vlcice326 vlcice326 komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Boží oddechová knížka. Vždy jsem se těšila, až přijdu z práce a mohla se do knížky začíst (bohužel mi to vydrželo dva dny, protože jsem jí četla dva dny). Byly tam i velmi vtipné chvíle, kdy jsem se opravdu v jednu z nich rozbrečela smíchy (SPOILER! Například když Logan nachytá Deana omylem s Allieiným vibrátorem). I ty komentáře Deana z hokejového prostředí byly super. Rozhodně jsem se při čtení nenudila. Ani moc popisování sexu nebylo - tak akorát ;)
Těšila jsem se a knížka (ani autorka) nezklamala.
Fakt parádní :)

15.02.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Nevím proč se mi líbí knížky, kdy se hlavní hrdinka zamiluje do někoho, kdo by pro ní měl být zakázaný (v tomto případě nevlastní bratr).
Byla fakt skvělá :) ! Láska, špatný vztah s otcem, tajemství Tylera, nové kamarádky a vlastně i nový život, který si Eden ne/užívala.
Jediné, co se mi nelíbilo, bylo to, že Eden se opila, aby si tak trochu získala pozornost Tylera (asi jsem na tohle moc stará :D já bych si takhle o pozornost nikdy neříkala - ach ty puberťáci).
Omlouvám se za SPOILER !
Nepochopila jsem chování hrdinky na konci knihy. Chodí s Deanem, ale i tak se schází a líbá s Tylerem ! (budu se asi opakovat, ale - ach ty puberťáci) :D
Během jednoho večera a jednoho rána přečteno - velmi čtivá a pěkná knížka :)

02.08.2017 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knížka mě vtáhla hned od prvních stránek a nepustila mě až do konce. Hrozně poutavá knížka. Po dočtení jsem začala přemýšlet, co by se stalo, kdyby taková pandemie vypukla doopravdy....pak jsem večer nemohla usnout a dokonce se mi o zombiecích už párkrát zdálo :D Jinak úžasná kniha - Jaime McGuire je fakt třída.

20.09.2016

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Po přečtení prvního dílu jsem si říkala: ,,To bylo docela dobrý, ale mohlo by ti být lepší.Uvidíme co bude dál."
V druhém díle přišel Xemerius, který knihu hodně oživil. Ale děj už se začal zamotávat, a konečně se mi série začala líbit.
Při čtení posledního dílu jsem se do toho tak zažrala...poslední díl byl nejlepší ze všech! (Což u sérií nebývá moc časté,že se poslední díl povede).
Zamotalo se to ještě víc než jsem myslela :D ale pak přišlo vysvětlení, byla akce, šťastné shledání, láska...prostě to, co se od knížky očekává :) . Moc mě mrzí, že už jsem to dočetla. :( achjo, už zase nemám co číst....
Ale tahle poslední knížka této série byla fakt pecka !! :)

22.08.2016 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen prostě nikdy nezklame! :)

01.02.2019 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Selekce, Elita a První mě tak zaujmuly, že jsem prostě musela pokračovat a koupit si i Dceru. Tady na Databázi jsem se dočetla,že selekce tentokrát bude obráceně - že soutěžit budou kluci.
To jsem si prostě nemohla nechat ujít :D !
Jak tu v komentářích někteří píšou, že Eadlyn jim hrozně vadila a jak byla rozmachaná, tak mě vůbec nevadila a naprosto jsem jí chápala. Královské dítě má všechno co si přeje, ale nikdo si nevybírá, kam se narodí ;) . Jak by bylo vám, kdyby vás někdo nutil k tomuhle a ještě u toho mít diváky a zároveň řešit nepokoje v zemi? Myslim, že nic moc...
Knížka byla super a už se těším na pokračování :)

10.09.2016 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Hltala jsem každé slovo v knížce. Byla úžasná a takovou zápletku bych nikdy nečekala. Kniha mě zase přesvědčila o tom, že Colleen je prostě PANÍ SPISOVATELKA!

15.02.2022 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Ze začátku mi to přišlo celkem jako nuda, říkala jsem si: ,,Ježiš, nějaká samozvaná autorka z Wattpadu napsala příběh a hned se taková blbost vydává jako knížka, ale to byl omyl!
Pak se knížka dost slušně rozjela. :)
Začalo se to zamotávat, ale na konci se to rozmotalo.
Ale na úplným konci se to zase zamotalo! Konec byl celkem děsivý :o . Jestli existuje druhý díl, tak se na něj těším. Tahle knížka fakt stojí za přečtení :)

28.02.2019 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nedočteno.
Ani na 200-té stránce jsem se nezačetla.
Film se mi strašně líbil, tak jsem myslela, že i kniha bude super (myslím, že to je jeden s mála filmů, který se mi líbil víc než knížka).
Myšlenku měla autorka dobrou, ale je to stráááášně zdlouhavý, až je to potom nudný. Myslím, že by se to v klídku dalo zkrátit na 250 stran a bylo by to čtivější.
Podle mě i to Stmívání bylo lepší.
Omlouvám se

31.01.2018 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Příběh,který by chtěla prožít skoro každá žena-místo nemocné kamarádky udělat rozhovor s bohatým a krásným magnátem,který si vás všimne a potom s vámi podepíše smlouvu o tom,že spolu budete spát a nikdo se to nesmí dozvědět (a v dalších dílech už se vaše kamarádství s výhodama vyvine v lásku)-no kdo by to nechtěl!
Knížka by byla ještě mnohem lepší,kdyby neměla 600 stran,které by se dali úplně v pohodě zkrátit na 300 stran.Některé dialogy o tom,že Christian nechce Anastásii ztratit a plno dalších,se v knize několikrát opakují a dali by se umazat (a to i v dalších dílech).
Dále mě štve překlad knížky.Nevím jestli je to tím,že spisovatelka nemá dobrou slovní zásobu či to zkazila překladatel/ka.
Škoda no...příběh to má,nějaký zápletky taky,ale jak už jsem naznačila...mohlo to být lepší.
Touto knihou spisovatelka rozjela vlnu erotických románů,tím pádem díky ní vznikly i jiné knížky z této oblasti, se kterými to můžeme Padesát odstínů srovnat a některé jsou mnohem lepší než Odstíny.
Jinak se těším na film...snad bude stát za to.

19.02.2014 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Hltala jsem každé slovo! Kdybych knížku nezačala číst včera pozdě večer, tak bych jí určitě přečetla na jeden zátah. Už se těšim na další! :)

18.03.2019 5 z 5

Zaujmula mě obálka knihy (no jo...Eiffelovka...).
Přečetla jsem knihu během jednoho odpoledne, četlo se to opravdu samo. Nevím, jestli francouzky jsou takové hysterky jako byla hlavní hrdinka, ale její chování se mi moc nelíbilo. Bylo mi jí ovšem líto, když jí rodiče říkali před odjezdem, že to v Irsku sama nezvládne a že nikdy ničeho sama nedosáhla.
Název knihy je stejný jako název kavárny hlavní hrdinky, ale kolek kavárny se děj moc netočí.
Závěrem... Knížka čtivá, z Edwarda se vyklubal celkem sympaťák. Konec by mohl být lepší.

07.11.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Dle kého názoru je tento poslední díl nejslabší. Jensen mi přišel jako nudná postava, Pippa jakbysmet. Žádná pořádná zápletka, ani romantické mi to nepřišlo - protože Jensen byl sakra suchar (oproti Maxovi, Bennetovi atd. z předchozích dílu.
Těšila jsem se, ale jsem zkamaná. Nevím...

07.08.2017 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Knížka mě vtáhla hned první větou.
Na 77. straně jsem si uvědomila, že jsem tu knížku už četla v angličtině.
Většinou knížky dvakrát nečtu, ale Colleen Hoover je prostě nejlepší a její knížky bych mohla číst i třikrát a i napočtvrté by mě její příběhy, postavy a slovní obraty překvapovaly.
Perfektní ! :)
Škoda, že od Colleen není přeložených víc knížek.

03.08.2017 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Tato kniha mě zaujala už názvem a pak, když jsme se o ní učili ve škole při literatuře, tak mi děj přišel zajímavý, dokonce jsem si tuto knihu chtěla přidat do maturitní četby, ale odradil mě počet stran. Přes 400 stran je na mě moc :D .
Nedávno jsem viděla nejnovější filmovou verzi Jany Eyrové (v hlavní roli Mia Wasikovska a Michael Fassbender) a úplně jsem se do toho filmu zamilovala - moc mi to připomnělo mojí oblíbenou ,,Pýchu a předsudek,,. Rozhodla jsem se knihu přečíst. Četla jsem jí tři dny a nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá a nepřečíst si to už dřív - zamilovala jsem se i do knihy :) Velmi těžký život Jany spojený s romancí s panem Rochesterem - úžasný !

25.06.2016 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Velmi silná kniha,někdy mi běhal i mráz po zádech.Muselo to být něco strašného.Po přečtení knihy si uvědomuji,do jaké super rodiny jsem se narodila

10.01.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Z knížky jsem nadšená! V knížce mi přijde originální,že Caroline má souseda,který buší při sexu s jinými ženami do zdi.Není to takový to klišé s boháčem a obyčejnou dívkou.Fakt dobrý nápad :) Knížka byla i romantická a i vtipná.V některých pasážích jsem se nemohla přestat smát.Fajn knížka :)

18.04.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Sice je to jen knížka,ale takové zacházení s lidmi...strašné.Bohatí Kapitolané měli zábavu z lidí z chudších krajů.V této knížce se to konečně díky Katniss otočilo.Katniss rozpoutala revoluci,při které několikrát měla namále.Fakt pěkná knížka o schovávání ale i statečnosti mladé dívky.
Přečetla jsem si to,protože jsem byla nadšená z filmů a chtěla jsem vědět jak vše dopadne.Nyní jsem nadšená i z knížky.

19.02.2014 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Knížku jsem koupila mamce k Vánocům, protože takový typ knížek čte. Přečetla jsem si popis knížky a tak jsem usoudila, že by to mohlo být dobrý. A bylo to víc než dobrý... Bylo to mega hustý!
Napínavý příběh proložený výslechama policistů... Fakt doporučuji! :)

26.12.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Hned jsem se do knížky začetla. Knížka je spíš pro mladší holky (15 let). Jako dvacetileté mi přišli počínaní hlavní hrdinky trochu naivní, ale to k tomu věku prostě patří. I ty holčičí války jsou v tomhle věku normální :D .
Myslela jsem, že to skončí trochu jinak, ale pak jsem se dozvěděla, že jsou ještě další dvě pokračování, takže se zase vyprdnu na učení do školy a ,,převtělím se,, do 16-ti leté Lary Jean :D.
Peter mi na konci knížky přišel jako deb*l. Fandila jsem spíš Joshovi :) .
Myslela jsem, že budu jediná, komu vadila Margot, ale jak jsem pročítala komentáře, tam jsem ráda, že nejsem sama. Opravdu mě upřímně štvala - že všechno ví nejlíp a že se svět (a Josh) po jejím příjezdu bude točit jen okolo ní. :D Ještě, že u mě v rodině jsem já ta starší sestra :D.

Jinak hezká knížka, přečtená za jedno odpoledne s kočkou na klíně

01.12.2017 5 z 5