba Jacobova obhajoba William Landay

Knihu jsem objevila v knihkupectví úplnou nahodou ve výprodeji. Nevím proč, ale už na první pohled mě něčím zaujala a věděla jsem že si ji musím přečíst. A abych pravdu řekla vůbec nelituji. Kniha mě neskutečně bavila, teda až na nějaké složitější právnické řeči, ale byla velmi zajímavá.

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Nádherná kniha na kterou budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Nešlo to bez toho aby na konci neukápla malá slzička.

02.03.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Ze začátku se kniha četla hodně dobře. Poté jsem se trochu ztrácela, ale i tak mě ten příběh bavil a přišel mi něčím jiný.

18.08.2019 3 z 5

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Povídky špatné nebyli, ale po pár povídkách mi přišlo jako by se to vše opakovalo, sice záměry těch povídek byli jiné ale příběhy mi přišli podobné. Kniha mě části trochu nudila.

02.03.2019 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Bohužel jsem od knihy očekávala něco víc. Nebyla špatná, ale pořád mi tam něco chybělo. Film mě spíš bavil víc.

02.03.2019 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Opravdu úžasná kniha. Vůbec mě nenechala spát a musela jsem číst pořád dál. Po shlédnutí filmu jsem se do ní hned pustila, ale film měl jen snad polovinu z toho co bylo v knize a tím mě ještě víc nadchla že jsem musela číst dál.

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Dlouho jsem nad čtením knihy váhala, ale oka jsem se do ní pustila a nezklamala. Kniha je působivá a nutí vás číst dál. Jediné co mi zde vadilo bylo strašně moc jmen ve kterých jsem se často ztrácela.

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moyesovou mám strašně moc ráda a její knihu miluji, ale bohužel tahle mě, tedy až naposledních pár stránek, moc nebavila. Děj se strašně táhl a vlastně svým způsobem vše přišlo až nakonec, který byl hodně nečekaný.

02.03.2019 3 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Tohle kniha přesně pro ty typy puberťáků, kteří si myslí že okolní svět je na nic a jejich život za nic nestojí. Kniha se čte velmi rychle a příběh je velmi zajímavý. Jsem moc ráda že jsem v knihkupectví sáhla zrovna po téhle. Pěkné oddechové čtení.

Čertovo kopyto Čertovo kopyto Jan Sviták

Tuhle knihu jsem četla jako malá a hodně mě zaujala i bavila. Je to pěkné dětské čtení, které si mohou přečíst i dospělý

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Stejně jako Hadrový Panák nezklamala, ale stejně tak je tady moc jmen v kterých se dá lehchce zamotat. Jinak tenhle díl byl hodně zajímavý a zase něčím jiným než první.

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nádherná kniha s krásným příběhem. Kniha se čte opravdu rychle a není nijak složitá na čtení. Knihu nešlo přečíst bez slzička, ale musím uznat že film je o malinko lepší.