zuzurana zuzurana komentáře u knih

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Velmi dobra a kvalitna kniha. Zaujimava od prvej stranky. Snazila som sa aj sama premyslat, kto by mohol byt unoscom, ale bolo to tak super napisane, ze som sa nechala uniest klamlivymi smermi a upodozrievala som uplne niekoho ineho. Myslela som, ze s unosom Merete ma na svedomi jej posledna sekretarka. Davam autorovi plny pocet bodov a hned sa idem pustat do druhej knihy. Myslim si, ze tento autor u mna vyhral, ktoreho vsetky diela budem chciet mat v mojej knihovne. Kedze sa v sucasnosti venujem svojej tvorbe a chcela by som vydat svoju prvu knihu a stat sa spisovatelkou, myslim, ze tento autor je mne IDOL a VZOR. Ma odo mna velmi velku pochvalu.

27.05.2014 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Takže, kniha precitana jednym dychom. Po dlhej době, co som sa nemohla odtrhnut od nej. Citala som v praci, doma, na zachode. Napinave, dojimave. Lepsie jako knihy s Harrym Hollem. Akurat som necákala taky koniec. Prekvapil ma Simon, ktory sa mi velmi pacil jako postava. A tak isto som si po dlhom case precitala knihu v slovencine, kdeže cesi este nemaju prelozenu.

Okrem Simona mi bola sympaticka hlavna postava - Syn. Miestami mi ho bolo aj luto. Od mala mal vzor vo svojom ocovi a na konci knihy prislo sklamanie.

Odporucam :)

03.09.2015 5 z 5

Heatová v žáru smrti Heatová v žáru smrti Richard Castle

plny pocet hviezdiciek. Autor ma znovu nesklamal. Bomba

08.02.2015 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Knizka ma zaujala hned na druhej strane knihy a bola pre mna napinava az do konca. Bola som dokonca nervozna, ze v praci nemozem citat :D Myslela som si, ze ma nezaujme podla hodnotenia na databaze knih, ale mozem povedat, ze si tohto autora pridavam k oblubenim, rovnako ako Adlera Olsena. Hlavna postava velmi vtipna, zaujimava. Zaujal ma aj popis australskej historie, tradicie a mytologie. Dnes zacinam citat dalsi diel a uz sa tesim a verim ze bude rovnako zabavna, ze budem rovnako zavisla na citani :)

16.08.2014 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Uzasna kniha. Tesim se na treti dil

21.04.2018 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Prečítana a úplna 100% spokojnosť. Keby sa dalo dat v hodnoteni 10 hviezdiciek, dala by som plny pocet. Povedala by som, ze tato kniha je urcite najlepsia kniha od toho autora. Zboznujem jeho knihy. Neviem ho vynachvalit. Vtipne situacie, dobra problematika, super zaver. Velmi odporucam tuto knihu. Po dlhej dobe vynikajuca kniha, od ktorej sa nemozem odtrhnut.. Dufam ze tento autor ma este potesi s dalsim dielom z oddelenia Q.

10.10.2014 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opat super kniha od tohto autora. Neviem ani povedat, ktora je z jeho serie najlepsia. Vsetky su pre mna najlepsie. Uz sa tesim na piaty diel, dufam ze sa ho dockam. Tento autor je priam bozsky a je pre mna vzorom, chcem sa stat takou uspesnou spisovatelkou, ako je on.

06.07.2014 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Treti diel precitany a som velmi spokojena. Kniha sa rychlo precitala a bola velmi napinava, zaujimava a tak isto vtipna. Asad ziaril. Carl Morck bol zase super. Velmi odporucam, aby ste si tuto knihu precitali. Autor to podal velmi zaujimavym podanim pribehu a stale je pre mna najlepsim autorom. Skoda, ze ma tak malo vydanich knih. Chcelo by to viac. :)

07.06.2014 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Nuda, Obrovská nuda. Četla jsem jen proto, lebo jsem chěla vědět kdo je vrah

24.07.2018 1 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Užasna kniha, prečtena za 2 dni, už sa teším na ďalšiuknihu. Dúfam že nebudem dlho cakat. Napínava, koniec prekvapujúci, trošku aj smutný.

24.11.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

No, na to ako bola chvalena, ma sklamala...obcas som sa v deji stracala..miestami nuda...

25.07.2017 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

V prvom rade sa mi nepacia niektore nazory, ze niektore situacie su nerealne.... Kniha je bombasticka a suprová... nevadí mi ani počet strán.. dokonca je mi ľúto, že som knihu dočítala :(

22.05.2017 5 z 5

Čo bolo potom Čo bolo potom Jojo Moyes

zbytočne pokracovanie.. nemusela ta kniha vobec byt..

23.12.2016 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kupila som si tuto knihu pred dvomi rokmi, zacala som citat prve stranky, ale odradilo ma to.. zaciatok /prvych 6 stran/ ma nejak nechytilo a odlozila som to na bok, ze si to precitam neskor...pred par dnami som navstivila tuto stranku a pozrela som sa na hodnotenie a komentare a povedala som si, ze musim ju precitat.. a dnes lutujem, ze som nedala sancu tejto knihe pred dvomi rokmi.. kniha ma zaujala na tolko, ze som sa nevedela od nej odtrhnut a uz sa tesim na dalsiu knihu od tejto autorky. Zajtra si ju idem vyzdvihnut do eshopu. Citat asi budem neskor, lebo uz som zacala citat nieco ine.. ale som velmi spokojna s touto knihou.. bola som prekvapena, kto je vrahom.. ja som si myslela, ze to bude niekto iny.. no co uz..

02.02.2016 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

neocakavala som od tejto knihy nic extra. Kupila som si knihu len pre zaujimavost. A riadne ma prekvapila. Uz sa neviem dockat, kedy mi pride druhy a treti diel. Kniha bola napinava, zaujimava. Nenudila ma

27.12.2015 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

kniha uz precitana a na konci som bola prekvapena.. Ked som si celu knihu myslela, ze autor nam pocas priebehu knihy prezradil kto je vrah, tak na konci knihy som bola ocarena s vysledkom. Vobec som si nemyslela, ze by mohol byt vrahom tej slecny niekto iny...Kniha bola super a je mi teraz velmi luto, ze nemam dalsiu knihu od Adlera na citanie.. Kiez by mu coskoro vysla dalsia kniha...zboznujem tohto autora, je super...vrelo odporucam - ked ste ju este neprecitali, tak rychlooooo

13.11.2015 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Knihu som este neprecitala celu, lebo si ju uzivam a pomalicky citam. Mne sa strasne paci a mam pocit, ze je najlepsiou zo vsetkych. Ked citam niektore komentare, tak som prekvapena, preco sa niektorym nepaci. Ja davam plny počet hviezdiciek. Cele hodnotenie knihy a názor na nu dam az ked ju celu docitam.

12.11.2015 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Musim velmi pochvalit autora. Kniha od sameho zaciatku zaujala. Bola napinava do sameho konca a konecne mi priniesol autor radost ze ma zbavil toho hnusneho odporneho Waalera. Autor je uzasny a uz sa tesim na dalsiu cast. Velmi ma motivuje tento autor.

19.07.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

wauuuuuuuuuuuuuuu. Tak takuto super knihu som dlho necitala... A za tak rychly cas.. Od sameho zaciatku napinava az do konca. Davam plny pocet a obrovsku pochvalu... Super napisane, super styl, super napinave.. Priala by som si, aby tato kniha bola aj sfilmovana...

06.04.2015 5 z 5

Knihu som si prve precitala v anglictine, teraz v cestine a spokojnost. Smutny pribeh umierajuceho cloveka, ktory je velmi inteligentny a ma velmi dobre srdce a myslenie. Smutny koniec. Ale kniha dava vela moznosti na zamyslenie. Pochvala autora, ze to tak dobre spracoval.

01.11.2014 5 z 5