Kde hvězdy stále září

Co si Calie pamatuje, je na útěku se svou matkou, která ji jako dítě unesla od otce. Calie nikdy nežila normální život – nikdy neměla opravdový domov, nikdy nepoznala svou rodinu, nechodí do školy a nejčastěji se živí jídlem z automatů. A když její matku zatkli a Calie se vrací ke svému otci, musí najít způsob, jak nechat minulost za sebou a jak se stát součástí velké rodiny. A hlavně musí uvěřit, že láska opravdu existuje a ona může být milována, nejen využívána. A jaké místo se k tomu hodí víc než malé městečko na Floridě s velkou řeckou komunitou, kde je celý rok krásné počasí, oceán je za rohem a rybářské lodi každé ráno vyrážejí na lov? Trish Dollerová napsala neuvěřitelně poutavý a drsný příběh o tom, jak se vyrovnat se ztrátou, zradou i láskou – a hlavně příběh o tom, jak neztratit sám sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210902/kde-hvezdy-stale-zari-210902.jpg 3.9274
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Where the Stars Still Shine, 2013

Kniha Kde hvězdy stále září

Martinaa24

Fajn oddychová knížka, která se dobře četla :)

_Steff_

No co napsat....postavy mi byli nesympatické, děj nedával smysl a rozhodování postav jsem tak nějak nechápala. Mě osobně nějak knížka nezaujala.

Raghnaid

Upřímně? Hroznej brak...
1. Calie je hrozně nesympatická, nedokázala jsem se s ní ani na chvíli zžít
2. Vyspí se s každým na potkání...
3. Nebylo tam nic, co by se dalo aspoň z části nazvat "neuvěřitelně poutavé a drsné"
4. Styl vyprávění byl taky na hov*o, ty jediný části, který se jakž takž daly vytrpět autorka vůbec nerozvedla, naopak, byly dost nedotažený

Možná to prostě není můj šálek kafe, ale... Od knihy jsem toho moc nečekala, věděla jsem že dívčí románky většinou nebývají kdovíjak kvalitní, každopádně jsem myslela že to bude příjemná oddechovka... Omyl... Je to jenom a jedině brak. Líp se ta kniha prostě vystihnout nedá

Evitsa
14.11.2018

Knížka byla fajn,mám ráda,když poznám nová a zajímavá místa což v téhlé knize bylo na Floridě,Tarpon Springs kde žijí opravdu řekové a také dávam plus u překladů z řečtiny do čestiny a i dobrá výslovnost,což se u jiných knih opravdu říct nedá.
Ale bohužel mi tam chyběl konec,kdyby tam ještě dopsala epilog a uzavřela tak děj tak bych se vůbec nezlobila.

Jannna87
20.09.2018

Mě se kniha líbila a dobře se četla.

AniDi
05.09.2018

Tak nevím, knihu jsem dočetla ale určitě znovu číst nebudu. Zdá se mi, že se příliš rozvíjeli nepodstatné věci a ty podstatné byli v ústraní. Chybělo mi nějaké překvapení, něco čemu říkám "wau" efekt.
SPOILER! Calie s Alexem se podruhé viděli a hned na to skočili, to jako fakt? Ani neví co spolu mají za pavztah a hned mu jde převrátit život vzhůru nohama? A tím myslím vztah s mámou.
Ani nevím jestli bych ji doporučila ke čtení, četla jsem mnohem mnohem lepší knížky.

LuScha
04.08.2018

Knížka byla skvělá. Rychle se četla

Lyra.
07.07.2018

Celkem fajn oddychová kniha, která se super čte a má zajímavý děj.

Řekové psychické problémy psychická traumata láska

Trish Doller
německá