Višnička Višnička komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

No já nevím, knížka, hezká, čtivá, o tom žádná, to autorka umí skvěle! Ale psychothriller? Pro mě teda ani psycho, ani thriller, spíš taková předvídatelná záležitost, potenciální vrazi tak moc podobní jeden druhému, že pro mě knížka trochu postrádala napětí.

27.05.2020 4 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Kniha je dobrá, čte se úplně sama, příběh malinko předvídatelný a daný, ale bavilo mě to.

25.05.2020 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Kniha od knihy lepší, klobouk dolů, moc mě to bavilo, kniha nešla vůbec odložit!

21.05.2020 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Další skvělý díl, miluju tuto sérii. A ten konec ....

18.05.2020 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Pro mě další úžasná knížka, možná i skoro nejlepší od skvělé PANÍ spisovatelky...den plyne, věci se vyvíjejí chvíli dobrým, chvíli špatným směrem, přesně jako v životě, bez rozuzlení, ale tak to prostě je. Myšlenkové pochody všech 4 hlavních postav jsou mi neskutečně blízké. Pro mě jediné mínus na knížce je, že skončila, chci číst dál, jako voyeur pozorovat, jak to bude pokračovat, jestli se to vyhrotí nebo dál ponesou tu neskutečnou tíhu každodennosti... Hodně čtenářů tu píše, že knížka je smutná nebo depresevní - pro mě vůbec, mám z ní hezký pocit, takový je prostě život a takové prostě jsme. Myslím, že tato kniha by opravdu snesla pokračování!

09.05.2020 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

První díl docela dobrej, druhý lepší a třetí naprosto super!!!!! Vřele doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího.

03.05.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Skvělý !!! Pro mě mnohem lepší než první díl ! Těším se na další.

24.04.2020 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Pro mě zatím nejlepší díl celé série!

18.04.2020 5 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Četlo se dobře, jednu hvězdičku ubírám jen za závěr knihy, který byl na mě příliš zkratkovitý. Jinak ale doporučuji, zajímavé téma.

11.04.2020 4 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Díl od dílu se mi série líbí víc

04.04.2020 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Perfektní oddechová detektivka, díl od dílu lepší, čte se sama!

19.03.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno jedním dechem, knížku jsem opravdu doslova hltala, moc se mi líbí spojení silného rodinného příběhu a k tomu nenásilné zopakování některých historických faktů. Doporučuji, kniha vám obohatí znalosti i duši.

28.02.2020 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Kniha se moc dobře četla , kdo čeká nějakou sofistikovanější zápletku, tak se asi moc nedočká, karty jsou rozdány od začátku, ale i tak mě knížka moc bavila a stránku od stránky jsem byla nedočkavější, jak to celé dopadne.

26.02.2020 5 z 5

Muž ve střídavé péči Muž ve střídavé péči Alena Müllerová

Mě se knížka líbila moc, nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem.

22.02.2020 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno jedním dechem, žádné velké zvraty a překvapeni, všechno do sebe zapadlo tak, jak mělo, což mi vlastně pro jednou vůbec nevadilo. Naopak. Postava Kamily hladí po duši.

15.02.2020 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

No...nevím, co paní spisovatelka přidává do svých knih za tajnou ingredienci, každopádně každá její kniha mě na první stránce vcucne a na konci vyplivne úplně převálcovanou...a jakoby ty dva dny, za které jsem knihu přečetla, okolní svět neexistoval a vstoupila jsem do děje a žila tam..opravdu klobouk dolů, knížka je krásná, čtivá, ze života...kdybych mohla, dám hvězdiček jednou tolik alespoň.

13.01.2020 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Neskutečné dobrý!!!! Silný, smutný , dojemný, nadějný... kniha mě do sebe vtáhla tak, že jsem dva dny nevnímala okolní svět a žila jen s postavami, hlavně těmi dětskými. Co nejvřeleji doporučuji a jdu zakoupit ostatní knihy PANÍ SPISOVATELKY.

06.01.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tak to byla jízda....přečteno asi na tři zátahy...jeden z nejlepších dílů série, ne-li nejlepší!!!!

02.01.2020 5 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Nejlepší....

21.12.2019 5 z 5

Poslední vdova Poslední vdova Karin Slaughter

Sára a Will. Konečně zase. Stará dobrá série pokračuje přesně ve svém duchu. Přečetla jsem jedním dechem.

04.12.2019 5 z 5