WowKokinko WowKokinko komentáře u knih

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Lepší jak tatér, ale horší jak Cilčina cesta. Vyprávění po válce bylo zajímavé, ale zbytečně zdlouhavé.

07.01.2022 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

oooh anoooo... hra na kočku a myš :)

08.12.2021 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Knihy čtu postupně... tady bylo trochu méně brutality než jinde ale kniha má neskutečně přitažlivý konec... ehm žádné spoilery :P ale další díl na sebe nesmí nechat čekat

08.12.2021 3 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

přijde mi, že autorka se snaží vrátit kvalitou k jiným dílům ALE!! v téhle knize je hrdinka tak příšerná, že bych jí klidně i něco ošklivého přála...

08.12.2021 3 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Lepší než předchozí díl. Opět se to čte samo. Ale pořád to není ono.

06.09.2021 4 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Dlouho mi trvalo než jsem se začetla, což jsem u prvních dvou dílů nezažila. Místy zbytečně natahované. Ale konec super

06.09.2021 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

mrazivé, děsivé a místy neskutečně pravdivé. Svoboda je otroctví.

06.09.2021 5 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Já asi čekala něco daleko víc :( příběh zajimavý, ale tak jaksi prapodivně napsaný, místy jsem se ztrácela. A hlavní hrdinka si mne teda vůbec nezískala a byla mi protivná

22.01.2021 2 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Jelikož čtu náročnější detektivky, tak mi tahle přišla jako oddechovka. Fajn napsané, lehce se čte, ale není to až taková bomba.

22.01.2021 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Ze začátku trošku nuda, trvalo mi než jsem se začetla, ale stálo to za to. V hlavní roli hmyz, velice zajimavé. A ta Sachsová se mi líbí víc a víc, neskutečná svéhlavá ženská :)

22.01.2021

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

S každou osobnosti přichází nová fakta... Za mne velmi netradiční a zajímavé dílo.

16.12.2020 5 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Slabší než blackout, ale určitě stojí za přečtení.

20.11.2020 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

jsem asi zmlsaná, ale tento díl mi přišel slabší :/ nicméně pořád geniální****SPOILER!!! už by se ten Hunter mohl naučit nechodit za vrahy sám :D

20.11.2020 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Pohádka pěkná, ale neříkala reklama něco o královně hororů? trošku rychlokvaška mi to přišlo

20.11.2020 2 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

U každé jeho knihy se divím jak hnusně a nechutně umí popsat vraždy a říkám si, že nic horšího nemůže přijít a ejhle zas je ta hranice překročena. A vývoj netvora a červa je fenomenální.

01.10.2020 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Asi budu mít dalšího oblíbeného autora nebo co :D super čtení a vývoj hlavních vyšetřovatelů jen podporuji :)

01.10.2020 4 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Jednoduše napsané dílko, které se parádně čte. Ze začátku jsem měla strach, že se jedná o kopii Avatara, nicméně minimálně tento díl tomu má hodně daleko. Hodně akčních scén, hodně soutěží a zajímavé hlavní postavy... no uvidíme co se bude dít dál na Edenu :)

15.08.2020 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jiné, než předchozí díly, ale stejně mrazivé a brutální. Vrah nemilosrdný psychouš. Líbilo se mi odhalení tajemství Hunterova života. Čtu postupně a zatím nejlepší díl :)

15.08.2020 5 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Krásné, smutné, emotivní. Chudák matka.... geniální dílo

15.08.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Rozhodně lepší, propracovanější a reálnější něž předchozí dvě díla a i přesto mi dvojka je milejší :D. Některé postavy mi lezly na nervy :D závěr nečekaný a přehnaný.

14.05.2020 4 z 5