Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

V podstatě se jedná o verzi knihy Den co den vyprávěnou z pohledu Rhiannon. Spousta věcí se tam jen opakovala, ale byly tam pasáže, které v předchozí knize nebyly a do příběhu krásně sedly. Bylo zajímavé vidět příběh také z jiného úhlu, určitě jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Pěkné doplnění původního příběhu.
Jsem zvědavá na pokračování, které má vyjít na podzim.

17.08.2019 4 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Kniha je oddechová, takový průměr. Nebylo to nic extra zapamatovatelného, taková komedie pro teenagery. Moc jsem si neoblíbila hlavní hrdinku, ale za to se mi líbily snad všechny mužské postavy.

06.08.2019 3 z 5

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Ten konec? To by mě nenapadlo!!!
Přitom když knihu čtěte, podezříváte každého - ale na tohle jsem fakt nepřišla. Geniální :)
Určitě se k sérii jednou vrátím a budu sledovat náznaky, které v knihách musely celou dobu být.

27.07.2019 5 z 5

Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Shani Petroff

Svěží, vtipné, oddechové.
Jasně, příběh je předvídatelný a poměrně jednoduchý.. na druhou stranu, nepotřebuje takovou knížku jednou za čas každý z nás? Skvěle jsem si u ní odpočinula a pobavila se.
Doporučuji jako příjemné letní čtení :)

19.07.2019 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Skvělá knížka, ve které je budoucnost vykreslena ve velmi temných barvách. Je to až neuvěřitelně uvěřitelné. Při čtení některých kapitol jsem skoro ani nedýchala a bylo mi i trošku špatně (především ze smrtí při představení a hlavně! z recyklační místnosti, to bylo fakt něco).
Sečteno, podtrženo, knihu vřele doporučuji, ale nečekejte žádné oddechové čtení.

09.07.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Poslední dobou mám štěstí na výběr knížek, všechny jsou super!
Ani tahle nebyla vyjímkou, četla jsem jedním dechem a líbilo se mi, že se pořád něco dělo. Za půlkou knihy jsem už tušila, jak to celé bylo, ale vůbec mi to nevadilo, četla jsem dál, abych zjistila, jestli mám pravdu a hlavně, abych zjistila JAK. Vše do sebe krásně zapadlo a s koncem jsem více než spokojená.
Doporučuji, jak mladším čtenářům, tak i dospělým, ti si v knize také přijdou na své.

30.06.2019 5 z 5

Les Les Chelsea Bobulski

Malé nedostatky by se našly, ale příběh mě zaujal a nedokázala jsem přestat číst. Za jedno sobotní dopoledne hotovo. Moc příjemné čtení!
SPOILER
Henryho jsem si oblíbila a u některých pasáží s ním jsem se i zasmála. Ten konec mě proto zamrzel, i když je jasné, že to jinak dopadnout nemohlo, vzhledem ke světu a pravidlům, které ve společnosti v knize byly. I tak ale moje romantická dušička maličko pláče. :D

22.06.2019 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Nemám slov. Tohle byla prostě nádhera. Nemůžu knize vůbec nic vytknout, přečetla jsem jedním dechem. Postavy jsem si oblíbila, příběh byl skvělý. Až je mi líto, že kniha skončila. :)

20.06.2019 5 z 5

Dvanáct nocí Dvanáct nocí Andrew Zurcher

Kniha pro děti to rozhodně není. Já se tedy až tak neztrácela, některé věci byly náročnější na pochopení, ale příběh jako takový se mi líbil, byl originální :)

28.05.2019 4 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Perfektní od začátku až do konce. Nápad propojit klasickou Vánoční koledu s vědou a moderním světem se vážně povedl. Hlavní hrdinku jsem měla moc ráda a mrzelo mě, až jsem došla ke konci knihy. Konec byl udělaný moc hezky a smutně zároveň, ale moc se mi tam hodil. Zamáčkla jsem slzičku. :) Za mě určitě 5*, bylo to TOP!

13.02.2019 5 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Nádherná vsuvka k ještě nádhernější pohádce ❤ :) Krásně napsané, pro ty, kteří mají rádi pohádky jasná volba!

15.01.2019 5 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Závěrečný díl byl opět pecka! Konec mě sice trochu mrzel, doufala jsem, že to dopadne trošku jinak, ale i tak, počteníčko krásné.

13.08.2018 5 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Nemůžu hodnotit jinak, než opět 5* :) I druhý díl byl skvělý a skončilo to tak napínavě! Takže... kde mám ten poslední díl? Jdu na něj! :D

11.08.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Hezky pěkně! První i druhý díl jsem zhltla během dvou dní. Líbí se mi styl psaní a neustálá překvapení během příběhu. S Royaly se zkrátka nenudíte. :)

Jdu na třetí díl a nemůžu se dočkat! Nedokážu si představit čekat na další díl, než se vydá, když to vždycky končí táák napínavě! :D

27.07.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Pěkná kniha, skvělý námět, líbil se mi i autorčin styl psaní. Avšak celou dobu mi trochu nesedělo to zasazení děje. Možná jsem až moc zvyklá na klasickou Krásku a Zvíře, kterou miluji. Nicméně celkovému prožitku to nijak neuškodilo a příběh jsem si užila, bylo to zase něco jiného a určitě originálního. :)

13.07.2018 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Mě ani tahle kniha nezklamala. Často tady v komentářích čtu, že je spíše pro mladší, tak půjdu trochu proti proudu - je mi 22 let a knihu i její příběh jsem si vážně užila od začátku až do konce! :)

07.07.2018 5 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Nemohla jsem se do ní začíst... po 70 stránkách odloženo, třeba jen teď nemám "chuť" na tento žánr, nevím. :-)

02.07.2018 2 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Za mě teda perfektní, možná mi tahle kniha sedla i trochu více než série Šepotání (a to jsem z ní byla také nadšená!). Kdybych mohla, dám snad i více hvězdiček, tohle mi fakt sedlo, skvělý námět a skvěle zpracovaný. Rozhodně jsem se nenudila a věřím, že se k ní za nějaký čas ráda vrátím. :-)

16.06.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tohle bylo prostě perfektní! Konec jsem vážně nečekala... :)
Nemůžu se dočkat dalších dílů!

27.05.2018 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Kniha se mi moc líbila - originální námět i zpracování - jediné, co mě trošku mrzelo bylo zjištění, že se jedná o druhý díl, a tak byly některé věci zmiňované v knize chvílemi nejasné.
Celkovému dojmu to ale nijak výrazně neubralo, klidně bych si ji přečetla znovu! :)

25.11.2017