ydnac ydnac komentáře u knih

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Další podařená série od Richelle Mead. Četla jsem od ní všechno co vyšlo a vždycky se mi to líbílo :-) stejně jako u VA je to spíše pro mladší ročníky, ale to mi nevadilo :-) Jen mě mrzí , že jsem si to nemohla přečíst, když jsem já byla ten mladší ročník :-)

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

07.09.2020 4 z 5

Celou sérii Stmívání zbožňuji, ale tato kniha mě bohužel nebavila.

03.09.2020 2 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Nemůžu jinak než chválit celou sérii zas a znovu :-) Každá stránka mi stála za přečtení a moc mě to bavilo. Skleněný trůn má u mě za všechny díly tak 1000 hvězdiček a celý vesmír :-) Smekám nad lidmi, kteří dokáží něco tak úžasného vymyslet, aby vše skvěle zapadlo, zaujalo, bavilo a drželo v křesle s knihou v ruce :-)

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Nádherná série, skvěle napsáno. Matthew byl úžasný, stejně tak Diana. Bravurně propracováno, kniha mě vtáhla do různých období a to se mi moc líbilo. Někomu mohlo připadat hodně popisování zdlouhavé, ale mně to nevadilo, užívala jsem si to. Snad autorka napíše nějakou další sérii :-)

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Další hezká pohádka :-) Mně se líbila celá série, znovu jsme v novém světě a hezky se to četlo.
A obálky jsou nádherné!!!!!

03.09.2020 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

03.09.2020 3 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

1.díl jsem si půjčila v knihovně s tím, že jsem vůbec nevěděla co mě čeká a docela se mi to líbilo:-) 2.díl jsem už hltala a 3. díl úplně super :-) Je to zas něco jiného, originálního, neotřelého i když určitě pro mladší než jsem já, ale s tím jsem počítala :-) Autorku jsem si oblíbila má dobré nápady :-) a její knihy se dobře čtou.

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Poslední hvězda Poslední hvězda Rick Yancey

Nejdříve jsem viděla film a poté jsem přečetla knihy. Líbily se mi moc :-) určitě doporučuji.

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Po přečtení této série jsem byla akorát naštvaná, protože jsem kápla zas na super autorku a ona napsala jen tyhle 3:-( no ale stály za to:-) těším se na další knihy

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Líbilo se mi to:-). K Hunger Games bych to nepřirovnávala ty jsou jiný level, ale rozhodně to mělo svůj příběh, svoje postavy, kterým jsem fandila:-) Přečetla jsem celou sérii a myslím, že rozhodně neurazí :-) a stojí za přečtení.

02.09.2020 4 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Hledáte nové fantasy knihy? Tak tuhle si rozhodně nenechte ujít :-) Hlavní hrdinka Kate je super :-) akční, nebojácná,vtipná, drsná, soucitná, prostě moje oblíbená a bavil mě každý díl.

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Nemůžu jinak než chválit celou sérii zas a znovu :-)
Každá stránka mi stála za přečtení a moc mě to bavilo.
Skleněný trůn má u mě za všechny díly tak 1000 hvězdiček a celý vesmír :-)

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Celá série je super, doporučuji :-)

01.09.2020 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Skvělé, napínavé, úžasné PROSTĚ JEFFERY DEAVER :-) Rhyma a Sachsovou zbožňuji!!!!!

31.08.2020 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

31.08.2020 5 z 5

Konstantynův efekt Konstantynův efekt Karolina Francová

Tak tohle bylo zvláštní, první půlka pro mě byla dost nezáživná, říkala jsem si jestli to vůbec dočtu a najednou od druhé půlky jsem se nemohla odtrhnout:-) Na začátku mi přišlo těžké zvyknout si na Tristam ale nakonec se mi většina postav začala zamlouvat. Taky mi docela trvalo, než jsem řekněme pochopila jak to mají s tou energií..No kdyby byl další díl určitě bych si ho přečetla:-) tak jen škoda toho pomalého rozjezdu, za to strhávám dvě hvězdy.

30.04.2020 3 z 5