Legie

Las Vegas – město hříchů a také pořadatel První výroční mezinárodní konference profesionálních lovců monster. Sjeli se sem borci z celého světa a bohužel i pár ze Států, bez kterých bych se obešel. PT Konzultanti – Pěstitelé Tykví, Perverzní Tanečníci nebo tak něco – lovcům dělají jen ostudu. Měl to bejt příjemnej tejden strávenej v luxusním hotelu, dokud nám všem jistá vládní agentura, proti který je ÚPKM jen parta skautíků, neudělala nabídku, která se neodmítá. Jedno monstrum, hromada peněz, kdo by odolal. Ale pak se z monstra vyklubal pozůstatek z Rozhodujícího týdne, nejnebezpečnějšího armádního programu z druhý světový, v Las Vegas se otevřelo peklo a osud mi znovu důrazně připomněl, že být Vyvoleným je vážně na prd. Jmenuju se Owen Zastava Pitt, Lovec monster, bojovej účetní a Vyvolenej ve válce o osud vesmíru a tentokrát na to nejsem sám. Dneska tu mám stovky lovců monster z celýho světa. Dneska mám svou vlastní legii....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187113/big_legie-J2k-187113.jpg 4.5241

Lovci monster 4.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter Legion, 2012

Kniha Legie

Belanna
04.11.2021

Fantazie Larryho Correii nezná hranic. Stejně tak jeho humor je bezkonkurenční. Velmi jsem si tuhle partu lidí oblíbila i s jejich "zlými" protějšky.

tlllk
01.12.2020

Všetko super, len jeden detail .... keď chcel po drakovom vyplazenom jazyku vyjsť ako po eskalátoroch, prečo by musel preskakovať plot zo zubov ???? niečo som zaspal na biológií ?

Luigi1
09.11.2020

Opět krásné čtení.Hrrr na pětku.Doporučuji

Covenant
31.07.2020

Upřímně, kdybych zrovna LM neposlouchal jako mluvené slovo, při manuálních pracích, nedostal bych se až sem. Jen málo momentů mě udrželo, abych pokračoval s trojúhelníčkem a nezmáčkl čtvereček. Bylo to především kvůli Edovi, ale taky mě zajímalo, jak se bude vyvíjet Mosh. No, tak tam jsem byl poněkud zklamán, protože byl jen do počtu. Hlavně jsem byl zklamán dějem, který byl takovým dortem, co upekli pejsek s kočičkou. Bylo to o kvantitě monster, ale chyběla kvalita. Jestli jsem o předchozím díle psal, že to byla trochu nuda, u tohoto dílu je to o vlkodlačí chlup horší. Ale tak už to dotáhneme do konce. Snad mě Franks nezklame a nezačne příliš mluvit.

PetrCepek
27.07.2020

Ve čtyřce této zajímavé série vystoupalo fantazírování Franty Kotlety z Alabamy vysoce nad mou představivost, takže jsem chvílemi nestíhal. Nápad se sjezdem lovců skvělý, ubylo však odlehčujících pasáží a celé se to začalo brát víc vážně. Což je u tohoto žánru většinou špatně. Snad pátý díl s agentem Franksem v hlavní roli na pět hvězd dosáhne.

vladka16
01.06.2020

Když jsem začala číst,vůbec jsem netušila do čeho jdu.Otevřu první knihu,vlítne na mě (tedy na Pitta) vlkodlak.V další,mi začíná být sympatický agent Franks.Jindy se vyřítí upíři a spousta jiných bubáků.Mezi tím se stihnu i zasmát,pan Correia má úžasnou fantasii i humor.Taková rozpustilá nakládačka od začátku,až do konce.Ješte mám co číst,už se na ty kluky a holky těším.

Stupino
02.01.2020

Dokončeno a opět super rychlý masakr. Pořád je to čtivé. Už jdu na pátý díl a těším se.

BlackBlade
02.01.2020

Čtyřka LM, s.r.o. se po trochu odbočce u trojky opět vrací k postavám z 1.+2. dílu. Námět s Nachtmahrem je super a ani nevím proč, ale zase mě to dobře vtáhlo do děje a bavil jsem se. A těším se na 5. díl, protože Franks je dobrej drsňák!