Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Má poslední vévodkyně Má poslední vévodkyně Daisy Goodwin

Dlouho jsem se nemohla začíst, až když se začalo obětovat více dialogů. Kniha asi úplně neurazí, ale ani nenadchne.

05.08.2021 3 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Výborné, tentokrát jsem fakt byla zvědavá jak to všechno autor vysvětlí.

30.07.2021 5 z 5

Když nebyl čas na hraní Když nebyl čas na hraní Michael Kocáb

Nejedná se o žádné umělecké dílo. Nic méně já si připomněla sametovou revoluci a ostatní. Což bychom čas od času měli.

25.07.2021 4 z 5

Diagnóza žena Diagnóza žena Zuzana Součková

Úsměvné a musím přiznat, že v některých pasážích jsem se dost poznávala

23.07.2021 4 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Lee Child

Reacher má tentokrát parťačku. Bohužel žádné životy nezachrání, všichni už jsou po smrti. Ale jinak než doufali....

17.07.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Pohádka pro dospělé ženského rodu. Četlo se to pěkně. Jen mi připadá,že si občas děláme život složitější než je třeba.

10.07.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Souhlasím postav bylo dost, ale zase se příběh čte sám a nakonec do sebe vše krásně zapadá

30.06.2021 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Každá rodina má své kostlivce, jediné ponaučení mluvit mluvit mluvit. I když si myslím, že Merit byla tak trochu sebestředná.

25.06.2021 4 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Tenhle spisovatel to opravdu umí, minimálně 2x si myslíte, že víte všechno, abyste se přesvědčili,že to tak není.

22.06.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Četla jsem dostatečně dlouho po předchozích dílech, takže jsem se docela nasmála. Ovšem pořád se mi nechce něčemu co má 178 stránek řádkováním 1.5, říkat kniha.

22.06.2021 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Jsem šťastná ,že žijí v dnešní době. Postavení žen v první polovině minulého století mě děsí. A prý osud naloží, každému jen tolik kolik unese. A že to někdy je opravdu ranec.....

20.06.2021 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Nemůžu napsat že ten díl byl lepší než Bez naděje. Teď jsem věděla o co jde a co bude následovat. Nic méně to bylo dost dobré

11.06.2021 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Bohužel jsem nečetla knihy s Davidem
Rakerem ve správném pořadí. Takze mi na konci dokázala souvislost s následujícím dílem. Knížka je napínavá a vrah vás určitě nenapadne.

08.06.2021 4 z 5

Nový začátek Nový začátek Marie Lacrosse

Minimálně 3 dějové linie jsou zárukou, že se nikdo nenudí. Kniha se čte sama. Je to vlastně pohádka pro dospělé, ale i ty jsou někdy potřeba

02.06.2021 5 z 5

Smrtící kód Smrtící kód Ken Follett

Neskutečně napínavé, tím že se prolíná minulost a přítomnost a hlavní hrdina neví stejně jako vy. Musíte číst dál a dál

26.05.2021 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Zase výborné jen Josef nastoupil až v půlce knihy, a Holanďanům ukázal co umí

21.05.2021 4 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Tahle autorka prostě nezklame. Nechtěla bych být v kůži ani jedné ze sester. Byl to prostě mazec.

15.05.2021 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Moje další kniha od autora, a určitě ne poslední. Více dějových linek nenechá čtenáře vydechnout. Ovšem konec, když už jsi myslíte že víte vše a přece nevíte to nejdůležitější. Autorova specialita.

11.05.2021 5 z 5

Hadohlavec Hadohlavec Peter May

Poslední díl ze série, bohužel docela aktuální téma..

07.05.2021 5 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Třetí díl série. A je to čím dál tím lepší. Už jsem zvědavá na čtvrtý díl.

04.05.2021 5 z 5