Adel153 Adel153 komentáře u knih

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Ze začátku se kniha četla hodně dobře. Poté jsem se trochu ztrácela, ale i tak mě ten příběh bavil a přišel mi něčím jiný.

18.08.2019 3 z 5

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Povídky špatné nebyli, ale po pár povídkách mi přišlo jako by se to vše opakovalo, sice záměry těch povídek byli jiné ale příběhy mi přišli podobné. Kniha mě části trochu nudila.

02.03.2019 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Úžasná kniha u které stránky mizí pod rukama. Skvělé napsané a čtivé. Těším se na další díly od autora.

Divoký pes Dingo Divoký pes Dingo Ruvim Frajerman

Pěkná oddychová kniha. Příběh je jednoduchý, ale mě se líbit. Má málo stránek takže byla i rychle přečtena.

Nikdy neříkej navždy Nikdy neříkej navždy Ali Cronin

Nic moc jsem od knihy nečekala a je to i dobře. Je to kniha napsaná pro mladší holky co jsou zrovna v pubertě. Je to dost předvídatelný příběh takže mě konec ani nijak nepřekvapil.

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nádherná kniha s krásným příběhem. Kniha se čte opravdu rychle a není nijak složitá na čtení. Knihu nešlo přečíst bez slzička, ale musím uznat že film je o malinko lepší.

02.03.2019 4 z 5

Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Anita Moorjani

Hodně hlubokých myšlenek nad kterými se člověk rozhodně zastaví a zamyslí. Myslím si, že mnoha lidem může kniha pomoct nebo jim otevřít oči.

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Opravdu silný příběh. Zatím jsem nic lepšího podle skutečné události nečetla. Od knihy jsem se naprosto nemohla odtrhnout. Příběh dvou zamilovaných lidí je tak úžasný že prostě musíte dočíst až do konce.

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tohle je opravdu jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Super napínavý příběh od kterého se nejde odtrhnout. Stránky neskutečně rychle při čtení ubývají. Rozhodně doporučuji.

02.03.2019 5 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Zajímavá kniha se zvláštním příběhem. Je v ní spousta témat nad kterými se dá dlouhé hodiny diskutovat a mnoho zajímavých myšlenek.

6000 kilometrů touhy 6000 kilometrů touhy Ilse Achilles

Od knihy jsem čekala trochu víc. Některé části byli zajímavé, ale většina mi přišla nezazivna a v některých případech i celkem zbytečné. Kniha byla celkem zajímavá, ale bohužel mě i trochu zklamala.

02.03.2019 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Bohužel jsem od knihy očekávala něco víc. Nebyla špatná, ale pořád mi tam něco chybělo. Film mě spíš bavil víc.

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Úžasná kniha kterou jsem přečetla jediným dechem. Nemohla jsem se vůbec od ní odtrhnout. Hned poté jsme shlédla film který byl hezky natočený , ale přišlo mi jako by to s knihou nemělo částečně nic společného. Knihu můžu s klidem doporučit.

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Knihu jsem začala číst s věčím očekáváním. Když jsem si přečetla že knihu přirovnávájí ke Zmizelé nebo Dívce ve vlaku, tak jsem si myslela že to bude větší napětí, ale přišlo mi to jako normální příběh. Ano kniha se četla hezky a plynule, ale nebylo tam tolik akce jako v knihách ke kterým je ostatní čtenáři přirovnávali. Kvůli tomu jsem dala o jednu hvězdičku méně.

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Knihu musím jen doporučit. Prvních asi 70 stránek jsen se do toho sice nemohla začíst a uvažovala jsem že knihu odložím, ale to by byla velká chyba a teď toho 100% nelituji že jsem četla dál. Kniha má silný příběh s podrobným vyprávěním, a i díky tomu jsem si dokázala živě představit ty prostředí. Kniha ve mě zanechala spoustu pocitů. Mohu jen doporučit.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Opravdu úžasná kniha. Vůbec mě nenechala spát a musela jsem číst pořád dál. Po shlédnutí filmu jsem se do ní hned pustila, ale film měl jen snad polovinu z toho co bylo v knize a tím mě ještě víc nadchla že jsem musela číst dál.

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Dlouho jsem nad čtením knihy váhala, ale oka jsem se do ní pustila a nezklamala. Kniha je působivá a nutí vás číst dál. Jediné co mi zde vadilo bylo strašně moc jmen ve kterých jsem se často ztrácela.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Než jsem se pustila do čtení dlouho mi to trvalo, ale kniha vůbec nezkalamala. Je to ten typ knihy u které musíte číst dál a dál dokud jí nedočtete.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Úžasné pokračování téhle nádherné série. Jojo zbožňuji a kniha vůbec nezklamala. Pořád nějaká akce a nebo nějaké nové zvraty. Při čtení jsem se vůbec nenudila.

02.03.2019 5 z 5

Štěstí - Nejkrásnější citáty Štěstí - Nejkrásnější citáty Antoine de Saint-Exupéry

Milovníci Malého prince tohle prostě musejí mít doma. Je pěkně mít tyhle nádherné citáty posbírané v takové malé knížečce a moct si je kdykoliv projít a přečíst znova.