Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Steve Berry

Strhujici cteni ma to spad. Konec se da trochu predvidat. Coz vubec nevadi. Davam plny pocet.

28.03.2019 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Tak to byl mazec. Chvili mi trvalo se do knizky zacist. Porad jsem doufala ve stastny konec????. Ovsem tenhle konec by me nenapadl ani ve snu. O teto knize budu urcite jeste chvili premyslet.

21.03.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Musim se opakovat jako ostatni, kniha se cetla skvele. Ale konec divny. Take mi chybi vysvetleni proc.

15.03.2019 3 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Prvni cast me moc nebavila, ale pak se pribeh rozbehl a cetlo se to skvele. Kdo dava komukoliv pravo menit neci viru?

11.03.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Velmi ctive, autor to opravdu umi. Sice stejna vysetrovatelka, ale pokazdy originalni a prekvapivy pripad. Tesim se na dalsi dily.

27.02.2019 4 z 5

S elegancí ježka S elegancí ježka Muriel Barbery

Nevim uz tyden se s knizkou trapim. Odkladam ji, treba k ni dospeji. Zatim zadne nadseni nechapu, nehodnotim .....

24.02.2019 1 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Libi se mi kdyz se karta obrati a kazdy dostane podle toho co si zaslouzi. Trochu pohadka, ale prave proto pohladi po dusi

21.10.2018 5 z 5

Píšťalka Píšťalka John Grisham

Až na ten konec, kdy je vše popsané tak nějak jalově, to mělo spád a četlo se to dobře.

20.05.2024 4 z 5

Těla Těla Klára Vlasáková

Způsob psaní pro mě byl asi ok. Ale obě postavy mě neskutečně lezly na nervy. Takže jsem ráda že to bylo takové krátké.

15.03.2024 3 z 5

Ocejchovaná Ocejchovaná Anna Ekberg

No to mělo tedy opravdový spád. Příběh je trochu neuvěřitelný, ale proto je to příběh. Výborné

20.02.2024 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

První půlka mě moc nebavila a pak jsem to přečetla jedním dechem. Zápletka byla trochu průhledná. Nic méně jako romantické odreagování. Ok

15.02.2024 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

No četlo se to dobře. Jen na mě to byla moc červená knihovna

30.01.2024 4 z 5

Peklo a jiné destinace Peklo a jiné destinace Madeleine Albright

Zajímavé spíše z pohledu vnímání události jednou stranou. Některé pasáže jsem hltala, jinými jsem se dlouze prokousávala. Nebýt výzvy, tak bych to nejspíš nečetla.

25.12.2023 3 z 5

Emma Emma Jane Austen

No tak tohle mě fakt nebavilo. Zvolila jsem to v rámci výzvy. A výzva to opravdu byla.
Chápu, že v 19.tém století to asi byla bomba.

07.10.2023 1 z 5

Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Lev Golinkin

Nevím jestli vůbec můžu hodnotit. Knihu jsem nedočetla a humorné scény pro mě měly velkou pachuť. Přeci jen ta doba není dost daleko.

27.09.2023 3 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Kniha se četla moc dobře, ale k Osvětimi existují lepší knihy, které tuto historii popisují.

15.07.2023 4 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Knížka mě donutila k přemýšlení, což bych předem vůbec neočekávala. Dýchla z ní na mě ohromná pokora a víra v lásku. Když se sejdou dva, kteří se mají potkat tak je to jedna pohádka. Ovšem na té pohádce je kopa práce.
Nechci hodnotit grafiku mě nerušila, důležitý je pocit co si odnáším.

19.01.2023 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Opravdu to je hodně svižné. Celou dobu se zdá motiv složitý a nakonec je to dost jednoduché.

08.10.2022 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Neurazí, ale ani moc nenadchne.

07.08.2022 4 z 5

Rok blba Rok blba Jiří Hnilička

Ale jo, občas se i zasmějete a jako oddechovka je to super.

22.07.2022 3 z 5