Adel153 Adel153 komentáře u knih

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moyesovou mám strašně moc ráda a její knihu miluji, ale bohužel tahle mě, tedy až naposledních pár stránek, moc nebavila. Děj se strašně táhl a vlastně svým způsobem vše přišlo až nakonec, který byl hodně nečekaný.

02.03.2019 3 z 5

Říkejte mi Tini Říkejte mi Tini Martina Stoessel

Tuhle knihu každá Tinistas musí prostě mít. Knihu jsem přečetla během hodinky a TINI miluji ještě víc.

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Tohle kniha přesně pro ty typy puberťáků, kteří si myslí že okolní svět je na nic a jejich život za nic nestojí. Kniha se čte velmi rychle a příběh je velmi zajímavý. Jsem moc ráda že jsem v knihkupectví sáhla zrovna po téhle. Pěkné oddechové čtení.

Jacobova obhajoba Jacobova obhajoba William Landay

Knihu jsem objevila v knihkupectví úplnou nahodou ve výprodeji. Nevím proč, ale už na první pohled mě něčím zaujala a věděla jsem že si ji musím přečíst. A abych pravdu řekla vůbec nelituji. Kniha mě neskutečně bavila, teda až na nějaké složitější právnické řeči, ale byla velmi zajímavá.

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Nejdřív jsem si myslela, že mě kniha nebude bavit, ale když jsem knihu začala číst tak mě zaujala příběhem hned od začátku. Jediný co mi zde vadilo byl moc otevřený konec. Jinak příjemné oddechové čtení.

02.03.2019 4 z 5

Čertovo kopyto Čertovo kopyto Jan Sviták

Tuhle knihu jsem četla jako malá a hodně mě zaujala i bavila. Je to pěkné dětské čtení, které si mohou přečíst i dospělý

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Nádherná kniha na kterou budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Nešlo to bez toho aby na konci neukápla malá slzička.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Stejně jako Hadrový Panák nezklamala, ale stejně tak je tady moc jmen v kterých se dá lehchce zamotat. Jinak tenhle díl byl hodně zajímavý a zase něčím jiným než první.

02.03.2019 4 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Kniha mi přišla hodně čtivá a napsaná jednoduše, že se částečně četla i sama . Kniha má krátké kapitoly což mi moc vyhovovalo. Knihu jsem si oblíbila díky jejímu příběhu který nebyl nijak náročný a zároveň poutavý.