wotana wotana komentáře u knih

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Přečteno jedním dechem, dostala jsem takovou dávku emocí, že ještě teď se z toho vzpamatovávám. Doporučuji a doufám, že autorka nepíše ještě další knihy, ráda si je přečtu.

08.04.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Knížku jsem měla koupenou již dlouho, ale až teď jsem se do ní pustila, upřímně do 500 stránek se mi nechtělo. Ale nelituji. Kniha má svěží spád, super příběh a skvěle a vtipně napsané. Už se těším na další autorčiny knížky. Super vřele doporučuji.

17.11.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Normálně takovéto téma vůbec nečtu, ale dala jsem na recenze ke knize a knihu si půjčila a nelituji toho. Moc dobře napsané a určitě si přečtu druhý díl.

28.10.2019 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Četla jsem jako povinnou četbu ještě na střední. Začátek byl teda dost náročný, ale potom super. Za mě 4,5* ubírám za ten začátek.

29.07.2019 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tak tahle kniha se mi moc moc líbila. Už se těším na další knihy od této autorky.

28.03.2019 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Tohle bylo za mě naprosto boží. Čtivé, napínavé, sexy. A ten konec...Hned jdu na další díl.

08.04.2024 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Oddechovka, místy vtipné, krásné ilustrace a zajímavý formát knihy.

14.08.2023 3 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

No co dodat... Prostě Amo miluju, asi jsem ujetá, ale nemůžu si pomoct, její knížky jsou prostě dokonalý.

08.11.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak tohle byl zase mazec. Amo je prostě jedinečná a já její knihy miluju.

20.07.2022 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Jitty82 to vyjádřila zcela přesně, není k tomu co dodat.

28.05.2020 5 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Jéééé, když jsem ji tady objevila, hned jsem si vybavila dětství :-) Krásná knížka, škoda že už ji nemám doma.

26.05.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen prostě miluju, má skvělý knížky. Jednoznačně za 5*.

08.05.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherná kniha s dokonale vykreslenou dobou a krásným romantickým příběhem. Ale konec trochu uspěchaný a některé pasáže se tam opakovali, takže strhávám půl hvězdy.
Za mě 4,5*/5*

27.01.2020 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tak tohle mě vůbec nebavilo. S vypětím všech sil jsem knihu dočetla, ale další díl si už nepřečtu :-(

23.07.2019 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak tato kniha byl zatím nejlepší, jakou jsem doposud od této autorky četla. Všechny její knihy jsou super, ale tahle je nej nej nej.

11.04.2019 5 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Spojit historii s upíry bylo super, ale jinak nic, co by dalo knížce ten správný říz. Spoustu převzetých postav, což mi hodně vadilo - ústa na hlavě Naomi viz. Sirotčinec slečny Peregrinové, Frankenstein, něco jako Van Helsing, Muž se železnou (v tomto případě zlatou) maskou atd. No a povaha hlavní hrdinky to úplně zabila, neskutečně mě sr... 3* za nápad, obálku a vampýrské meče, housle, růže a koně :-)

16.03.2023 3 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Knihu jsem několikrát odložila, strašně blbě se mi četla. Konečně jsem ji dočetla :-) Samo o sobě je to hrozné téma a nevím, jak bych se zachovala já, kdybych se měla rozhodovat jako Sofie. I přes divný styl autorova psaní, knihu hodnotím kladně.

22.04.2022 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Za mě teda nic moc, hlavní hrdinka mi vůbec nesedla, celou knížku se mi spíš protivila, než abych si ji oblíbila. Knížku jsem několikrát odložila, byly chvíle, kdy mě čtení absolutně nebavilo. Mám koupené i další dva díly, ale zatím se do nich teda pustit nechci. Škoda, aspoň že obálka je krásná.

21.04.2022 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Pohodová odpočinková a místy i zábavná kniha.

09.07.2020 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Tak tahle kniha se povedla. Není to na plný počet hvězd to dávám jen TOP knihám, ale nápad, zpracovaní = super kniha na přečtení na dva večery.

21.04.2020 4 z 5