Vlak7 Vlak7 komentáře u knih

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

@eNRek včera jsem zacla cist a taky mi to chybi, cela kniha je rozdelena do pouhých 5 casti. U Kepleru, které jsem precetla a moc se mi knihy od nich libily, mi vyhovovaly kratke kapitoly v knize. Tady jsem z toho nervozni :-) Uvidim, jak se mi kniha bude libit.

02.12.2016

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Čtivá, oddechová, pohodová kniha. Určitě si přečtu i další knihy od P. Hartla.

28.11.2016 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Touto knihou docten soubor 5 knih Larse Keplera. Z tohoto soubouru knih dle mého nazoru nejslabsi. Chybelo mi tam vetsi napeti jako v jinych. Nejvíce se mi libil Pisecny muz a Stalker. Bohuzel jsem knihy nečetla od nejdříve vydanych, v knihách nic moc na sebe nenavazuje, ale priste si na to dam pozor. Joona Linna mi bude chybet.

21.11.2016

Stalker Stalker Lars Kepler

Napínavé az do konce, vraha jsem vůbec netusila. Místy jsem se i bala. Někdy usmevne, napr. ze vrah v zaveru zdolal 2 policisty mysleno 1:2 :-) Jsem rada, ze to dobře dopadlo viz zaver a klavír.

14.11.2016 5 z 5

Smrt modelek Smrt modelek Christian Jacq

Chybělo mi napěti, takový Sherlock Holmes. Nezaujalo

08.11.2016

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Krásně se četla, pro mě typická oddechová knížka. Doporučuji

01.11.2016 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kepler se mi moc líbí, čtivé, napínavé.

25.10.2016 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Nic moc.

24.10.2016 1 z 5

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

Téměř před koncem, ale zatím nedocteno, odlozeno, nicim neoslovilo.

21.10.2016

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Ctu a neskutecne dlouho, nemuzu se zacist, milion postav. Zrejme pro me Kepler nasadil vysokou latku.

21.10.2016 1 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Bomba. Jedna z nejlepších knih, co jsem cetla.

05.09.2016 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Za začátkku pořad dokola to stejné. Překvapivý závěr. Už bych znovu nečetla.

29.08.2016

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

moooooooc dlouhé.

29.08.2016

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Prvních stran pro me o nicem, nez se zaclo konecne něco dit... První kniha od Nesba, urcite si ještě něco prectu.

29.08.2016 3 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Napsal i lepsi, mam rada pribehy s AS a LR.

11.07.2016 3 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Pro me závěr zase moc překoplikovany. Bohuzel pro me, jsem tuto knihu cetla jako poslední - napred Volavka, pak Obetina. V těchto knihách byly zminky o vecech, které jsem se docetla prave zde o osobním zivote LF. Vede u me Obetina.

03.05.2016 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Napínavé až dokonce. Nelibi se mi však, ze tolik udalosti se uda během par hodin/dni. Stejne jako u D. Browna. Když nad tim clovek premysli, kolikrat je něco nerealne stihnout, udelat...
Dále se mi nelibi, ze se znase znovu vraci k popisu neceho (napr. jeho zdravotni stav), co uz bylo receno v predeslych knihách, pokud se bavim napr. o knihách s LR a AS. A další poznámka, ze nekdy méně je vice - když uz byl odhalen pachatel, znovu se objevil hrdina Hodinar, který bude asi v další knize JD a nelíbilo se mi, jak az genialne prokoukl LR jeho fintu, když chtěl zabit AS. Takze nekdy méně, je vice...Uz to bylo na me moc preRhymovano genialno.

12.04.2016 4 z 5

Docetla jsem, ale trapne.

12.04.2016 odpad!

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Ze by to byla takova pecka, se rict neda. cekala jsem vic, zasmála jsem se 2x.

12.04.2016 2 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Libila se mi vice nez Volavka, před sebou mam Uz me vidíš.

12.04.2016 5 z 5