Zuzulin

Příspěvky

Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Naprosto perfektní oddechovka. Tuto knihu mi doporučila známá a moc děkuji za doporučení, protože kniha byla do slova a do písmene šitá mi na míru :) miluji vaření a kniha je o redaktorce ženského časopisu, která se zabývá vaření. Každá kapitola přináší nový recept a vtipné zážitky ze života redaktorky Kláry... Musím se přiznat, že spisovatelku Petrusovou jsem do této chvíle neznala, ale teď vím, že kniha Pekáč buchet nebude poslední knihou, kterou jsem si od ní přečetla :)

12.11.2018


Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJ. Moyes

Moje první kniha od spisovatelky Moyesové. Musím jen kladně hodnotit. Jsem na invalidním vozíku a nemám ráda srdcervoucí příběhy o handicapovaných, ale tato kniha byla velmi čtivá, nápaditá, vtipná a konec překvapil - žádné přitažené lovestory. Moc ráda si přečtu další knihu od paní Moyesové.

05.08.2017


Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Knížku jsem dostala hned, jak přišla na trh. O jakou knížku se jedná jsem nevěděla a ani jsem o ní v té době neslyšela v mém okolí. Jak jsem očima prolítla knížku, tak mě dostalo, o čem se tam píše a moc se mi ji nechtělo číst. ALE, maximálně překvapila. Knížku jsem měla přečtenou za dva dny. Moc dobře napsaná a poutavá. To se o dalších dílech moc nedá říct, kor o poslední. Ten jsem ani nedočetla...

07.10.2016


Do vodyDo vodyP. Hawkins

Tato kniha, po knize Dívka ve vlaku, byla velké zklamání... ztrácela jsem se v postavách a kniha mě nedokázala pohltit svým příběhem

19.11.2017


Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Byla jsem z knihy zklamaná. Těšila jsem, až si Manželé odvedle přečtu, ale knížka byla předvídatelná a od poloviny knihy jsem se s knížkou trápila, abych ji dočetla.

16.07.2018


V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Knížka je čtivá, zajímavá a dokáže vás chytnout. Musím se přiznat, že poslední dvě stránky byly přečteny se slzou... Líbí se mi, jak spisovatel Bjørk píše a už se těším na další knížku SOVA :)

03.08.2018


Noční lovNoční lovR. Bryndza

Noční lov...další povedená knížka od Roberta Bryndzy. Jeho knížky jsou chytlavé, napínavé, nepředvídatelné a velmi dobře napsané. Knížku rozhodně doporučuji a už se těším na knihu Do posledního dechu, která mě už čeká v knihovně :)

30. ledna


Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérkaL. Moriarty

Je mi líto, ale musím negativně hodnotit. Musím souhlasit s Fruitbueno. 400 stran jsem čekala, co se bude dít a nic. Začátek byl zajímavý, ale potom ... nudnější knížku jsem nečetla a hodně jsem se trápila s tím, abych ji dočetla. Mrzí mě to, protože jsem se na ní hodně těšila.

02.11.2016


Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Knihu doporučuji. Není to nijak zvlášť napínavá knížka, ale nápad příběhu se mi líbil a příjemně mě překvapil nepředvídatelný konec.

07.09.2018


SovaSovaS. Bjørk (pseudonym)

Těšila jsem se na další knihu od spisovatele Bjørka, ale kniha mě zklamala. Kniha se táhla a to jen kvůli věčnému dilematu Mii, zda odejít za sestrou nebo zůstat. Upřímně, Mia mi už lezla krkem od poloviny knihy a ke konci se k ni přidal i Munch. Kniha těmi jejich "problémy" ztrácela na drajvu. Je to škoda, přitom nápad vyšetřovaného příběhu byl dobrý a napínavý.

01. května


Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Nejlepší knížka, kterou jsem zatím četla. V knížce je vše - napětí, láska, vzrušení, strach, různé nečekané situace... Fakt super !!!

Včera jsem viděla film a byla jsem zklamaná. Prostě knížka je knížka :-)

07.10.2016


Padesát odstínů temnotyPadesát odstínů temnotyE. L. James (pseudonym)

Knížku jsem po přečtení několika stran musela odložit. Jednička byla nejlepší, dvojka krapet slabší a tohle... škoda.

07.10.2016


Proroctví sesterProroctví sesterM. Zink

Musím s některými nesouhlasit. Ano, není to knížka, který by Vás nutila číst a celou Vás pohltila, ale je to moc příjemná oddechovka od reality. Líbí se mi na knížce to lehké tajemství, jednoduchost a cestování ve snech - moc se mi tento nápad líbí. Knížku jsem četla jako puberťačka a měla jsem se chuť k ní vrátit i ve svých 27letech :) :) další díly jsem nikdy nečetla, ale čekají mě a už se na ně těším :)

24.11.2016


BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Na knížku jsem se těšila. Musím uznat, že autorka umí moc dobře psát a upoutat čtenáře, ale jsem typ člověka, který nemá rád nedokončené příběhy...vždy mě příběh zaujal, ale v nejzajímavějším skončil...knihu jsem po pátém příběhu odložila...

17.04.2017


OsmOsmR. Třeštíková

Osm ... upřímně nevím, co na tuto knihu napsat. Začátek knihy mě zaujal, prostředek knihy se mi táhl a konec vzal trochu jiný vtipný směr. Konec se mi vážně líbil a pořád jsem se něčemu musela smát. ALE, co mě zklamalo, že kniha skončí z ničeho nic a nevíte, jak příběh nakonec dopadne. Je to velká škoda

25.08.2018


Do posledního dechuDo posledního dechuR. Bryndza

Spisovatel Robert Bryndza patří u mě mezi oblíbeného spisovatele. Četla jsem všechny knihy, až na novou knihu Smrtící tajnosti, a musím se přiznat, že z knihy Do posledního dechu mám dost smíšené pocity. Kniha nebyla špatná a byla opět napínavá, ale za mě to je jeho méně povedená knížka. Asi potřebuji pauzu, od tohoto spisovatele, ale rozhodně si další jeho knihy koupím.

23. března


Čas mezi námiČas mezi námiT. I. Stone

Pěkná oddechová. Líbil se mi nápad cestování časem. Bylo to hezky popsané a dávalo to smysl. Opravdu povedená knížka :-)

20.11.2016


Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Velké zklamání... začátek knížky super, ale jen do 55 strany, bohužel... Potom byla knížka předvídatelná...

07.01.2018


Léto u jezeraLéto u jezeraH. McKinnon

Do knížky jsem se nemohla začíst a musela jsem knihu odložit...

28.01.2018


Dívky ve voděDívky ve voděV. Jenkins

Dívky ve vodě...stále uvažuji, jak napsat hodnocení k této knize. Kniha byla zajímavá, dobře se četla, ale nedokázala zaujmout a do čtení jsem se musela nutit. Netvrdím ale, že bych nedala šanci další knize od spisovatelky Jenkins. Možná nás ještě mile překvapí

06. července