Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden-medvídek s velkým M.Až mě z toho sladkého bolí zuby,ale stálo to za to
V příběhu bylo snad úplně všechno to,co jsem hledala.Namakaný,potetovaný a inteligentní Aiden mě vzal za srdce,takže doufám,že další pokračování bude v podobném duchu.BAM

15.10.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za mě tedy rozhodně ANO,nic jsem nečekala,první kniha od autorky a hned takové překvapení.Dřív mi romantické příběhy nic moc neříkaly,jela jsem ve fantasy a najednou se nemůžu přehltit sladkostí.Těším se na dalšího BAM chlapíka....Aiden na mě čeká v knihovně...jdeme na to :)

06.10.2021 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Brodick a Ramsey....To byla jízda. Dokonce se tam objevil i můj milovaný Ian...co víc si romantická duše může přát. Brodickovo bojovníci Dylan a Robert byli také k sežrání, prostě celá kniha pohladila :)

12.08.2021 5 z 5

Kdo by si chtěl brát vévodu Kdo by si chtěl brát vévodu Sabrina Jeffries

Ach jo,jsem hodně netrpělivá a tuto knihu jsem přečetla během jednoho dne.Zajímalo by mě,jak to dělají ostatní,mám za měsíc přelouskáno 15 knih a hrozně to leze do peněz :)
Ne,neztěžuji si...miluji vůni nového titulu i kouzlo starších knih,někdo utrácí za čokoládu a já zase za papírové poklady :)
Třetí díl Dynastie vévodů se mi líbil o maličko více než ten druhý,ale jedničku nepřekonal :)

11.08.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Asi takhle...knihu jsem přelouskla během jedné hodiny,víc času nebylo potřeba.Podle recenze jsem čekala erotiku,ale porno ne a jeho fanoušek nejsem,takže za mě opravdová hrůza.

05.07.2021 1 z 5

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Vyskočila na mě a hned jsem jí musela mít....Hannah je úžasná spisovatelka a za mě rozhodně vedou knihy,kde se vyskytuje Skotsko(nebo skotští válečníci ♥ ♥ ♥ )...prostě miluji

07.06.2021 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Miluji Bradfordy,úplně všechny
První díl byl krásný,ale Trevor je prostě Trevor...pohádka??Pro mě ano a vím,že knihu vezmu do ruky znovu...pokolikáté už???Dneska jsem jí přečetla po páté
Boje s jídlem mě hodně bavily,stejně jako psí mazlíčci :)

03.05.2021 5 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Krásný příběh,nějak moc rychle mi to uteklo,ale nevadí,schovám do knihovny a ještě jednou se k ní vrátím.Bavili mě Toddové,o nich bych si přečetla klidně samostatnou knihu,to by byla určitě jízda :)

20.04.2021 5 z 5

Ave, čarodějka na zabití Ave, čarodějka na zabití Lenka Vyoralová

Moje prvotina ze světa fantasy a dokonce od českého autora....jedním slovem...jedinečné.
Mrzí mě,že není pokračování,že není více takových knih,že se dlouho u podobného titulu znovu tak nepobavím...škoda.
Ave dávám rozhodně palec nahoru :)

22.03.2021 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Áááách,to byl balzám,Lily a Alex se mi nesmírně líbili.Na začátku čtení jsem si nemyslela,že mě příběh pohltí,ale opak byl pravdou a já se skoro celou dobu jen připitoměle usmívala :) ♥ ♥ ♥

22.03.2021 5 z 5

Ukrytá vášeň Ukrytá vášeň Hannah Howell

Krásná kniha,miluji sice Vysočinu a divoké Skoty,ale Anglie také není k zahození.Po dlouhé době není hlavní hrdina žádný krasavec a kupodivu to příběhu nijak zvlášť neublížilo :)
Při čtení jsem nikam nechvátala,všechno plynulo tak nějak samo a bylo to krásné.
Thayera bych chvilkama občas profackovala,ale díky bohu se o to Gytha postarala po svém a myslím,že velmi dobře :)
Hannah Howell prostě umí psát příběhy,které mě pohladí po duši ♥ ♥

28.02.2021 5 z 5

Nešťastné slečny šťastné Nešťastné slečny šťastné Eileen Dreyer

Je to už dávno,kdy jsem měla tuto knihu v ruce a matně si i vzpomínám na příběh,nic wauu,ale ani to nebylo zase až tak špatné.U sester jsem se nasmála a byla spokojená s koncem,takže rozhodně palec nahoru.

21.02.2021 4 z 5

Skandál Skandál Suzanne Enoch

Tuto knihu jsem si přečetla až po sérii s Tristanem,Svatouškem a Robertem.Což je u mě naprosto normální :),čtu,čtu a pak si dohledávám informace o zmíněných postavách a ejhle,oni mají vlastní příběh!!!! :) .Vévoda z Wycliffu mi padl hned do oka a tak jsem šla do Skandálu.Předchozí dvě knihy jsem opět vynechala a tu chybu budu co nejdříve napravovat :) Mám to jako na houpačce,ale alespoň se nenudím.

21.02.2021 5 z 5

Pán ostrova Pán ostrova Catherine Coulter

Od této autorky jsem četla určitě lepší knihy,slůvko BAŽE už mi šlo opravdu na nervy,ale příběh jsem nakonec nevzdala a dočetla až do konce.Není to kniha,ke které bych se s radostí vracela,to rozhodně ne,ale ani nelituji jejího přečtení.

21.02.2021 3 z 5

Nevěsta z Vysočiny Nevěsta z Vysočiny Hannah Howell

Už budu mít skoro celou sérii,sice se ke mně knihy dostávají na přeskáčku,ale to vůbec nevadí.Miluji,když se v příběhu objeví hrdinové z minulých i budoucích titulů.Murrayovic klan je prostě boží a Gillyanne si s Connorem skvěle poradila.Ještě mi chybí tři knihy a budu si moct dát celou nálož od začátku :)
Camerons,MacEnroy a Murray....♥ ♥ ♥ ♥

21.02.2021 5 z 5

Cech dobrodruhů Cech dobrodruhů Zack Loran Clark

Koupila jsem tuto knihu neteři a ta si ji nemohla vynachválit :)

08.12.2020 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Naprostá nádhera,Valerie umí,všechny předchozí díly byly super ♥

08.12.2020 5 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Garwoodová je prostě bohyně,každá její kniha,kterou jsem doposud přečetla,byl učiněný skvost.Samozřejmě mám své favority(Nevěsta,Dar lásky,Králova milenka,Strážný anděl,Svatba a Tajemství ♥) Příběh Vlka Duncana a Madelyne byl pro mou romantickou dušičku jako krabice čokolády a puget růží.Miluji Vysočinu a drsné skotské horaly,ale i rytíři nejsou k zahození ♥

27.11.2020 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Asi tak:Červená knihovna to rozhodně není,prvních 30 stránek byl bez dialogů,na což nejsem zvyklá,ale pak už se to pomalu rozjíždí.Nevím proč mi utkvělo v hlavě pojídání syrových krys v kanálech :) Opilecká písnička byla také super.V knize je hodně násilí,ale k příběhu to rozhodně patří.Láska byla také fajn,nic přehnaného,takže suma sumárum:příjemné čtení.
Děkuji autorovi za zaslání knihy,byl to příjemně strávený večer :) Obdivuji odvahu vyjít ven se svojí prvotinou a třeba to povzbudí další autory.Knih není nikdy dost.

16.11.2020 4 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Po přečtení tohoto příběhu jsem zůstala doslova PAF...opravdu.Alec...tvrdohlavý,silný a úžasný bojovník z Vysočiny.Miluji tu jejich hrdost a plédy...zemana Kincaida jsem si v takovém oděvu představovala snad milionkrát a nejspíš i tolikrát knihu přečtu,protože tohle je naprostý skvost mé knihovny. ♥ ♥ ♥ ♥

13.11.2020 5 z 5