WowKokinko WowKokinko komentáře u knih

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Když jsem knihu dočetla musela jsem si dát pár dní na rozmyšlenou líbila se mi ? nelíbila?? nakonec jsem ji nesrovnávala s předchozími díly ale beru ji jako začátek nové série a tehdy musím říct, že líbila!!! vysvětluje spoustu věcí z dědečkova života a úplně jsem chápala Jacobovu touhu po novém dobrodružství... ale Emma? ta mě štve :D

19.11.2019 4 z 5

Rabínova dcera Rabínova dcera Reva Mann

Silná kniha, u některých částí jsem se chytala za hlavu jak může být tak šílená O_o

19.11.2019 4 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Zajímavá kniha, ale do některých pasáží jsem se musela vyloženě nutit :( celkové rozuzlení nečekané :) jsem ráda, že jsem si knihu přečetla ale mezi moje top nebo ty které bych chtěla číst znovu určitě nepatří

05.11.2019 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Takže tady pozor!! kdo hledáte horor a knihu u které se budete bát tak tahle to není. :) Při popisu nehtů škrábající na dveře vám trochu ztuhne krev v žilách, ale nic velkolepého. ale i přesto!!!!Se mi to líbilo hodně... od knihy jsem nečekala, že to bude něco "podle skutečné události" , takže nejsem zklamaná z nadpřirozena a z fantastických postav, které se na sídle vyskytují. Hlavní hrdina milý hodný chudý Daniel s dobrým srdcem.

25.09.2019 4 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Po rozčarovaní z druhého dílu jsem dala šanci třetímu (přece nebudu mít doma nekompletní sérii že ano :D ) a byla to to správná volba. Třetí díl trilogie se dotýká dětí a násilí na nich, což dodává příběhu jistou mrazivou atmosféru. Spisovatelka se dokázala vyšplhat zpět na výsluní...

25.09.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Super děj, zápletka, mrtvoly :D a vrah O_o nooo na to kdo to byl a jak to všechno provedl tak klobouček

17.09.2019 4 z 5

je to takové milé a úsměvné :) super oddychovka

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

jedna z nejlepších knih co jsem četla, mrazivý ale celkem reálný příběh... originální téma propracovaný děj a myšlenka

10.09.2019 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

tuto knihu nejvíce vystihne rčení mnoho povyku pro nic :( já byla zklamaná

10.09.2019 2 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Historky ze zvrácené společnosti, která se nebojí ničeho aby dosáhla uspokojení....je to hodně perverzní, ale celkem to stojí za přečtení, ale je to jen pro opravdu silné povahy

10.09.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

rozhodně horší, než předchozí dva díly.... tak nějak po dočtení chybí pocit nadšení a nějakého dojmu, jen prázdno... škoda.. snad další kniha bude lepší určitě jí dám šanci ..

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

zajímavá, čtivá, ale hlubší pocit asi nezanechá

10.09.2019 3 z 5

Znamení hada Znamení hada Hana Marie Körnerová (p)

navazuje na předchozí díl, na rozdíl od něj jsem se začetla ihned a po pár stranách jsem utrpěla šok a musela jsem číst dále

10.09.2019 4 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi ze začátku moc nelíbila a bylo pro mne těžké se začít, ale pak děj postoupil a bylo to lepší :)

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

kniha se četla sama a byla úžasná, ale tak nějak po popravčím byl tohle slabší odvar

23.08.2019 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Mám pocit, že budu mít nového oblíbeného autora. Hnusně nechutné vraždy tak bych popsala tuto knihu :) super čtení

15.08.2019 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Kniha čtivá, zajímavá, ale čekala jsem že dostanu víc odpovědi :/ trošku to asi těží z úspěšnosti seriálu :/

15.08.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Krásně navazuje na první díl a rozvíjí hlavni postavy a jejich příběh :) samotný dej a jeho vývoj mne překvapil :) rozhodně jsem nečekala že se stane to co se stalo... A teď když bude třetí díl???

05.08.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha mne velmi překvapila, i přesto, že je to určené pro mladé se mi strašně líbila a dalo se tam najít spoustu hlubších myšlenek :) těším se na další díly a na to jak to dopadne s hlavními hrdiny

05.08.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha přečtená velmi rychle, děj svěží strašidelný a kdybych četla knihu v noci tak se celkem slušně bojím. Nejvíce se mi líbilo postupné odhalovaní tajemství rodiny Ashburnů :)

21.05.2019 5 z 5