zdenka700 zdenka700 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Úžasná kniha, překvapilo mě, že sex byl asi na 10 stránce už. Vůbec mi nevadil styl psaní nic. Vše bylo úžasné, miluji takové knížky. Jestli hledáte knížku, kde bude z větší části trpět chlap, tak tohle je knížka přímo pro vás. Božský bastard je vážně výstižný název, protože Bennett je vážně božský a vážně velký bastard.

13.12.2015 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Co dodat. Kniha byla stejně jako jednička úžasná. I přesto, že jsem chtěla nakopat Drewa Evanse. Víc vám neprozradím. Kdo si přečte, udělá si svůj názor, pro mě je 5 hvězdiček málo zasloužilo by si to aspoň 10. Styl psaní úžasný, hlášky jsou nejlepší . Vaše představivost dostane pořádně zabrat, protože detaily vás pohltí.

25.04.2015 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Úžasná kniha, sice nepreferuji milostný trojúhelník, ale prostě v této knize to jinak nešlo. Upřímně byla bych chvilku na tom stejně jako Tru, ale rozhodla bych se poté rychle koho chci. Těším se na druhý díl. Je to krásná kniha, která vás uvolní/ nabije/ v táhne do děje takovou silou, že nemůžete přestat číst dokud to nedočtete. Bohužel během školy to šlo vážně těžko proto mi to bohužel trvalo pár dní. Kdo to chce číst, tak ať začne v období, kdy nebude tolik testů. Já jsem to neudělala a dost jsem litovala :)

20.10.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Musím říct, že kniha i když byla pokračování, nezklamala. Chtěli jste vědět, jaký bude vztah mezi Simonem a Caroline, tak tady ho máte. Sice to nebylo tak vtipné, jako Nabíječ ale mělo to spoustu jiných vtipných věcí či romantických gest.

21.04.2015 5 z 5

Závoj půlnoci Závoj půlnoci Lara Adrian (p)

Tento díl byl ze všech nejlepší. Všechny byli úžasné, ale tenhle se mi líbil nejvíc. Bylo hezké vidět, že to není jen Upír a Vyvolená ale tady hrálo docela velkou roli i to dítě (Mira) a konec ten byl úplně nejlepší. Kdo si přečte, bude vědět, o čem mluvím.

09.04.2015 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Knížka byla úžasná, krásné odreagování od školy a povinností. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, po dlouhé době něco úžasného. Jestli se chce někdo pobavit nad hašteřením dvou lidí tak tohle je přesně pro vás.

10.02.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Prostě dokonalý konec, líp to dopadnout nemohlo. Jace je prostě dokonalý, bála jsem se kolik jich nechá umřít, ale nakonec to dopadlo dobře. TĚŠÍM SE NA DALŠÍ KNÍŽKY OD TAK VYNIKAJÍCÍ SPISOVATELKY.

30.01.2015 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Amanda Quick (p)

Kniha se mi moc líbila, taky mi chvilku trvalo, než jsem ji sehnala. Z počátku mě překvapilo, historie rodiny Gilchristových. Nejzajímavější a nejúchvatnější věcí celé knihy pro mě bylo, jaké vlastnosti měli postavy, jak to bylo propracované. Prostě skvělé.

14.05.2015 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Úžasná kniha. První kniha, kterou jsem četla a první díl byl z pohledu muže a ne ženy. Krásně napsané, hlášky boží, jako z běžného života. Jen jediná věc, kdo chodí do školy či práce a je všední den. Nikdy, vážně nikdy to nezačněte číst, nemohla jsem se od toho odtrhnout.

23.04.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Úžasná vtipná kniha "Nabíječ" a " Růžová košilka" :D :D

11.04.2015 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Úžasná knížka prostě boží!!!!! Konečně to nebylo jen, že se kluk chtěl s nějakou holkou vyspat jen kvůli hře. Maddie mě dostala, jak prostě je to jen hra. Braden a jeho sexy tělo :3 :3

03.02.2015 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Úžasná knížka, prostě co dodat obal mluví za vše.

31.01.2015

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Po přečtení obsahu mě kniha nadchla, ale teprve když jsem začala číst tak mě pořádně chytla. Četlo se to jedna báseň. Zamotaný příběh, který jak je zvykem ze začátku dává smysl, pak se to komplikuje, jestli jste si do teď mysleli, že je to zamotané tak se konečně blížíte k závěru knihy.
Můžu jen doporučit. :) :) :*

22.02.2017 5 z 5

První láska První láska James Patterson

Přečteno za méně než 5 hodin. Dej vás pohltí a nepustí. Úžasné, propracovaný příběh. Řekla bych, že kdo se v cítí do hlavní hrdinky zažije mix emocí.

Dokonalá kniha. Od věnování až po epilog.
Takto má vypadat správná kniha.

01.02.2017 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha byla skvělá. Pro mě přímo úžasná, konečně jsem našla českou spisovatelku, která by mě bavila všechny knížky v jedné serii.

19.08.2015 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Úžasná kniha, splnil se mi sen. Konečně jsem ji mohla přečíst. Rush byl tak božský. Stojí to za přečtení. Dost komplikovaný životní příběh Blaire, vám ukáže jaký život může být.

11.05.2015 5 z 5

Zakázané radosti Zakázané radosti Bertrice Small

Musím říct, že děj byl krásně komplikovaný, a proto byl zajímavý. Nemohla jsem se od toho prostě odtrhnout. Je to jedna z knih, u které nevíte, co se stane. Kdo si myslí, že ženy jsou slabé, ať si to přečte a že nezvládnou jiné věci. Jen do toho. Kdo si to nepřečetl, o hodně přišel, proto si to přečtěte, ať nejste stejní jako ostatní.

10.05.2015 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Kdo zvládne uspět v získání informací jedině ŽENA (má své metody). Kdo zvládne ošálit ženu jedině Muž. Koho zajímá, kdo uspěje. Pouze toho kdo si to přečte.

05.05.2015 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Kniha byla zajímavá, líbilo se mi na ní popis postav, citů. Ne, že by se mi to nelíbilo jen mi přišel děj trošku dlouhý až skoro utahaný prostě aby něco napsala

03.02.2015 3 z 5