Zuzanka46 Zuzanka46 komentáře u knih

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Neurazí, ani nenadchne. Některé pasáže knihy byly fajn, ale některé byly dost přitažené za vlasy

13.04.2020 2 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Detektivek jsem přečetla už hodně, ale tohle bylo opravdu něco! Naprosto skvělé čtení, které se tak liší od ostatních dílů s Robertem Hunterem. Všem doporučuji! Tohle si zaslouží víc než pět hvězd.

18.02.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Moje druhá kniha v sérii a opět super!

10.11.2019 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Fajn oddechovka s happy endem :-)

15.10.2019

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Velmi silný příběh, nad kterým zůstává rozum stát. Je děsivé, že kniha popisuje dobu, která nám není až tak vzdálená... Musím ale říct, že poslední dvě kapitoly jsem už nečetla, konec knihy není zrovna čtivě napsaný.

10.10.2019 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Skvělá detektivka, tohle se opravdu povedlo!

08.09.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha je velmi čtivě napsaná, ale její formát mě nenadchnul. Jakmile začal být příběh něčím zajímavý, tak ho autorka utla a začal nový. Sice v závěru k jejich určitému propojení došlo, ale v tak velkém množství postav je těžké se zorientovat a ve finále jsem stejně nevěděla kdo je kdo...

25.08.2019 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knihy od V. Keeland mám hrozně ráda, nikdy s ní neudělám krok vedle. Skvěle napsaná oddechovka, na léto jak dělána. U jejich knih se opravdu vyplatí nesoudit knihu dle obalu.

12.08.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásný příběh, i když velmi smutný.

12.08.2019 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Náročná kniha, obzvlášť pro někoho, kdo se o politiku příliš nezajímá a je tedy pro něj obtížné zorientovat se ve všech souvislostech. Rozhodně ale stojí za přečtení, čtení to je opravdu děsivé. Jen je možná škoda, že jsou v knize zcela patrné antipatie pana Kmenty, čtenář by si mohl svůj názor na problematiku vytvořit sám.

21.07.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Málo uvěřitelný děj, ve kterém jsem marně hledala nějakou pointu... Vyloženě špatné to není, ale od B. A. Paris jsem čekala daleko víc.

09.07.2019 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knihy Patrika Hartla se skvěle čtou, akorát mám s nimi problém, že mám hrozný guláš v postavách. Z hlavní čtveřice můžu s jistotou říct jen to, kdo byl Karel a kdo Šampón. U Tečky s Prvokem si vůbec nejsem jistá, který je který. Ale i tak musím říct, že se mi kniha líbila ještě o něco více než Erotikon.

30.06.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvělá kniha! Dojemná i vtipná zároveň a díky krátkým kapitolám děj velmi rychle utíká. Jen škoda té děsné obálky...

23.06.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Zajímavá kniha, ale rozhodně ne psychologický thriller. Příběh se sice dobře čte, ale místy působí zmateně a forma scénáře tomu zrovna moc nepomáhá. Po Ta přede mnou jsem čekala od autora víc, mnohem víc.

19.06.2019 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Další skvělá kniha od B. A. Paris! Příběh je napínavý od první stránky a to i přes to, že v knize vystupuje jen velmi málo postav a tudíž tušíte, že někdo z nich bude určitě vrahem... Kniha se čte sama a rozhodně si zaslouží pět hvězd.

09.06.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vtipná a zároveň dojemná oddechovka o ničem, která se skvěle čte. Jen škoda poslední třetiny, ta byla z mého pohledu až moc plná absurdit a nebyla tak povedená, jako zbytek knihy. To ale nic nemění na tom, že to je skvělá knížka a určitě si od Hartla ještě někdy přečtu něco dalšího.

02.06.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Detektivka, ve které se vlastně nic nevyšetřuje. Chaos v postavách, nesmrtelný Servar a spousta absurdit... No já nevím, asi tohle byla na dlouhou dobu moje poslední kniha od Miniera. Kniha není vyloženě špatná a docela dobře se čte, ale nějak mi jeho způsob psaní nesedí. Přiznám se, že epilog jsem už jen přeletěla očima...

21.05.2019 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

K této knize jsem neměla moc velkou důvěru... Strašná obálka, která ve mě evokuje, že v knize půjde pouze o sex. O to víc jsem byla překvapená, když jsem se do knihy začetla! Vtipná i dojemná zároveň, skvělí hlavní hrdinové, no prostě paráda, tohle se opravdu podvedlo. Knihu jsem měla přečtenou během pár hodin a byla jsem nadšená.

10.05.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kapitoly, ve kterých byl Eddie jako malý kluk, mě bavily. Ty z dospělosti bohužel už tak moc ne... Celkově knížka není špatná a příběh je zajímavý, ale něco tomu chybělo

01.05.2019 3 z 5

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

Kniha není moc čtivá, hodně myšlenek se v ní opakuje stále dokola a občas může být problém zorientovat se v tom, kdo je kdo. Nicméně samotný příběh je tak děsivý a šílený, že člověk musí číst dál. Příběh popisuje náboženský fanatismus vyhnaný do absolutního extrému, nad kterým Carolyn zvítězila. Český název Mormonka je dost mimo mísu, Escape v originále je daleko výstižnější.

18.04.2019 3 z 5