Říkejte mi Tini

Říkejte mi Tini https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292563/bmid_rikejte-mi-tini-Oqj-292563.jpg 5 26 6

V této knize se o Tini dozvíte všechno. Chtěla ji pro vás napsat, protože ví, že nás všechny pojí výjimečné pouto. Snažila se vám otevřít své srdce a prozradit na sebe trochu víc. Spousta z vás ji nejspíš zná jen jako Violettu a pro ni to vždycky bude čest, ale jmenuje se Martina a přála by si, abyste ji poznali takovou, jaká je, prostě Tini.... celý text

Literatura světová , Biografie a memoáry , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Simplemente Tini , 2014

Adel153
02.03.2019 5 z 5

Tuhle knihu každá Tinistas musí prostě mít. Knihu jsem přečetla během hodinky a TINI miluji ještě víc.

Tess911
12.02.2018 5 z 5

Knížka má moc hezké provedení. Je doplněna spoustou opravdu krásných fotografií. A myslím, že je nezbytností pro všechny Tinistky.

TimetoStyle
04.02.2018 5 z 5

Tuhle knížku jsem si zamilovala úplně hned. Koupila jsem si ji v pátek odpoledne a hned druhý den jsem ji měla přečtenou. Moc se mi líbíla. Tini jsem si zamilovala hned, jak jsem si uviděla v televizi. Za mě můžu jedině doporučit :-)

TERI16
08.06.2017

Miluju TINI. Tato kniha byla přímo určená pro mě. Přečetla jsem ji asi za týden, byla úžasná a kdo má rád TINI tak doporučuji.

LucyT
08.05.2017 5 z 5

Když jsem si tuhle knihu kupovala, tak jsem měla trošku strach, že nebude tak skvělá, protože jsem nikdy nečetla Autobiografickou knihu.
Tini naprosto zbožňuji a zde je vše, co by jste o ni měli vědět.
Doporučuji! :)

madonna6956
02.01.2017 5 z 5

Krásně napsaná kniha. Je zde plno fotek Tini a také co je nejúžasnější - skutečně opravdový příběh napsaný samotnou Tini Stoessel. Takže žádné fámy a lži.
Díky této knize mám k Tini blíž.
Tini se zde zmiňuje o svém dětství, o svých kamarádkách, rodině, prvním castingu k seriálu Violetta, celkově o celém průběhu seriálu, až po své nejoblíbenější filmy a jídlo.
Určitě kniha je vhodná pro fanoušky seriálu Violetta, samotné Tini Stoessel, Disney Channelu, ale také pro lidi, co si chtějí prostě přečíst upřímnou a inspirující zpověď talentované zpěvačky. :)

životopisy, biografie fotografie populární hudba hudebníci, muzikanti autobiografie

Autorovy knížky

Martina Stoessel