Muž ve střídavé péči

Barvitý příběh dvou žen, které se dělí o jednoho muže. Cyril je známý novinář, který má milující manželku a dvě dcery. Přesto si s milenkou pořídí syna. Svůj čas dělí mezi obě rodiny a ocitá se tak ve střídavé péči manželky a milenky. Je ponořený do své práce a tento způsob života mu vyhovuje. Jeho nemanželský syn je geniální dítě, které ve čtyřech letech zkoumá matematiku, fyziku a zajímá se o politiku. Jednoho dne ho však na ulici porazí auto a skončí v bezvědomí. Cyrilův pohodlný život znenadání končí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286889/muz-ve-stridave-peci-Y7c-286889.jpg 3.381
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Muž ve střídavé péči

1v8na

Příběh měl velmi zajímavý námět - nedokážu si představit, že bych se o manžela měla dělit s nějakou jinou. To bych mu raději spakovala kufry.
Kniha byla čtivá, promyšlená, četla se rychle, měla spád.
Oblíbila jsem si postavu Eliáše.
Líbí se i taky zpracování skutečných situací do knihy - např. povodně v Praze.

Višnička

Mě se knížka líbila moc, nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem.

myšpa
09.09.2019

Četlo se dobře...

Svica
29.07.2019

Nic náročného, dobře se čte.

lucy8484
24.04.2019

Knížku jsem přečetla za víkend, bavila mě. Ač se v ní psalo o vážných věcech, humor a nadhled je odlehčil, ale nezlehčil. Doporučuji.

mikoi
05.04.2019

Kniha se mi moc líbila a určitě ji doporučuju a předám dále. Přečetla jsem ji prakticky na dva zátahy za pár hodin. Je psána zajímavým úsporným stylem, který ale řekne naprosto vše a velice dobře se čte. Je to sice na první dobrou oddechovka, nicméně téma není zrovna lehké, i když je vlastně tak strašně časté. Milého sobeckého Cyrila bych vykopala z baráku, tak nesympatická mi ta postava byla. A pokud je kniha skutečně autobiografická, jak jsem si přečetla níže, tak klobouk dolů před autorkou.

Radka1911
09.10.2018

Knihu jsem v knihovně objevila čirou náhodou a očekávala jsem jenom obyčejnou ženskou oddechovku, ale autorčin autobiografický příběh mne naplno pohltil. Za mne čtivé, krásně napsané, doporučuji

Lka
23.09.2018

Jak už tu bylo několikrát zmíněno, taková oddechovka, nic náročného, četlo se to dobře...

Konkurz na milence
Zakázaná přitažlivost
Zakázaná přitažlivost

Alena Müllerová
česká, 1962

Kniha Muž ve střídavé péči je v

Právě čtených1x