Pohlcena plameny

Pohlcena plameny https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152188/mid_pohlcena-plameny-WSG-152188.jpg 4 76 14

Susan Smithová série

Kdyby se obraz v zrcadle nezačal měnit, nemusela by Susan Smithová coby Valerie Evansová hledat odpovědi na další otázky. Kdyby ale nezačala hledat další odpovědi, nikdy by se nedověděla o zvláštním přání, které kdosi namaloval na obraz, ani o zemi, která kdysi zanikla, a ani o lásce, které osud přestal přát. Příběh navazuje na knížku Zrozena z popela. Komplet dvou knih.... celý text

gratia
02.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Zajímavé pokračování, Colin mi občas strašně lezl na nervy. První díl se mi líbil víc, teď mi chybí závěr příběhu, některé věci jsou naznačené, ale pokračování by to chtělo. Láska k temnému Colinovi je krásná, jenže co s tím, když jako temný fénix prostě musí zabíjet?

Zlatovlas
24.04.2021 3 z 5

Druhý díl bych popsala jako více napínavý, dozvídáme se něco z historie fénixů, je tam víc akce, ale je taky dost rozvleklý. Co mě hrozně mrzí je ten otevřený konec, který mi běžně nevadí, ale tady mi to nějak nesedlo. Těch věcí, který zůstaly nezodpovězený a který si jen můžeme domýšlet, je na mě prostě moc. Škoda,že to nevypadá na další pokračovaní.

vladka16
17.01.2021 5 z 5

První díl se mi moc líbil, hned jsem běžela najít druhý. Celou dobu jsem byla v napětí, přečetla jsem ji na jeden zátah, nešlo to jinak. A ten konec? Otevřený, ale snad malinký příslib, že ještě není konec příběhu. Moc bych se za to u p. spisovatelky přimlouvala. A postavám přála po těch všech strastech -naději, že bude líp. BÍLÝM I ČERNÝM.

Hermina.p
02.01.2021 4 z 5

Právě jsem dočetla prní díl a jsem spokojená. Kniha je zajímavá, čtivá. Nemůžu ovšem sehnat druhý díl Pohlcena plameny. Nelze již ani koupit ani stáhnout. nemáte někdo na prodej nebo na stáhnutí do čtečky? děkuji

Lara16
28.11.2020 5 z 5

Originální příběh, který dává čtenáři prostor domyslet si konec knížky.

Domča153
14.10.2020

Ten konec ? A další navazující díl není ?
Lidi pokud se nechcete zbytečně naštvat nečtěte to. Ano pokračování je pěkné odhalí zajímavá tajemství ALE konce se nedočkáme.

Karra
31.01.2020 3 z 5

Jako kde je pokračování? Nějak tomu chybí konec. Nechápu jak má "další" díl zapadat do série. Opravdu by mě zajímalo jak to s nimi dopadne. Oba díly se četly skvěle jen ten otevřený konec.........

denniys
13.11.2019 3 z 5

Jak jsem zmínila již u prvního dílu - sérii čtu jen díky autorčinu jménu a Naslouchači.. 1.díl mě nechal na vážkách a spíš s pozitivními dojmy..po dočtení tohoto dílu převažují pocity negativní..zápletka sama o sobě není špatná, je originální, ale příběh je příliš jednoduchý o jedné lince a nemá žádné větší překvapení.. tři hvězdy s hoodně odřenýma ušima..

PetraBery
08.04.2018 4 z 5

Pokračování osudů Susan/Val a její druhé poloviny duše Colina nám odhaluje další nová tajemství jejich druhu, dostaneme se i do dávné minulosti a přinese i překvapení v rámci rodiny. Stejně povedené jako předchozí kniha. Za mne spokojenost.

Allla9
04.03.2018 5 z 5

Strhující. Až se mi nechce věřit, že autorka neznala hlavní hrdinku osobně. Příběh by si určitě zasloužil pokračování.

ditul
28.02.2018 5 z 5

Jedním slovem ZÁHUL.. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout... Musím přiznat, že je mi líto, že není pokračování..

Halka2
07.10.2017 5 z 5

Moje první kniha od autorky ,kterou jsem přečetla byla Naslouchač. Kniha ve mě zanechala takový hluboký dojem, že jsem začala pátrat po dalších autorčiných dílech. Nakonec jsem sehnala první díl série Susan Smithová- Zrozena z popela ( a to prosím jen v digitální podobě). Příběh mě zaujal natolik,že jsem si chtěla přečíst pokračování. Začalo horečné pátrání a nic. Nakonec jsem se odhodlala obrátit se na autorku a ona byla tak laskavá a pokračování- Pohlcena plameny mi zaslala.
To jsem ještě nevěděla, co mě čeká. Jedním slovem smršť. Příběh, který doslova prožíváte s nejen hlavními postavami ale se všemi, kteří se v knize vyskytují. Zjistíte, že ne všechno ,co je temné je zlé a co je světlé není dobré. Dozvite se něco o zbabělosti i sobeckosti ale i věrnosti. Tato kniha vás nenechá oddechnout ani na chvíli. Donutí vás k pláči i k zamyšlení. Je to fantazie obohacena autorčiným nadáním. Pak ten konec! Pokud tu knihu seženete a dojdete ke konci budete chtít pokračování jenže...
Tato série není dokončená . Škoda! Nevím proč, ale určitě to není autorčina vina .
Dodatek - krásná a výstižná obálka knihy.

Novali27
17.12.2013 5 z 5

Super moc zajímavé příběh moc pěkný

felisa
23.02.2013 5 z 5

Navazující kniha na první díl s názvem Zrozena z popela. Opět velice hezky psané s výborným příběhem. Jako bonus autorka napsala příběh o Dívce a fénixovi. Doporučuji si nejprve přečíst tuto knížku a až potom hlavní knihu, jelikož je v ní zmínka, která je vázaná na Dívku a fénixe.

Petra Stehlíková
česká, 1976