zoew Online zoew komentáře u knih

Zavěšená pizza Zavěšená pizza Vítězslav Jareš

Moc milé čtení. Knížka se mi líbila podstatně víc než knížky Patrika Hartla, který je (pro mě z nepochopitelného důvodu) velmi IN. Inu někomu holt stačí párkrát se přiblble zasmát a plácnout pár hloupostí před kamerou a je z něj hvězda.

01.02.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Velice dobře vypointovaná detektivka. Od paní Klevisové si určitě ještě něco přečtu.

02.01.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

(SPOILER) Celkem dobře se to četlo, ale že bych z toho padala na zadek, tak to fakt ne. Scénka s otráveným koláčem na mě působila tak nějak násilně, přes moc vecpaná do děje...... a podobně i ten spásný východ přes sklep. Možná má autorka lepší knížky, ale určitě je číst nebudu. Duchařina prostě není pro mě.

15.09.2021 2 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak tohle se četlo samo.......za mě tam už nemusel být ten lehce patetický dopis na závěr, ale jinak skvělé čtení, u kterého se nebudete ani minutu nudit.

07.09.2021 5 z 5

Hoď se do pogody Hoď se do pogody Sandra Pogodová

Nevím proč, ale nějak mi tahle kniha nesedla. Párkrát jsem se zasmála, ale celkově mě to nenadchlo. Paní Pogodovou budu mít radši jako herečku, než spisovatelku.

26.08.2021

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Jednu hvězdu ubírám za neobvyklý styl psaní, který u mě trochu ubíral na čtivosti.

30.07.2021 4 z 5

Vážka Vážka Leila Meacham

Místy sice dost přitažené za vlasy, ale dobře se to četlo. Jen v těch jménech jsem se občas ztrácela.

15.07.2021 4 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Konec je takový nijaký, dost mě zklamal. Jinak je knížka velmi čtivá.

25.06.2021 3 z 5

Podpis zabijáka Podpis zabijáka Daniel Silva

Velmi čtivý špionážní román. Kdo má rád knihy Roberta Ludluma, určitě by se mu líbilo i toto.

06.05.2021 5 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Od paní Körnerové zatím pro mě nejslabší knížka.

08.04.2021 3 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Moc mě to bavilo.

22.03.2021 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

U knížek paní Körnerové si vždy krásně odpočinu. Některé její romány by si zasloužily hezčí obálku.

01.02.2021 5 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Tohle je šestá kniha, kterou jsem od autorky četla a musím říct, že nejslabší. Začátek se mi neskutečně vlekl, děj se trochu rozbíhá zhruba v polovině a i tak žádný šlágr. Svižnější tempo je až úplně v závěru knihy, což je na dílo o více jak 400 stránkách dost slabota. Série s Lacey Flint nebo Obětina jsou nesrovnatelně mnohem mnohem lepší.

19.01.2021 3 z 5

Pomsta Pomsta Fern Michaels (p)

Tohle byl zatím nejslabší díl..... a budu-li upřímná, nejsem si jistá, jestli další pokračování chci část.

08.12.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Průměrný thriller s předvídatelným koncem. Dobře se to čte, ale ničím neohromí ani nepřekvapí - rozhodně ne ty čtenáře, kteří už mají něco "načteno".

28.10.2020 3 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Solidní detektivka,ale mohla být klidně o 50 stránek kratší.

19.10.2020 4 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Kniha se čte moc dobře, dozvěděla jsem se mnoho zajímavého o Japonsku a Japoncích. Naivita Denisy mě dost často vytáčela.

30.09.2020 4 z 5

Oko za oko Oko za oko Fern Michaels (p)

O dost slabší, než 1. díl. Jsem zvědavá na 3. knihu v sérii, snad bude lepší, než tato.

14.09.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nemůžu se zbavit podobnosti s "Deset malých černoušků"

02.09.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Nebudu hodnotit, protože jsem to nedočetla. Za mě docela nuda.

21.08.2020