WowKokinko WowKokinko komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

mrazivé, děsivé a místy neskutečně pravdivé. Svoboda je otroctví.

06.09.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Mám pocit, že budu mít nového oblíbeného autora. Hnusně nechutné vraždy tak bych popsala tuto knihu :) super čtení

15.08.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět zajímavý díl. Možná i trochu na zamyšlení, když je tam popisováno jak poznat rasisticky zaměřené obyvatelé.

08.05.2019 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Asi budu mít dalšího oblíbeného autora nebo co :D super čtení a vývoj hlavních vyšetřovatelů jen podporuji :)

01.10.2020 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Knihu jsem přečetla jedním dechem, líbila se mi zápletka a symbolika dvojitého kříže. S tímto autorem jsem rozhodně neskončila a těším se na další díly :)

13.04.2019 5 z 5

Stesk po krvi Stesk po krvi Dario Correnti

Kniha je báječná. Líbilo se mi množství "krvavých" témat, která se tam objevila. Hlavní postavy knihy tvoří protichůdná navzájem se doplňující dvojice. Doporučuji a doufám, že si přečtu více knih z Italského prostrředí

13.11.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Lepší než předchozí díl :) ale malinko slabší než první :)

13.10.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

U každé jeho knihy se divím jak hnusně a nechutně umí popsat vraždy a říkám si, že nic horšího nemůže přijít a ejhle zas je ta hranice překročena. A vývoj netvora a červa je fenomenální.

01.10.2020 4 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Krásné, smutné, emotivní. Chudák matka.... geniální dílo

15.08.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Vlastně ani nevím o čem to bylo? spousta nedotažených myšlenek, za mne hrozná blbost :(

13.03.2020 1 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další povedený díl do série s Kim. asi jeden z těch lepších dílů. A konec fňuk :(

29.01.2020 4 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Že začátku jsem byla hodně zmatená z množství postav a preskakovani děje, ale časem se to probralo a četlo fajn... Nejvíc se mi líbila myšlenka co všechno by se mohlo stát kdyby blackout opravdu nastal.. Nějakou dobu mám o čem přemýšlet díky!

27.01.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha je naprosto báječně napsaná, četla se lehce, i když s těžkým srdcem. I přesto, že kniha končí relativně dobře, měla v sobě spoustu smutných momentů. Bohužel tehdější dobu jsem nezažila a tak mi asi uniká spoustu souvislostí a bylo pro mne těžké se do ní vcítit.

12.01.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Od knihy jsem očekávala více, nedokázala jsem se plně vžít do hrůz té doby. Přišlo mi, že kniha odlehčuje tehdejší dobu a život v táboře.

21.04.2019 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

S každou osobnosti přichází nová fakta... Za mne velmi netradiční a zajímavé dílo.

16.12.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

jsem asi zmlsaná, ale tento díl mi přišel slabší :/ nicméně pořád geniální****SPOILER!!! už by se ten Hunter mohl naučit nechodit za vrahy sám :D

20.11.2020 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jiné, než předchozí díly, ale stejně mrazivé a brutální. Vrah nemilosrdný psychouš. Líbilo se mi odhalení tajemství Hunterova života. Čtu postupně a zatím nejlepší díl :)

15.08.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Takže tady pozor!! kdo hledáte horor a knihu u které se budete bát tak tahle to není. :) Při popisu nehtů škrábající na dveře vám trochu ztuhne krev v žilách, ale nic velkolepého. ale i přesto!!!!Se mi to líbilo hodně... od knihy jsem nečekala, že to bude něco "podle skutečné události" , takže nejsem zklamaná z nadpřirozena a z fantastických postav, které se na sídle vyskytují. Hlavní hrdina milý hodný chudý Daniel s dobrým srdcem.

25.09.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Super děj, zápletka, mrtvoly :D a vrah O_o nooo na to kdo to byl a jak to všechno provedl tak klobouček

17.09.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

rozhodně horší, než předchozí dva díly.... tak nějak po dočtení chybí pocit nadšení a nějakého dojmu, jen prázdno... škoda.. snad další kniha bude lepší určitě jí dám šanci ..

10.09.2019 3 z 5