Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Ztratil se pes Ztratil se pes Kate Spicer

Tato kniha je takový průměr, neurazí ani nenadchne. Čekala jsem od příběhu více, ale jako oddechové čtení na dlouhé večery proč ne.

26.02.2021 3 z 5

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

Velmi zajímavě napsaná kniha. Příběh a celkový nápad mě zaujal. Děj je poutavý a určitě si knížku nechám.

17.02.2021 4 z 5

Ten nejlepší dárek pro Tebe Ten nejlepší dárek pro Tebe Markéta Bohatá

Velmi hezky napsaná kniha. Určitě stojí za přečtení. Je zde mnoho motivace,myšlenek a rad.

06.02.2021 5 z 5

Zázraky lidského umu - Architektura od počátku věků do současnosti Zázraky lidského umu - Architektura od počátku věků do současnosti kolektiv autorů

Velmi hezky zpracovaná publikace. Velmi pěkně uspořádaná podle kontinentů. Je zde mnoho fotografií a popisů k jednotlivým architektonickým památkám. Určitě doporučuji.

31.01.2021 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Po skvěle trilogii jsem se této knihy trochu bála, ale bylo to velmi zajímavé čtení a doplnění příběhu. Velmi zajímavý děj a určitě doporučuji přečíst všem, co mají rádi Hunger games.

30.01.2021 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl přečten jedním dechem. Zakončení této série úžasné. Za mě nejlepší díl série. Doporučuji celou tuto sérii přečíst.

25.01.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhy díl je také velmi povedený. Je zde vše, co jako čtenář očekávám. Velmi doporučuji k přečtení.

25.01.2021 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

První jsem viděla film a až teď jsem se dostala ke knižní podobě. Četla jsem jedním dechem. Je skvěle napsaná a určitě doporučuji.

20.01.2021 5 z 5

Mapa soli a hvězd Mapa soli a hvězd Zeyn Joukhadar (p)

Velmi zajímavě psaná kniha. Dvě linie příběhu byly velmi zvláštní a chvilku mi trvalo si na ně zvyknout. Je zde silný příběh současnosti proplétaný s pohádkovým. Tuto knihu mohu doporučit stojí za přečtení.

19.01.2021

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

V této knížce je hodně ze života, občas velmi smutné osudy, stejně jako tomu je v i ve skutečném životě, ale určitě to není oddychovka.

13.01.2021 3 z 5

Osamělá vlčice Osamělá vlčice Jaroslav Holeček

Tuto knížku jsem našla u mamky v knihovně a zaujala mě na první pohled. Velice hezká knížka s mnoha fotografiemi a skutečným příběhem člověka(celé rodiny) při pomoci,záchraně a životem s opravdovým vlkem(vlčicí).

06.01.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Prvních cca 100 stránek bylo těžké si zvyknout na prostředí děje, ale potom už jsem jen četla a četla. Po přečtení se těším na další díl. Autorka opět nezklamala.

05.01.2021 5 z 5

Dobrodružství veverky Zrzečky Dobrodružství veverky Zrzečky Josef Zeman

Krásná knížka. Ráda na ni vzpomínám. Z mého dětství jedna z mála knížek co stále mám.

03.01.2021 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Čtivý a hezký příběh z nemocničního prostředí. Velmi povedený příběh. Určitě doporučuji jako oddechové čtení.

31.12.2020 4 z 5

Lidské tělo Lidské tělo neznámý - neuveden

Tuto encyklopedii jsem používala už na střední škole a mám ji do teď. Velmi hezká kniha s mnoha informacemi a popisem.

30.12.2020 5 z 5

Německo-český, česko-německý kapesní slovník Německo-český, česko-německý kapesní slovník kolektiv autorů

Velmi dobrý pomocník jak na cesty tak ke studiu. Bonusem je, že se vejde do kapsy.

30.12.2020 4 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Velmi hezká knížka z mého dětství.

29.12.2020 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Velmi krásná knížka z mého dětství. Velmi hezký příběh, který je doplněn fotografiemi. Mám jí do teď v knihovně.

25.12.2020 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Velmi silný a zdrcující příběh. Opravdu těžko k uvěření co všechno se dělo, jak mohli někteří lidé vzít život nevinným lidem a takovými způsoby mučit psychicky a fyzicky. Nemluvě o tak strašných pokusech. Tohle by si měl přečíst každý, aby věděl jaké hrůzy se odehravaly za války a pochopil tu strašnou dobu.

12.12.2020 5 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Tuhle knížku jsem prostě musela mít. Po přečtení hodnotím jako velmi hezkou, ale na první a druhý díl je tato trošku slabší. Ale své místo u mě má. Rozhodně doporučuji všem milovníkům psů.

06.12.2020 5 z 5