xnova58 xnova58 komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Hezká oddychovka. Pěkně se čte, nedala se odložit.

30.05.2019 5 z 5

Paráda! Všem mohu doporučit. Postavička Alana mi trochu připomínala Švejka a Cimrmana. Ač jsou příběhy někdy absurdní, budou vás bavit. :)

14.03.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečetla jsem jedním dechem. Krásná, ale smutná. Všem mohu jenom doporučit.

13.12.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi čtivá a napínavá detektivka. I když už v půlce knížky jsem vraha odhalila, závěrečné rozzuzlení bylo překvapivé. Všem mohu doporučit. Chystám se na pokračování příběhu Eriky. :)

15.01.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Přečteno jedním dechem. Velmi se mi líbil styl, jakým byla kniha napsaná. Do poslední chvíle nemůžete ničemu věřit. Očekávala jsem happyend, který se bohužel/bohudík nekonal. Dle mého názoru stojí za přečtení.

28.12.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Dobré pokračování příběhu Eriky. Těším se na další díl.

08.02.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

První polovina knihy mě velmi bavila a chvílemi jsem se musela smát nahlas. Druhá polovina se čte už hůře ... postavy jsou předvídatelné a nic vás nepřekvapí. Stejné pokusy o vtipy, pořád dokola opakující se sprostá slova. Zatím nevím, zda si přečtu i další díly..

28.12.2018 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha je velmi čtivá, děj má spád .. žádné zbytečné dějové linie. Uvítala bych více uzavřený konec, ale to je jen můj pocit. Mohu doporučit.

03.05.2019 5 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Žádný thriller vás letos nebude šokovat tolik jako Maestra? Haha. Výstižnější obálka by byla: žádný "thriller" vás letos nebude tolik nudit jako Maestra. Vůbec jsem se nemohla začíst do zvláštního stylu psaní autorky. Musela jsem odložit a vůbec nevím, jestli se k ní někdy vrátím.

29.03.2019 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Začátek a konec knížky byl dobrý. Prostředek byl už horší..stále to samé dokola. Chápu, že se autorka snažila vykreslit, co hlavní hrdinka cítila, ale bylo to zbytečně zdlouhavé. Docela mě zklamal tak rychlý konec. Chtěla bych vědět, co se s hlavní hrdinkou poté stalo .. Zůstala ve svém starém domě nebo se přestěhovala do domečku, který koupila "kamarádce"? Začala si něco s Johnem nebo manželem Jane? Nemám moc ráda otevřené konce.

18.03.2019 3 z 5

Nejbarevnější kuchařka Nejbarevnější kuchařka Kamu (p)

Pro nadšence asijské kuchyně ideální kuchařka. Bláznivě zpracovaná stejně bláznivou Kamu. Je pravda, že grafika je občas rušivá. Není to klasická kuchařka jen s recepty, ale najdete zde hodně fotek a příběhů ze života autorky. Zatím jsem všechny ingredience sehnala bez problémů - Sapa to jistí.

22.01.2019 4 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Bohužel moc mi nesedl styl, jakým je kniha napsaná. Kniha se mi zdála zmatená. Příběh zajímavý, nápad taky, ale dočetla jsem jen proto, že jsem byla zvědavá, jak to vlastně všechno dopadlo.

14.08.2019 3 z 5

My Cooking Diary My Cooking Diary Kateřina Lustigová

Pro začátečníky dobrá kuchařka, ale upřímně většinu receptů by zvládl i ten začátečník bez postupu. Chválím desing a celkově zpracování, ale na receptech by to chtělo ještě zapracovat.

22.01.2019 2 z 5

Pouliční pekařství - Sladkosti na všechny způsoby Pouliční pekařství - Sladkosti na všechny způsoby Paul Allam

Všem nadšencům do pečení doporučuji. Některé recepty jsou ale trošku složitější. Strhávám hvězdu za překlad.

22.01.2019 4 z 5

Cat & Cook Cat & Cook Ivana Jindřichová

Moje nejoblíbenější kuchařka ve sbírce. Krásný minimalistický design, velmi podrobně popsané a srozumitelné postupy, nádherné fotky. Mohu všem jen doporučit.

22.01.2019 5 z 5

Nejbarevnější Mexiko Nejbarevnější Mexiko Kamu (p)

Kdo miluje mexickou kuchyni, určitě neudělá chybu, když sáhne po této kuchařce. Zpracování a design je více propracovanější než první kuchařka od Kamu. Ale mě se stejně víc líbí Nejbarevnější kuchařka. :)

22.01.2019 3 z 5