Muž ve střídavé péči

Barvitý příběh dvou žen, které se dělí o jednoho muže. Cyril je známý novinář, který má milující manželku a dvě dcery. Přesto si s milenkou pořídí syna. Svůj čas dělí mezi obě rodiny a ocitá se tak ve střídavé péči manželky a milenky. Je ponořený do své práce a tento způsob života mu vyhovuje. Jeho nemanželský syn je geniální dítě, které ve čtyřech letech zkoumá matematiku, fyziku a zajímá se o politiku. Jednoho dne ho však na ulici porazí auto a skončí v bezvědomí. Cyrilův pohodlný život znenadání končí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286889/big_muz-ve-stridave-peci-Y7c-286889.jpg 3.387

Kniha Muž ve střídavé péči

Jirinamac
29.07.2021

Knížku jsem přečetla rychle, ale jen proto, že má velká písmena a málo stránek. 2/3 knížky mě nebavily. Popis událostí je jak vysvětlování dětem ve škole. Obě partnerky mně přišly nudné, nemastné/neslané, takové uťápnuté puťky bez vlastní vůle. A Eliáš, přemoudřelé a bezchybné dítě.

Liska245
04.05.2021

Liska245
Moc hezky jsem si početla. Zvláště se mi líbily citlivé rozhovory a vlídné láskyplné vztahy mezi babičkou, maminkou a malým "rozumbradou" Eliášem.

Kvetinka1967
01.05.2021

Velmi čtivá kniha! Přesne “ můj šálek kávy “. Přečteno za dva večery. Vřele doporučuji!

1v8na
11.07.2020

Příběh měl velmi zajímavý námět - nedokážu si představit, že bych se o manžela měla dělit s nějakou jinou. To bych mu raději spakovala kufry.
Kniha byla čtivá, promyšlená, četla se rychle, měla spád.
Oblíbila jsem si postavu Eliáše.
Líbí se i taky zpracování skutečných situací do knihy - např. povodně v Praze.

Višnička
22.02.2020

Mě se knížka líbila moc, nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem.

myšpa
09.09.2019

Četlo se dobře...

Svica
29.07.2019

Nic náročného, dobře se čte.

lucy8484
24.04.2019

Knížku jsem přečetla za víkend, bavila mě. Ač se v ní psalo o vážných věcech, humor a nadhled je odlehčil, ale nezlehčil. Doporučuji.