Nejbarevnější kuchařka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní. Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti. Naopak. Všechna jídla hýří barvami, výraznými chutěmi a láskou. Konečně jsou ta nejoblíbenější jídla nejbarevnějších zemí světa pohromadě v jedné knize a vy je můžete doma bez sebemenšího strachu uvařit. Protože v jednoduchosti je síla a fantazii se meze nekladou. Objevte to nejlepší z vietnamské, čínské, korejské, japonské, peruánské či mexické kuchyně společně s mými vybranými autorskými recepty a nechte se inspirovat. Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360799/big_nejbarevnejsi-kucharka-sAQ-360799.jpg 4.4129
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Nejbarevnější kuchařka

KateTheBlogger
08.11.2020

Perfektní kuchařka po všech stránkách. Je to opravdu nejbarevnější kniha co jsem kdy viděla. Nádherné fotky, skvělá kompozice knihy. Velmi oceňuji i vegetariánské varianty receptů. Pokud milujete asijskou kuchyni, tuhle kuchařku zkrátka musíte mít!

nafrei
09.06.2020

Pro milovníky asijské kuchyně opravdu perfektní kuchařka - hodí se pro začátečníky i pokročilé a pokryje zásadní recepty především z vietnamské, thajské a japonské kuchyně. Škoda jen, že se téměř nevěnuje sladkostem, které jsou zrovna v těchto zemích dost zásadní. Přestože velké množství surovin nemá klasická česká domácnost po ruce, dají se za rozumnou cenu sehnat na e-shopech a minimálně v každém krajském městě. Počáteční investice tak může být vyšší, ale poté se již cena jídel pohybuje velmi nízko. Barevnost jídel i kuchařky samotné nemůže již vzhledem k názvu snad také nikoho překvapit, rozhodně mi však nepřipadala rušivá, text je naprosto čitelný.


Pedias
18.02.2020

Naprostá bomba! :) furt v ní musím listovat

Ortie
06.01.2020

Jedná se opravdu o velice barevnou kuchařku, která je plná úžasných receptů (už jen při pohledu na fotky má člověk chuť všechno vyzkoušet uvařit). Baví mě, jak je každá strana jiná, přijde mi, že k této kuchařce to prostě sedí. Každému nemusí sednout, ale pro mě je to opravdu klenot mezi kuchařkami.

dlabikk
02.10.2019

Kuchařka je naprosto dokonalá. Už jen listování v ní mně donutí něco uvařit. Díky jejímu pořadu, který je inspirativní a originální (hlavně kvůli její osobě) je vaření asijské kuchyně potěšení. Lituji ty poptávající v bazaru, protože téhle kuchařky se nemůže dobrovolně nikdo zbavit :o)

Kittywu
10.09.2019

Žeru Kamu, takže žeru i tuto knihu.

Pulkrmon
29.01.2019

Tak jsem se ji konečně dočkala,objednala jsem si obě kuchařky zároveň. A za mě neskutečná bomba. Kuchařka je nádherná.Každá strana úplně jiná. Takto má podle mě vypadat kuchařka...fotky,barvy,různé druhy písma. Už i to že jsou zde popsány bylinky,omáčky,kořeni,a vše co v receptech používá a kde je možné to sehnat nebo nahradit. Za mě 10 hvězdiček. Zatím nejkrásnější kuchařka která se mi dostala do rukou.

xnova58
22.01.2019

Pro nadšence asijské kuchyně ideální kuchařka. Bláznivě zpracovaná stejně bláznivou Kamu. Je pravda, že grafika je občas rušivá. Není to klasická kuchařka jen s recepty, ale najdete zde hodně fotek a příběhů ze života autorky. Zatím jsem všechny ingredience sehnala bez problémů - Sapa to jistí.

1