wotana wotana komentáře u knih

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Poslední díl dočten :-) Fakt super série, napínavé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

29.07.2019 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Druhý díl nezklamal - super :-)

29.07.2019 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Pohodová odpočinková četba, docela jsem se bavila.

27.07.2019 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Za mě super. Chvíli mi dalo, než jsem se pořádně začetla, ale potom to byla jízda.

26.07.2019 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Přečtená jedním dechem, ale malinko slabší než první díl.

09.07.2019 4 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Harald Tonollo

Tuhle knihu si přinesl syn z knihovny a mě zaujala obálka. Jakože tyhle "dětské" knížky už dávno nečtu, tak jsem po téhle sáhla. Pro děti super čtení a upřímně - mě to taky bavilo :-)

04.07.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Knížka zlatý střed, film hrůza.

02.07.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Super oddechovka. Líbilo se mi, že je konečně nějaká romanťárna napsaná čistě z pohledu chlapa.

15.06.2019 4 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Jak už jsem psala u druhého dílu, kdyby se spojili druhý a tředí díl dohromady, nic by se nestalo a ušetřilo by to spoustu papíru i peněz.

11.06.2019 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Není to špatné, ale hlavní hrdinka mě šíleně štve. Chápu, že je jí 18 tak je hrozně naivní a každýmu věří, ale ke konci knihy zázrakem "dospěla" a sama sebe nazvala "Bohyní blesku"!!?? Jakože, cože????? Hrůza!!!
Ale i přesto si přečtu další díl, chci vědět jak se to bude vyvíjet, ale co jsem koukala do recenzí, tak to teda nebude nic moc :-(

28.05.2019 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Příjemná odpočinková četba, ale jednou stačilo.

28.05.2019 3 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Nebylo to špatné, ale znovu to číst nemusím.

20.05.2019 4 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Četla jsem kvůli výzvě. Zábavná, ale musela jsem číst postupně třeba s jednodenní pauzou, protože to ostarvské nářečí je šílený.

07.05.2019 3 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Jednoduše - k celé sérii nemám slov. Dávám 5 páč takhle protichůdné pocity po přečtení celé série jsem ještě neměla.

26.04.2019 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Seriál miluju a tak jsem po této knize sáhla také, ale kniha se seriálu ani zdaleka nevyrovná. Kdyby kniha nevyšla, ani by mi to nevadilo.

23.04.2019 3 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Za mě super kniha. Dost mě štve, že druhý díl se nechystají vydat :-(

23.04.2019 5 z 5

První život První život Gena Showalter

Ze začátku strašná nuda, ale asi v půlce knihy se to rozjelo a konec super. Těším se na další díl.

23.04.2019 3 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tak závěr mne nepřekvapil a také byl dle mého názoru nejhorší. Vůbec mě to nebavilo a klidně bych se bez něj i obešla, kdyby autorka neroztahova zbytečně první dva díly vešly by se všechny tři díly do jedné a určitě lépe čitelné. Jinak jako celek dávám 3,5.

23.04.2019 2 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Chvílema se to dost táhlo, ale celkově hodnotím jako hodně dobře napsaná young adult. Jdu na druhý díl :-)

20.04.2019 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Já ani nevím co k téhle knize napsat. Za celou dobu jsem se nemohla od knihy odtrhnout - nedalo se to. Přečetla jsem jedním dechem, ale po přečtení jsem nevěděla co si o tom mám myslet a stále nevím. Nejspíš to nechám být a každému kdo chce doporučuji přečíst.

11.04.2019 5 z 5