Souboj na Araluenu přehled

Souboj na Araluenu
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406130/bmid_souboj-na-araluenu-x2N-406130.jpg 4 450 450

Král Duncan a princezna Kasandra jsou uvězněni v jižní věži hradu Araluenu a musejí se bránit neustálým útokům klanu Rudé lišky. Horác a hraničář Gilan jsou zatím obleženi ve staré pevnosti na severu země. Jediná, kdo je může všechny zachránit, je Willova hraničářská učeňka Maddie. S pomocí Hala, Thorna a ostatních členů skandijského bratrstva Volavek musí Maddie nejprve osvobodit Horáce a jeho vojáky z pevnosti. Dorazí však na hrad Araluen včas, aby pomohli Duncanovi a Kasandře?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Duel at Araluen , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Souboj na Araluenu. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (57)

ondra295
31.05.2024 3 z 5

Přímo navazuje na předchozí díl a nutno říci, že minimálně mně už bylo od začátku naprosto jasné, jak to dopadne. Proto člověk celou knihu vlastně čekal na předem očekávatelnou zápletku, která dopadla přesně podle očekávání a to knize trochu ubralo na zábavnosti - opět to ale je čtivě a velice dobře napsáno, v kontextu série ovšem slabší průměr.

kuruteku
03.03.2024 4 z 5

Bez předchozí knihy nefunguje. A vlastně vše dopadne naprosto očekávaně - s Dimonem přijde rodinný večírek, Skandijci si užijí boje, Thorn není bez slabin, stejně jako Jesper. Jenom bych rád věděl, jak se naložili se zrádci, co dělali lidé v podhradí a hraničáři, když probíhal puč a kde vzal Klan rudé lišky svou sílu - vždyť půlka byli najatí žoldáci a druhá vlastně neschopní příznivci. Že by byl Dimon tak mazaný? No, možné to je.


Njangu
30.01.2024 5 z 5

Tohle byl nadupaný díl. Plný akce. I když mně chyběli Will a Halt. Už se blížím ke konci série. Tak si musím ty poslední díly vychutnat ;o)

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Souboj na Araluenu v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených697x
ve Čtenářské výzvě47x
v Doporučených44x
v Knihotéce208x
v Chystám se číst132x
v Chci si koupit52x
v dalších seznamech2x