Krabáci - Totálně trapná lovestory

Krabáci - Totálně trapná lovestory https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297635/bmid_krabaci-totalne-trapna-lovestory-5Uf-297635.jpg 3 54 14

Prázdniny – ideální čas pro to najít si toho pravého nebo tu pravou. Přesně to mají v plánu i Sam a Hannah. V partě svých kamarádů jsou totiž poslední, kteří „to“ ještě nemají za sebou, a hodlají s tím něco udělat. Díky vlastní nezkušenosti a také kamarádům, kteří to s nimi myslí dobře, a do všeho se strašně pletou, je místo romantických chvilek čeká jeden trapas za druhým. Ale osud je v tom nenechá. Jen je v tom pořádně vykoupe a na jejich účet se skvěle pobaví. A vy se bavte s ním! Velmi vtipný a autentický příběh o světě teenagerů, prvních láskách a o tom, že najít jeden druhého je někdy pořádná dřina.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Lobsters

Karolin77
Karolin77
12.09.2022 2 z 5

Čekala jsem odpočinkovou romantiku na léto, ale tohle mi bohužel, ale vůbec nesedlo.
Hlavní hrdinové se chovali příšerně a zle.
Dej mě taky nenadchnul...spíše jsem to chtěla mít už za sebou.
Nenapadá mě vůbec nic co by se mi na knížce líbilo. Vlastně ano napadá, bylo to čtivé a rychle to utíkalo.
Nedoporučuji
2*/5*

leník511
leník511
02.09.2018 3 z 5

Typická oddechovka u které nemusíte přemýšlet a k moři jak dělaná.

ZNellyZ
ZNellyZ
24.11.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila. Pohodové čtení se sympatickými hrdiny. Celkem zajímavé zvraty a situace. A rozhodně bych neodmítla další díl :)

elik-play5518
elik-play5518
19.10.2017 4 z 5

Velmi pěkné

bookmania
bookmania
04.08.2017 5 z 5

Myslím že název na tuto knihu sedí úplně přesně. Totálně trapná lovestory. Tím ale nemyslím, že by kniha byla špatná. Já si ji vzala letos k moři a byla prostě úžasná. Taková ta klasická láska, kdy všechno dopadne kouzelně. Určitě doporučuji.

Ledward
Ledward
06.05.2017 5 z 5

Tahle knížka se mi líbila.

kuwu
kuwu
18.03.2017 3 z 5

Druhá část názvu to přesně vystihuje. Kdyby to bylo psané na patnáctileté postavy neřeknu ani ň, ale na osmnáct let? Trochu přehnané.

Knižní střípky
Knižní střípky
09.10.2016 3 z 5

Sice mi již - náct dávno bylo, ale líbilo se mi to....ráda si občas přečtu nějaký román pro teenegery, ráda nakouknu do světa dnešních mladých, jak ho vidí, jak prožívají své lásky, co je baví, zajímá....tato kniha mi to splnila.....dobře se četla, nebyla plná nějakých sladkobolných srdcervoucích vyznání, které já nemusím, takže za mě mohu jedině doporučit.

warca
warca
26.09.2016 3 z 5

Příběh měl být asi sladký a dojemný. A to i byl... ale jen na začátku a na konci. Ten prostředek mě nějak nechytl.

paja0327
paja0327
24.09.2016 4 z 5

A proč ne? Byla to fakt krásná oddechová knížka, která se krásně hodí k písečné pláži. A vůbec to není trapná lovestory, i když ono nejspíš ty trapné chvíle při a během svého poprvé je trapné mluvit.
Postavy mi byli hodně sympatický, jako kdyby spisovatelé psali o nás obyčejných teenagerech, kteří pomlouvají své kamarádi, chtějí být dospělý a nezávislý a hlavně se chtějí zamilovat a "mít to za sebou," protože je přece blbé, že jsi na střední škole a ještě "to" nemáte za sebou. Kniha byla opravdu skvělá vrátila mě na základní a střední školu. Každá kapitola a ať už to bylo z pohledu Sama či Hannah mě neustála nutila se pitomě červenat, jelikož to musel zažít každý...

kejss044
kejss044
19.08.2016 3 z 5

Pořád nevím, co si o knize myslet :/
Na jednu stranu to bylo opravdu čtivé (zhltla jsem ji za jedno dopoledne), vtipné a něco do sebe to určitě mělo, ale na druhou stranu? Nic ve mě nezanechala. Možná, že mi úplně až tak nesedla, protože mi přišlo, že se autoři snažili knihu udělat reálnou až tak, že to nakonec reálně vůbec nevypadalo...
Každopádně knihu beru jako skvělou oddechovku, u které vypnete, vyčistíte si hlavu a po dočtení se budete moci vrhnou na další knihu :) Nic převratného, krom pár vtipných scének, tedy nečekejte :)

telileov
telileov
20.07.2016 4 z 5

Je to vtipné, je to čtivé - celou knížku jsem přečetla za jeden den - a vůbec to není taková ta romantika, kterou bychom hledali jen v knížkách. Je to takové, jaké to v životě bývá, trapné, nedokonalé... opravdové. Není to žádná přelomová literatura, jen obyčejný příběh ze světa teenagerů, ale ve svém žánru je to jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Na léto jako dělaná.

Mikik
Mikik
30.06.2016 3 z 5

Četlo se to moc dobře, jen hlavní postavy měly občas hodně naivní představy, ale asi jsem už odrostla těm pubertálním letům:-D

Adris
Adris
27.06.2016 4 z 5

Opravdu vtipná lovestory na styl Protivných sprostých holek. Klidně bych uvítala pokračování;).

humor první láska pro mládež škola - humor

Autoři knihy

Tom Ellen