Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Zpočátku jsem se obávala, že mě příběh Gideona nebude bavit, ale do příběhu jsem se začetla a mrzelo mě, že Poskvrněná koruna byla tak krátká. Příběh Eastona mě ze začátku moc nebavil, protože jsem měla pocit, že čtu o úplně jiné osobě, než která se objevovala v prvních třech dílech. Poté se to ale zlepšilo a já jsem příběh Eastona a Hartley hltala plnými doušky. Rozhodně doporučuji si celou sérii přečíst, protože vážně stojí za to.

28.06.2020 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tenhle díl se mi opravdu líbil, možná i proto, že celá kniha nebyla jen o vztahu Elly a Reeda, ale řešila se zde i záhada v podobě trestného činu. Asi by ze mě dobrý detektiv nebyl, protože já jsem viníka do posledních stránek neodhadla. Navzdory tomu, že rodina Royalů je taková podivná, jsem si je všechny zamilovala a nejvíce Reeda a Eastona.

21.06.2020 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Poté, co jsem knihu několikrát rozečetla, ale nedočetla, jsem se konečně do děje ponořila naplno a hltala každou stránku. Čtení bylo sice pomalé, ale o to více jsem si užívala příběh. Opravdu silný příběh, který by si měli přečíst všechny dospívající děti.

14.06.2020 4 z 5

Fiorella a dům ztracených duší Fiorella a dům ztracených duší Vlastimil Vondruška

Musím uznat, že mě tato kniha velmi překvapila. Čtení jsem si užívala každou stránkou víc a víc a děj mě neskutečně moc bavil. Líbilo se mi, že jsem do poslední kapitoly nepoznala, kdo za celou tou ošklivou věcí stojí. Opravdu vřele doporučuji si tuto knihu přečíst, neboť je nejen čtivá, ale i vtipná!

08.06.2020 4 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Začátek mě hodně bavil a užívala jsem si každou stránku.Potom mě už čtení nebavilo tolik jako předtím, ale stále to bylo dobré. Cítila jsem ale celkem zklamání, protože jsem od této knihy čekala něco víc...Pocit zklamání ale zmizel stejně rychle, jako se objevil, protože konec vše vynahradil! Černooká byla můj první YA thriller a rozhodně ne poslední.

06.06.2020 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Bohužel musím hodnotit jen 3*, protože mi kniha nedala žádné nové informace a nebyl tam ani žádný zvrat. Je pravda, že jsem si zase ráda přečetla něco o Rhysandovi, ale podle mě je tato kniha naprosto zbytečná.

05.06.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Toto byla skvělá kniha. Naprosto mě dostala a i slzička ukápla... Rozhodně by si to měli všichni přečíst, protože i přesto, že to je fiktivní příběh, je zde rozebíráno důležité téma. Určitě mohu jen a jen doporučit.

09.05.2020 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Mechanická princezna byla skvělým zakončením série a určitě se chystám číst další autorčiny knihy ze světa lovců stínů.

04.05.2020 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Skvělé, stejně jako první díl! Jen mě dost rozesmutnilo, koho si Tessa vybrala a doufám, že ve třetím díle se její názor změní.

03.05.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Do knihy se mi zprvu vůbec nechtělo, ale jakmile jsem začala, nemohla jsem přestat. Příběh mě bavil a po zádech mi běhal mráz, když jsem četla o tom, co Cilka musela vytrpět. Nedokážu si představit, že bych to stejné zažila já. Obdivuji Cilku za to, jak moc byla odvážná a ochotná pomáhat lidem. Tento příběh by si měl určitě přečíst každý.

26.04.2020 4 z 5

Strašidlo cantervillské / The Canterville Ghost (dvojjazyčná kniha) Strašidlo cantervillské / The Canterville Ghost (dvojjazyčná kniha) Oscar Wilde

Takový jednoduchý příběh, který se četl lehce a rychle. Nebylo to nic, z čeho byste si sedli na zadek, ale takový průměr to určitě byl. Na mě to bylo ale až moc jednoduché.

20.04.2020 2 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Prvních pár stránek mě kniha moc nebavila, ale potom jsem se začetla a nutně jsem potřeboval vědět, co se stane dál. Příběh mě bavil, i přesto že jsem už věděla, jak kniha skončí. Láska a jiné úkoly se ale nezařadí mezi mé nejoblíbenější autorčiny knihy.

20.04.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tak tento díl byl pro mě určitě lepší než první díl. Stránky mi mizely pod očima a celý příběh jsem hltala s napětím, co bude dál. Sarah J. Maas mě opět nezklamala a dokázala, že je skvělá spisovatelka.

10.04.2020 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Knížka byla velmi pěkně napsaná a určitě by si ji měl přečíst, co největší počet lidí. Nechápu, proč jsem čtení tak dlouho odkládala.

05.04.2020 4 z 5

Tajemný hrad Tajemný hrad Enid Blyton

Tento díl se mi líbil méně než ostatní díly, protože měl velmi pomalý rozjezd, který mě moc nebavil.

24.03.2020 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Celou sérii jsem si zamilovala! Plné hodnocení nedávám z toho důvodu, že jsem knihu v průběhu čtení musela odložit, protože se mi nechtěla číst. Jakmile jsem ji ale vzala opět do rukou, hltala jsem stránky a během necelých dvou dnů jsem knížku měla přečtenou.

21.03.2020 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Já miluji tyto romantické knihy...Člověk je má přečtené za chvilku, odpočine si u nich a budou ho bavit. Za mě jedno velké doporučení.

12.03.2020 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Kniha se četla poměrně dobře, ale příběh mě moc neoslovil, a proto mě čtení nebavilo.

11.03.2020 2 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Další naprosto skvělá kniha od mé milované Kasie West. Určitě stojí za přečtení.

29.02.2020 5 z 5

Ztracená princezna Ztracená princezna Connie Glynn

Skvěle se to četlo a nemohu se dočkat dalšího dílu. Opravdu hodně moc doporučuji.

27.02.2020 5 z 5