wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

Přečteno Takhle Červená, bílá a královsky modrá se mi líbila o mnoho více. Tahle byla taky fajn.

30.04.2022 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Tak mám dočteno. Byla fajn, jen bylo blbé že jsem od začátku kvůli tomu že jsem kdysi viděla film věděla jak to dopadne což mi normálně nevadí, ale u téhle knihy se mi děj hrozně táhnul...

20.03.2022 2 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

(SPOILER) Přečteno... Tak na bych nezačala hned negativně tak řeknu že se mi kniha celkem dobře četla...MOŽNÝ SPOILER!!!! Začnu tím co se mi na knize líbilo otevírají se tu i vážná témata jako je hazardu, drogy...tak to opravdu není jen taková slaďárna jak by se mohlo zdát,to oceňuji jak se kamarádky hlavní hrdiny stavěly k problémům a jak je řešily to se mi líbilo že to nebylo takové to klasické mám trable, ale nikomu to neřeknu a budu je řešit sama a dostanu se do ještě větších problémů.Docela mě pobavilo jak se vypořádaly se zlodějem, který okradl jednu z nich okradl. Tím pozitiva končí.
To že jsem si vybrala na čtení knihu s názvem Čokoladový klub ještě neznamená že tohle slovní spojení musím číst téměř na každé stránce myslím že čtenář pochopí že čte knihu o kamarádkách které mají rády čokoládu a mají svůj ČK ... Pak jsem ještě občas měla chuť jít a proplesknout hlavní hrdinku, protože to co předváděla. Celkově tomu dávám tak dvě a půl hvězdy.

24.02.2022 2 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, protože jsem se malinko ztrácela v postavách. Ale bylo to fajn. Teď koukám na seriálové zpracování a zatím fajn.

28.01.2022 4 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Čekala jsem trošku něco jiného. Ale ve výsledku to bylo celkem fajn.

13.01.2022 3 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Dala jsem tomu sto stránek a tím končím.

29.12.2021

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Příjemná, předvídatelná vánoční oddechovka .

21.12.2021 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Tohle ačkoli je to kniha na jedno odpoledne dalo by se říct, tak mi trvalo pět let než jsem si ji konečně přečetla.
Nesbø to umí i líp.

13.11.2021 3 z 5

Hříchy pro pátera Knoxe Hříchy pro pátera Knoxe Josef Škvorecký

Došla jsem zhruba do poloviny a tím končím.

12.11.2021 1 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

(SPOILER) Tak mám konečně dočteno, bylo to fajn, ale ty předchozí byly lepší.

Tady už na mě bylo těch detektivů s "problémy" docela hodně.
A taky žádné překvapení ohledně pachatele chameleona který se "skrývá" policii takřka pod nosem.

25.09.2021 3 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Moc se mi do ní nechtělo.Musela jsem si sice zvykat na to pomalejší tempo, ale vyplatilo se. Kniha mě moc bavila :)

29.03.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Nebylo to špatné, ale ty předchozí díly mě bavily víc. Tohle jsem měla zhruba v půlce chuť odložit, dočetla jsem jen proto abych si potvrdila konec. Za mě nic moc :(

01.05.2020 2 z 5

Pekingský rozparovač Pekingský rozparovač Peter May

Zase to bylo skvělé čtení.

23.10.2019 5 z 5

Dívky nalehko Dívky nalehko Iva Procházková

Skvělá česká detektivka.

14.07.2019 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Četla se výborně,příběh pěkně odsýpal.

07.07.2019 3 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Výborné čtení, za jedno odpoledne, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Hodně brzo budu potřebovat další díl :)

02.05.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Žádný zázrak to nebyl, ale napínavé to celkem bylo, i když trochu moc super hrdinské. Na jedno odpoledne ideální.

17.03.2019 3 z 5

Sedm dní spolu Sedm dní spolu Francesca Hornak

Ale, jo nadšená z ní nejsem, ale vcelku se mi líbila.

18.01.2019 3 z 5

Návrat Strážce duší Návrat Strážce duší Arnošt Vašíček

Napínavá, skvělá, moc se mi líbila.

01.12.2018 5 z 5

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Kniha splnila to co měla, ale nějak zvlášť mě nenadchla.

06.06.2018 3 z 5