Na konci duhy

Milostný román odehrávající se na počátku dvacátého století v Americe s detektivní zápletkou vypráví příběh samostatné Julie, která se po smrti matky musí starat sama o početnou rodinu. Jednoho dne se do ospalého městečka navrací Evan Johnson, syn místního opilce a zvrhlíka. Julii se mladý muž líbí, obává se však plánovat společnou budoucnost, zvlášť když zná Evanovu rodinu. Časem však zjistí, že Evan není jako jeho otec a bezhlavě se zamiluje. S příchodem hlavního hrdiny však klíčí v městečku zločinnost a dívka se najednou musí zabývat otázkou, kdo je zodpovědný za sérii znásilnění mladičkých dívek? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20054/na-konci-duhy-20054.jpg 4.152

Jazz Age 1.

Vydáno, Alpress

The edge of town, 2001

Kniha Na konci duhy

georginaa

Moc poutavý příběh s dávnou minulostí. Městečko nezapomíná, ale je to opravdu vše tak jak jiní říkají? To je dilema Julie, která se zamiluje do Evana, kde jeho rodina má opravdu špatnou pověst. Jenže člověk by měl asi trochu věřit svým pocitům a rozumu.

Ivetaa
02.12.2020

Do poloviny knihy jsem měla problém zapamatovat si jména šesti sourozenců. Všechna začínala na písmeno "j". Příběh je jinak velmi čtivý a těším se na pokračování.

vladka16
10.07.2020

Milá,příjemná oddechovka,s trochou napětí a samozřejmě láska,co víc si přát.

medlovice
14.04.2018

Oddechovka. Romantika s napětím a láska, co všechno překoná. Kniha je trochu tlustější ale vůbec nenudí, naopak se dovídáme něco o životě farmařů v Americe dvacátého století.

ritz
12.07.2016

Hezká letní romantická oddechovka

Val
27.06.2016

Vyloženě letní oddechovka. Love story kořeněné nenávistí a zločinem, dávkované tak akorát. Na odreagování úžasné. Až budu potřebovat přijít na jiné myšlenky, tak po autorce určitě sáhnu znovu :-)

zdehan
02.06.2016

kniha se moc pěkně četla mě se moc líbila a dávám pět hězdiček

moudivlacek
03.09.2015

Jsem ráda, že jsem po této knížce sáhla, není to slaboduchá romantická knížka, ale děj vás chytne za srdce. Rodina držící pohromadě a mající se ráda, opravdu místy překvapivý děj, řádky budete hltat.