Na konci duhy

Milostný román odehrávající se na počátku dvacátého století v Americe s detektivní zápletkou vypráví příběh samostatné Julie, která se po smrti matky musí starat sama o početnou rodinu. Jednoho dne se do ospalého městečka navrací Evan Johnson, syn místního opilce a zvrhlíka. Julii se mladý muž líbí, obává se však plánovat společnou budoucnost, zvlášť když zná Evanovu rodinu. Časem však zjistí, že Evan není jako jeho otec a bezhlavě se zamiluje. S příchodem hlavního hrdiny však klíčí v městečku zločinnost a dívka se najednou musí zabývat otázkou, kdo je zodpovědný za sérii znásilnění mladičkých dívek?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20054/big_na-konci-duhy-dQz-20054.jpg 4.157

Jazz Age 1.

Vydáno: , Alpress

The edge of town, 2001

Kniha Na konci duhy

Evaho73
23.12.2021

Veľmi jednoduchý príbeh o živote v malom meste a rodinnej súdržnosti.
Trochu mi to pripomenulo mladosť, lebo práve obdobné romantické príbehy som obľubovala.

archivářka115
16.12.2021

Nic jsem od této knížky nečekala. Překvapilo mě, že mě zaujala a líbila se mi. Už mám připravenou další knížku, kterou si chci přečíst.

mariva
24.05.2021

Na pozadí příjemné romantické četby se odvíjí temný příběh a zlo sahající do dávné minulosti. Pachatele jsem odhadovala jiného, ale jinak byl příběh dost předvídatelný. Přesto se dobře četl a ráda sáhnu i po dalších knihách autorky.

georginaa
31.01.2021

Moc poutavý příběh s dávnou minulostí. Městečko nezapomíná, ale je to opravdu vše tak jak jiní říkají? To je dilema Julie, která se zamiluje do Evana, kde jeho rodina má opravdu špatnou pověst. Jenže člověk by měl asi trochu věřit svým pocitům a rozumu.

Ivetaa
02.12.2020

Do poloviny knihy jsem měla problém zapamatovat si jména šesti sourozenců. Všechna začínala na písmeno "j". Příběh je jinak velmi čtivý a těším se na pokračování.

vladka16
10.07.2020

Milá,příjemná oddechovka,s trochou napětí a samozřejmě láska,co víc si přát.

medlovice
14.04.2018

Oddechovka. Romantika s napětím a láska, co všechno překoná. Kniha je trochu tlustější ale vůbec nenudí, naopak se dovídáme něco o životě farmařů v Americe dvacátého století.

ritz
12.07.2016