ZNellyZ ZNellyZ komentáře u knih

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Kniha mě začala bavit, až když jsem přesáhla polovinu, musela jsem se do čtení nutit, ale nakonec se mi podařilo knihu dočíst. Podle kamarádky je super a nebýt jí, nikdy bych knize nedala šanci. A ukázalo se, že kdybych knihu neotevřela, nelitovala bych.

Annabel mi pila krev. V některých momentech byla opravdu na facku a musela jsem se držet, abych knihu nezavřela.

Momenty z historie byly někdy dlouhé a nudné.

Jediný světlý bod byl pro mě Owen.

Příběh měl dobrý nápad na zápletku i téma, ale nedostala jsem se do toho.

18.02.2018 2 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Kniha se mi líbila, ale někdy jsem se ztrácela. Knihu jsem četla, kvůli připravovanému seriálu a byla jsem hodně zklamaná, když se v seriálu objevily věci, které naprosto odváděly od Hannah a jejího příběhu. Zpátky ke knize-zajímavý děj, zajímavé situace, někdy mi to přišlo moc vyhrocené a jako zbytečný důvod se zabít.

01.02.2018 4 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Příběh, který mě naprosto dojal. Trochu mi na příběhu vadila Kat, já bych jí zřejmě rychle odpálkovala, protože místy byla, až moc otravná. Za to Alex si získal mé srdce. Ze začátku jsem si myslela, že to bude namyšlený blb a opak byl pravdou.

01.02.2018 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Po Beznaději jsem hned musela přečíst tuhle knihu. Občas mě nudily pasáže, které už jsem znala z předešlé knihy, ale i tak se mi kniha četla rychle a zanechala ve mně stejné pocity jako Beznaděj. A co si budeme povídat, Holder je pro mě jedna z nejoblíbenějších knižních postav.

Beznádejná Beznádejná Colleen Hoover

Tohle je srdcovka. Úžasný příběh u kterého nechyběly slzy. Nevídané téma a pro mě několik překvapení. Perfektně popsané myšlenky postav a skvělé charaktery.

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Kniha se mi hodně líbila. Ze začátku chvilku trvalo, než mě to začalo bavit, ale velmi těžko se mi s ní loučilo. Sympatické postavy a pěkný děj.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Odtažitý pan Darcy a slečna Elizabeth, která si hned na vše udělá svůj názor. Charakter všech postav je promyšlený, v knize se neustále něco děje a všechno na sebe navazuje. Ze začátku jsem se bála tloušťky knihy, ale za pár dnů jsem knihu přečetla a velmi těžko se mi s ní loučilo. Rozhodně tohle nebyla moje poslední kniha od J. Austinové

26.01.2018 5 z 5

Něžná je noc Něžná je noc Francis Scott Fitzgerald

Na knihu jsem se těšila, protože její popis vypadal velmi slibně. Oproti Velkému Gatsbymu je tohle, ale úplně jiný styl psaní a vyprávění. Mě bohužel nechytla. Byla jsem zmatená, některé situace mi nedávaly hlavu ani patu a měla jsem problém se zorientovat v popisu a myšlenkách i přesto, že jsem text četla několikrát po sobě.

17.01.2018 1 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Snad poprvé můžu říct, že se film vyrovnal knize. Kniha mě bavila, úžasně se četla a vůbec mi nepřekáželo, že jsem jako první viděla film.

13.01.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth William Shakespeare

Četla jsem překlad od Hilského a musím říct, že Shakespeare má lepší knihy. V příběhu jsem se ztrácela ve jménech, někdy zbytečně dlouhé a zamotané, ale něco v sobě, ta kniha má.

28.12.2017 2 z 5

První láska První láska James Patterson

Kniha mě moc nebavila, teprve posledních pár stránek pro mě bylo překvapivých a konec jsem obrečela. Jinak mě mrzí, že kniha byla na mě moc táhlá.

11.12.2017 3 z 5

Višňový sad Višňový sad Anton Pavlovič Čechov

Knihu bych si sama dobrovolně nevybrala, ale musela jsem z ní udělat monolog a jsem ráda, že jsem ji dostala. Pro mě dost překvapivý konec, hezká zápletka, jen tam pro mě byli některé postavy "navíc".

09.12.2017 5 z 5

Krabáci - Totálně trapná lovestory Krabáci - Totálně trapná lovestory Lucy Ivison

Kniha se mi líbila. Pohodové čtení se sympatickými hrdiny. Celkem zajímavé zvraty a situace. A rozhodně bych neodmítla další díl :)

24.11.2017 5 z 5

Je to úplně něco jiného než My děti ze stanice Zoo. Tenhle díl má více "dospělých" problémů a hlavně ho napsala autorka sama a proto je tam pro mě více z její povahy a myšlení.

11.11.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tahle kniha by měla být jako povinná četba na základních školách-knihu jsem četla celkem dvakrát, jednou právě na ZŠ a podruhé na SŠ a musím říct, že pokaždé jsem knihu vnímala jinak. Poutavý příběh, který chytl za srdce a donutil člověka si hodně uvědomit.

Zodiac Zodiac Robert Graysmith

Neuvěřitelně zajímavá a chytlavá kniha.

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

1.Hvězda-Styl psaní.
2.Hvězda-Hlavní hrdinka.
3.Hvězda-Zápletka.
4.Hvězda-Ke konci není jasné řešení.
5.Hvězda-Oddechová kniha, která je každou částí zajímavá.

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Skončila jsem po 100 stránkách. Nezajímavé, nudné, neosobní styl psaní.

28.10.2017 odpad!

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Kniha byla hezky napsaná a celkem i napínavá, bohužel to pokazil urychlený závěr a celkem jasné indície k odhalení pachatele.

28.10.2017 4 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Kniha byla hezky napsaná, poutavá a musím říct, že pro mě i hodně překvapivá. Rozhodně doporučuju

28.10.2017 5 z 5