vladka16 vladka16 komentáře u knih

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Vlastně jsem to chtěla jen zkusit, ale četla jsem a četla, až na konec. Jako na tobogánu, nahoru, dolu, do leva, do prava a najednou jsem v cíli. Nutně potřebuju další díl.

27.01.2021 5 z 5

Pohlcena plameny Pohlcena plameny Petra Stehlíková

První díl se mi moc líbil, hned jsem běžela najít druhý. Celou dobu jsem byla v napětí, přečetla jsem ji na jeden zátah, nešlo to jinak. A ten konec? Otevřený, ale snad malinký příslib, že ještě není konec příběhu. Moc bych se za to u p. spisovatelky přimlouvala. A postavám přála po těch všech strastech -naději, že bude líp. BÍLÝM I ČERNÝM.

17.01.2021 5 z 5

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Knížka se mi dostala do ruky v knihovně, více méně náhodně, ale chytlo mě to a už nepustilo. Moc pěkné.

17.01.2021 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Líbilo se mi to.

10.01.2021 5 z 5

Kedrigern a hlas pro Princeznu Kedrigern a hlas pro Princeznu John Morressy

Kedrigern mi přirostl k srdci, úsměvné, nenáročné, oddychové počteníčko. Četla jsem i další díly - líbilo se mi -moc.

28.12.2020 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

První dva díly jsem četla a moc se mi to líbilo. Další jsem měla jako audioknihu, úplně mě to pohltilo. Úžasný přednes - čtení pana Stránského k tomu velice napomohlo.

08.12.2020 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Dnes hodnotím všechny tři díly najednou. Proto, že jsem je skoro zhltla. Líbilo se mi to moc ,škoda že už je konec. Paní spisovatelka by mohla napsat další knihy, pokud napsala , tak
u nás přeložit a vydat.

14.11.2020 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

V jednom komentáři se mi líbilo,že i když je kniha pro hodně mladé čtenáře,může se líbit i - CÍTKÁM,,.No já jsem SÁTKA - a líbí se mi to taky.Je to příjemná oddychovka,trocha humoru i napětí.Tak jdu na druhý díl.

15.07.2020 5 z 5

Na konci duhy Na konci duhy Dorothy Garlock

Milá,příjemná oddechovka,s trochou napětí a samozřejmě láska,co víc si přát.

10.07.2020 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Dočetla jsem,moc se mi to líbilo.Myslela jsem ,že po dočtení si dám delší pauzu,před Pokrevními pouty. Začala jsem číst něco jiného,ale nějak jsem zkrátka jinde,tak že se nemůžu začíst.Stále na ty kluky a holky musím myslet.Je mi líto Adriana,ale v hloubi duše jsem doufala,že se Dimitrij zase vzchopí a začne žít.A už kvůli Adrianovi se budu muset pustit do Pokrevních pout.Zasloužil by si taky svou pravou lásku a vlastně i všichni ostatní.

25.06.2020 5 z 5

Legie Legie Larry Correia

Když jsem začala číst,vůbec jsem netušila do čeho jdu.Otevřu první knihu,vlítne na mě (tedy na Pitta) vlkodlak.V další,mi začíná být sympatický agent Franks.Jindy se vyřítí upíři a spousta jiných bubáků.Mezi tím se stihnu i zasmát,pan Correia má úžasnou fantasii i humor.Taková rozpustilá nakládačka od začátku,až do konce.Ješte mám co číst,už se na ty kluky a holky těším.

01.06.2020 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Nemůžu napsat nic jiného,než že se mi příběh moc líbil.Ze začátku jsem si musela malinko ohlídat-kdo,o kom,o čem a kdy,ale pak už mě to vtáhlo.Jako jemná pavučina,nitky,které mě donesly až k nečekanému rozuzlení.Uvědomila jsem si,že nemám hlavního hrdinu,nedo hrdinku,všechny postavy se ovlivňovaly,v tom dobrém i ve zlém,jako v životě.Závěr byl pro mě směs pochopení a smíření...-(zatím na tom obláčku ještě pluju)-krása.

04.01.2020 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Původně jsem byla jen zvědavá,moc se mi to líbilo

14.10.2019 5 z 5

Chladný plamen Chladný plamen Dean Koontz

Celý příběh jsem netušila, jak to bude. Myslela jsem, že trochu nadpřirozeno, mimozemšťan a podobně, na konec bylo všechno jinak i tak se mi to líbilo.

03.02.2024 5 z 5

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Vychutnala jsem si tento díl jako audio. Je to trošku jiné, než jen o Willovi, ale bylo to napínavé a hlavně naši vyhráli. Pokud seženu další díl,ráda si přečtu pokračování, už se těším.

01.01.2024 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Musím se přiznat, že kdybych to neměla jako audio čtení, tak bych nedočetla. Příběh není špatný, konec dobrý , ale nějak teď mám pocit, že byl občas ušmudlaný, spodní prádlo se běžně válí po zemi atd. Jako by to, že je někdo bordelář, bylo vlastně úžasné. Vůbec jsem neměla pocit, že Heather je samostatná třicetiletá Londýňanka. Kdyby to bylo o šestnáctileté hrdince, tak ještě, ale i když se mi jádro příběhu líbilo, tohle mě odrazovalo.

10.08.2023 1 z 5

Nevěsta z kláštera Nevěsta z kláštera Manuela Schörghofer

Romantika s napětím , líbilo se mi

04.08.2023

Mezisvět Mezisvět Neil Gaiman

Líbilo se mi to, asi už nejsem cílová věková kategorie, ale fantazii se vlastně meze nekladou.

27.05.2023 5 z 5

Divoké vody Divoké vody Elizabeth Haran

Nejdřív jsem se nemohla začíst . Pak už se děj rozeběhla bylo to fajn.

20.04.2023 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Pro mě další příjemná Sparksovka, sice jsem také před lety viděla film, ale už je to tak dlouho, že mi to nevadilo při četbě. Na jeho příbězích je fajn, že i když je to o lásce, nepopisuje do nejmenších podrobností když se on a ona milují. Hezky se u toho odpočívá, líbilo se mi to.

08.09.2022 5 z 5