Vesina Vesina komentáře u knih

Jako cool v plotě Jako cool v plotě Karel Plíhal

Cool !! Díky čtenářské výzvě jsem se fakt pobavila :)

27.02.2020 5 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Kdybych si ji nevybrala do čtenářské výzvy, jen tak bych ji nečetla. Nějak mě nenadchla, ale ani neurazila. Četla se sama.

27.02.2020 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Ač jsem knih z této doby přečetla již několik, vždy mě zarazí fakt, jak lidé dokázali být bezcitní a krutí.... vytkla bych pouze dvě věci .... podle názvu knihy jsem očekávala více o pokusech Mengeleho .... začátek byl na mne až moc dlouhý a sladký. Čím dál více ale obdivuji lidi, kteří přežili něco tak strašného a ještě o tom dokáží mluvit !!

27.02.2020 5 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Jednoduchý a čtivý příběh, který mě nijak zvlášť nepřekvapil, ale ani nezklamal....

25.02.2020 3 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Po tom, co jsem o téhle knize slyšela, jsem měla strach se do ní pustit...... je pravda, že je to velice silný a místy dost nechutný příběh.... ale že bych ji kvůli některým scénám nedočetla, to ne !! Bohužel taková doba prostě byla .... snad už tohle nikdo nikdy nezažije !!

24.02.2020 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Ač mi chvíli trvalo, než jsem se začetla a zorientovala ve všech postavách, nakonec jsem knihu přečetla jedním dechem. Hodně dobrá !!

21.02.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Začátek byl trochu slabší a docela trvalo, než se to rozjelo, ale pak .... nemohla jsem přestat číst !! Rozhodně stálo za to vytrvat !! Olsen mě opět nezklamal. Pecka !!

16.02.2020 5 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Zvláštní kniha .... zajímavá, ale nějak mě nepohltila. Kdyby se mi nehodila do čtenářské výzvy, asi ji nedočtu.

10.02.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Úžasná, ale tak smutná knížka !!

09.02.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Velice silný a smutný příběh !! Knihu jsem přečetla prakticky jedním dechem. Doporučuji všem !!

06.02.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Jednoduchá, ale skvelá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem !! Jen škoda toho konce, chci vědět, jak to všechno nakonec dopadlo....

01.02.2020 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Nebylo to špatné, ale že bych si z toho sedla na zadek, to teda ne. Nic mě v knize vlastně nepřekvapilo a to byla škoda.

31.01.2020 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

No do prd**** !! Za mě nejlepší kniha z celé série HH !! A to jsem si myslela, že vím .... vůbec !! A ten závěr ?? Tohle si prostě musíte přečíst !!

26.01.2020 5 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

Za mě dobré, napínavé a čtivé. Nicméně místy dost přitažené za vlasy..... nic to nemění ale na tom, ze už teď se těším na další Heckovo dobrodružství !!

21.01.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Přečteno jedním dechem.... konec sice až superrychlý, ale jinak bomba.

17.01.2020 5 z 5

Tichý zabiják Tichý zabiják Volker Kutscher

Docela mi trvalo než jsem začetla.... pro mě zbytečně dlouhé.

21.12.2019 3 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Jedním slovem nuda !! Pro mě až moc klidný průběh bez akce a napětí.

04.12.2019 3 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Za mě super !! Napínavé od začátku ať do úplného konce !!

03.12.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Knihu jsem otevřela 3x a až na potřetí jsem ji dočetla. Bylo to těžké !! Hrozně těžké. Začátek mě vůbec nebavil. Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla, ale nakonec to tak špatné nebylo. Nicméně už se těším, až se vrátí zpět můj oblíbený Harry Hole.

29.11.2019 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Zajímavé !! Ne úplně špatné, ale zase ne nějak výjimečné.

27.11.2019 3 z 5