Vlcice72 Vlcice72 komentáře u knih

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Skvělé zakončení celé trilogie, ani tento - 3. díl - mne nezklamal a přinesl mi pohodové počteníčko :-).

10.12.2018 5 z 5

Kniha zpracovává důležité historické téma, o kterém se zase tak často nepíše. O to přínosnější pro mne byla.

08.12.2018 5 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Milostný příběh z atraktivního prostředí na pozadí historických událostí - mimořádný zážitek, jako ostatně každá z knih této autorky....

29.09.2018 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Čtivý příběh, zajímavý tématem i způsobem vyprávění.

12.09.2018 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Dojemný milostný příběh. Doporučuji k přečtení.

27.08.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Zajímavý příběh, neotřelá zápletka, dvě časové roviny... Kniha se mi moc líbila.....

11.08.2018 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha se mi líbila, ale k 5. hvězdičce přeci jen něco chybělo. Na rozdíl od Spálené oblohy, kterou jsem přečetla v podstatě na jeden zátah, mě Dokonalá nedokázala tolik vtáhnout do děje a rozhodně mi nepřinesla takový čtenářský zážitek jako autorčina prvotina.

13.07.2018 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Stejně jako 1.díl, i tento jsem přečetla jedním dechem. Kniha se mi velmi líbila a už se nemohu dočkat pokračování

03.07.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Příběhů z období 2.sv.války už bylo vyprávěno opravdu mnoho, a je to dobře - pamětníků ubývá a pro mladou generaci už je to prehistorie. O to více oceňuji autorovu originalitu. Kniha se mi líbila a rozhodně ji doporučuji.

09.05.2018 5 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Napínavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem.
V závěru jsem již sice tušila, jak to skončí...to ale knize neubralo na dramatičnosti a tak mohu milovníkům tohoto žánru knihu jen a jen doporučit!

03.05.2018 5 z 5

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

Napínavý příběh ze zajímavého prostředí. Jako všechny autorčiny knihy nezklamala.

28.04.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Věděla jsem, že knihu si - na základě skvělých recenzí - určitě přečtu. Ale trochu z obavy ze srdceryvných scén, které vyprávění z tohoto období většinou doprovázejí, jsem to odkládala. Dříve mi to nevadilo, ale čím jsem starší, tím jsem přecitlivělejší

20.04.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Milostný příběh, který mě ale zase až tak moc neuchvátil...

15.04.2018 3 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Strhující, napínavý, emocionálně nabitý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, poháněna touhou dozvědět, jak vše skončí... Rozhodně doporučuji!!!

03.04.2018 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Moc hezká kniha, ale autorčina Mariana se mi líbila více. Jinak určitě doporučuji k přečtení.

01.04.2018 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Kniha se mi moc líbila, splnila má očekávání. Těším se na 2.díl ☺.

14.03.2018 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Čtivá kniha se zajímavým tématem - prolínání historie se současností - nabízející milostný příběh vzdorující času. Po delší době kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Ani se mi s Marianou nechtělo rozloučit. Kromě příběhu samotného se mi líbil i autorčin styl - lehký, vtipný. .. Za mě doporučuji k přečtení.

09.03.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Skvělé čtení. ...

08.02.2018 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Skvělé čtení ...

08.12.2016 5 z 5