vivula vivula komentáře u knih

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Nenadchne, neurazí. Určitě jeden ze slabších dílů, ale pořád je to Kim a autorka asi taky potřebovala chytit další dech. Věřím, že si všichni s dalším dílem spravíme chuť ;).

22.04.2024 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Když pročítám komentáře, tak mám pocit, že jsem četla úplně jinou knížku než všichni ostatní :-D. Absolutní slátanec přitaženej za vlasy šíleným způsobem. O to smutnější, že se půl knížky nic neděje, pak ta šílená mega akce a pak zase nic.. Byla jsem natěšená na sérii, která se mi dostala do rukou až teď, ale nevím nevím, jestli jí dám ještě šanci.. obrovský zklamání takhle na začátek roku.

05.01.2024 1 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Neměla jsem skoro žádná očekávání a o to víc jsem mile překvapena. Žádné zbytečné psaní, stručné, jasné a s pro mě překvapivým závěrem.

20.06.2023 4 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Nechybělo nic na co jsme u autorek zvyklí a za sebe musím říct, že tohle téma honby za pokladem pro mě bylo zajímavý překvapení. Velmi oceňuji i to, že se tentokrát nekonalo žádné velké drama mezi hlavními postavami, příběh plynul tak nějak sám a přirozeně. A jako bonus jsem si připomněla vlastní putování po parcích USA.

14.05.2023 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Oproti prvnímu a druhému dílu měl tenhle nejlepší zápletku a chvilkama jsem se fakt nemohla od čtení odtrhnout, ale stejně to pořád není tak nějak ono. Postavu Eriky nechápu a ani třetí díl mi nedovolil rozluštit její charakter…

17.10.2022 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Super letní čtení. Mile mě překvapila zápletka se sourozenci, která pro mě byla celkem nečekaná a na druhou stranu jedna z těch reálnějších v porovnání s ostatními knížkami autorek.

03.08.2022 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

(SPOILER) Na jednu stranu jsem neměla žádná očekávání, na stranu druhou jsem čekala úplně něco jiného :-D příběh jako takový mě nijak zvlášť nenadchnul, ale ten styl jakým to bylo napsané? Za mě pecka! Při popisu zoufalství a beznaděje ztracených jsem si připadala jako bych tam byla s nimi. No a při líčení pokusu o přenos x dnů staré mrtvoly se mi vyloženě zvedal žaludek…

24.03.2022 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Mě tedy kniha rozhodně neurazila. Četla jsem víceméně po nocích, chvílemi jsem se bála tak, že jsem nechtěla číst dál, ale zvědavost mě nutila pokračovat. Se závěrem dokážu žít, nepatřím k náročným čtenářům :)

20.01.2022 3 z 5

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

Myslela jsem, že to bude zatím nejslabší díl, ale za mě veliký překvapení a spokojenost. Mám v plánu číst další díly tak doufám, že nebudou mít klesající tendenci.

05.12.2021 5 z 5

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

(SPOILER) Sheeni Saundersová je neskutečná kráva!

27.11.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Jsem v rozpacích…Nápad super, bavilo mě vracet se a připomínat si co se stalo, ale ten konec to úplně zabil…

29.09.2021 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Za me fajn ukonceni cele serie. Cetla jsem asi s asi petiletym odstupem od Bastarda a spol. a libilo se mi vratit se ke starym postavam. Pippe a Jensenovi jsem sice moc nerozumela, ale ruku na srdce, kdo to cte kvuli tomu, aby chapal hlavni hrdiny? :)

28.04.2020 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Konečně jsem se dostala k téhle knížce a po celkem dlouhé době ji dočetla, ale jsem zklamaná. Můj problém je asi to, že jsem při čtení Dívku v ledu moc srovnávala s případy Kim Stoneové... Zkusím druhou knížku v sérii, tak snad se chytne lépe.

06.06.2019 3 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Od téhle knížky jsem nečekala nic zvláštního. Sáhla jsem po ní ze zvědavosti, protože tenhle žánr jsem znala jen ve zpracování od Christiny Lauren a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Zápletka, která se v knížce odehrává pro mě byla nečekaná a nepředvídatelná. Jasně, je to samá pr*ačka, ale za mě s hodně zajímavým přesahem.

09.01.2019 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Pátá kniha ze série, poprvé poslouchaná jako audiokniha a dostat se na konec mi trvalo delší dobu než kdybych ji četla. Nevím jestli to bylo přednesem, nebo mi nesedí ta změna prostředí (už u mnichů to dost vázlo), ale z knížky nemám skoro nic. Ztrácela jsem se ve jménech, v osudech a vlastně i v příběhu. A to jak byl Bergman načtený mi úplně změnilo pohled na celou postavu a bohužel ne k lepšímu. Série se mi celou dobu líbila tak příště už budu jen číst a snad se zase děj vrátí do Čech a do starých kolejí.

21.11.2023 2 z 5

Holubí mambo Holubí mambo C. D. Payne

Podruhé už číst určitě nebudu, ale účel splnilo - pobavilo, potěšilo :)

19.05.2023 3 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Přečetla jsem před pěti lety ve vlaku za jednu cestu do a z práce. Celou dobu jsem měla nutkání přeskákat na konec, abych to už konečně měla za sebou. Strašný. Dneska, už jako máma, bych ji nedočetla.

19.05.2023 5 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Jakože témata a závěry od prvního dílu - naprostá pecka. Ale jak jsem četla čtvrtou knížku ze série v řadě hned za sebou, měla jsem pocit, že tam bylo až zbytečně moc té ,,vaty” na vyplnění stránek. Ale zase mám strach, že když si dám pauzu a pak se k sérii vrátím, budu mít v postavách už uplnej bordel…. No pokračuju dál :-D

07.02.2023 3 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Četla jsem jako eknihu a byla to chyba na chybě. To mě dost obtěžovalo, ale naštěstí byla knížka tak jednoduchá a v podstatě o ničem, že na celkový dojem to nemělo až takový vliv.

13.04.2022 2 z 5

Mladík pod pantoflem Mladík pod pantoflem C. D. Payne

Tak takovej konec si nezasloužil ani Nick Twisp…

10.01.2022 2 z 5