Žužlík Žužlík komentáře u knih

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Tato kniha mě velice překvapila.Autorka píše velmi čtivě a hltala jsem každou postavu.Velmi povedená česká detektivka a přišla jsem na ni jen díky čtenářské výzvě

06.01.2024

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Velmi silná kniha. Příběh který vás silně zasáhne, příběh nad kterým se musíte zamyslet, příběh který bolí ale zároveň se zamyslíte nad tím co se opravdu může stát a stává se . A třeba někomu i pomoci.Silné,opravdu silné.

23.03.2024 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Velmi dobrý příběh který mě zasáhl. Opět kniha kde si řeknete máme skvělé autory.

01.02.2024 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Jednoznačně pět hvězdiček.Krásná,čtivá kniha s překvapivým koncem.Po práci uvařit kávu a honem číst.I do vany šla se mnou.

18.01.2024 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Krásná kniha víc není co dodat

19.03.2024 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Velmi vydařená kniha, moje první od autorky.Určitě zkusím i jinou.Četla se velmi dobře a od poloviny jsem dočítala jedním dechem.Opravdu dobrá kniha

12.03.2024 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Tato kniha vás vtáhne do děje.Prožívala jsem každou postavu a čekala s napětím co prožije a jak to s ní skončí.Velmi povedená kniha s touto nelehkou tématikou.

14.01.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Kniha je super, četla se velmi dobře.

11.04.2024 5 z 5

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

No co na tuto knihu říct, byla jsem přesvědčená, že toto nebude můj šálek kávy, ale víte co je to kniha která mi něco dala. Bylo to zamyšlení se nad sebou a nad druhými v mé blízkosti. Já mohu knihu jen doporučit.

02.02.2024 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Nic co by mě ze začátku úplně nadchlo. Ovšem musím říct, že i přes to se kniha četla dobře. No a co se stalo pak? Mnoho překvapení pro mě a kniha mě vtáhla. Takže výsledek je pět hvězdiček. Myslím že si přečtu i další díl takže spokojenost.

20.02.2024 5 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Velmi hezká kniha,dobře se čte avšak chvílemi vleklá.Nicméně stejně jsem dočetla s myšlenkou jak ta holka vlastně dopadne.Nemrzí mě že jsem si ji vybrala

14.01.2024 5 z 5

Veselá veterinářka Veselá veterinářka Tomáš Pokorný

Tato kniha pro mě byla velmi příjemná oddechovka. Dost jsem se pobavila, místy vyprskla smíchy nebo jsem měla jen přihlouplý úsměv na tváři. Jednu hvězdičku odebírám pouze za konec příběhu. Jinak za mě spokojenost.

23.01.2024 4 z 5