zanda6261 zanda6261 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Někdy nám kratší kniha předá mnohem víc než kde jaká bichle.

12.01.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Naprosto skvělá kniha. Jen ten konec mě trochu naštval, mohl být více obsáhlejší.

08.01.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Skvělý zábavný, romantický příběh možná i o trošku lepší než ten první.

09.03.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Děj je předvídatelný ale jako oddechovka je to moc fajn kniha.

08.03.2023 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak u téhle knížky sem nejednou brečela a nejedou jsem se smála. I když sem věděla jak knížka dopadne tak sem pořád doufala že hlavní hrdina se nakonec rozhodne jinak. Ale příběh se mi i tak líbil a těším se na pokračování.

02.05.2017 5 z 5

Kniha, která vás pohladí po duši. ️ přečteno jedním dechem.

08.11.2022 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Záčátek byl trošku nudnější ale kniha me upoutala svým tajemstvím proto sem knihu dočetla a mužu doporučit .

02.05.2017 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Skvělá kniha

13.06.2020 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Hezký příběh někdy mě teda rozčilovala sobeckost Lili a litovala jsem Gretu někdy jsem naopak byla naštvaná na Gretu ale po dočtení knížky sem nad ní dlouho přemýšlela a příjde mi že Lili byla neskutečná bojovnice a silná žena neskutěčně mě to pohltilo a líbilo se mi jak bylo do knížky propojeno umění a blata a všechno kolem, určitě knížku můžu doporučit.

21.12.2017 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Srandovní a romantická knížka,prostě oddechovka :D další díly jsou ještě lepší.:)

06.11.2016 5 z 5

Memento Memento Radek John

Memento je docela naučná velmi upřímná a detajlná kniha . Myslím, že v této době by si ji měl přečíst každy dospívající tenager. Jsou v ní obsažené všechny fakta od zažátků když si každý myslí že má drogy pod kontrolou, až po beznaděj. Když jsem knížku dočetla zůstal ve mě takový nepříjemný pocit ,ale to má asi každy u jakékoliv knížky s podobným tématem.Knížku určitě doporučuji pro čtenáře kteří nejsou ve stresu nebo v náké těžké životní situaci moc by jim to nepřidalo na psychice.Na knížce se mi líbilo jak byl přeskakován děj chvíli přítomnost chvilku minulost ,ale co se mi nelíbylo je konec myslela jsem že to bude napsané z jeho pohledu,proto dávám hodnocení 4.

06.11.2016

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Povedená kniha

09.11.2020 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Na to jak je tato kniha tak strašně opěvovaná ostatními tak mě zklamala do půlky knihy bylo čtení zdlouhavé a někdy i nudné a potom se děj rozjel ale konec mě připadal nepravděpodobný a celkem mě ta kniha zklamala. Ale nemůžu psát jenom negativa hodně mě překvapilo jak to dopadlo s její rodinou a hodně mě bavilo jak si s ni povídala a potom sme se dozvěděli pravdu ale to je tak všechno co mě na knize bavilo.

02.08.2018 2 z 5