Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Já ty Murraye prostě miluji
Obálka knihy je tedy dost příšerná,ale naštěstí to obsah vyvažuje :)

17.06.2022 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Byl začátek uspěchaný??To rozhodně. Nestihla jsem se rozkoukat a už spolu skoro bydleli.Pak se stalo to,co se stalo a Jonathan byl jako vyměněný (nedivím se!!!) Byla kniha dobrá??NE.Byla neskutečně nádherná!!!
Myslím,že jízda s Damonem bude stejně skvělá a já se nemůžu dočkat června.

13.04.2022 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Senzace,senzace a ještě jednou senzace!!!!!První díl mě navnadil a druhý s třetím naprosto odrovnaly...Gabe,Jace i Ash prostě spnili moje knižní sny.Přesně můj šálek kávy,ať si každý myslí co chce,máme možnost knihu dočíst nebo odložit a já tyhle tři rozhodně z ruky nedám.Srdce se mi rozbušilo dokonce častěji,než u Padesáti odstínů :) :) :)

01.04.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Je to pecka!!!!Meghan prostě umí zaujmout a vtáhnout vás do děje.Tahle série bude opravdu stát za to,tím jsem si jistá.Při čtení je člověk jako na trní a já ten stav miluji.

09.03.2022 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Nečekala bych,že mě tento žánr bude zajímat,ale kamarádka mi knihu půjčila s kladným doporučením a tak jsem se do příběhu zakousla.Nebylo to vůbec špatné,spíše naopak.
Škoda,že autorka nemá více knih,určitě bych do nich investovala :)

03.03.2022 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Amo mi opět vyrazila dech....jak to jenom ta autorka dělá??!!!!
Po Stříbrné labuti jsem si řekla NE,takové knihy mě akorát rozhodí,víc jich číst nebudu!!!
O týden později....dobrý den,vzala bych si Polámanou loutku....289kč....tady máte 300,to je dobrý,děkuji,nashledanou....moje důslednost bere nohy na ramena!!!!

02.03.2022 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Zamilovala jsem se do celé party už od prvního dílu.Počínaje Michaelem,Robertem,Jonnym a nakonec Henrym.
Opravdu to napsala česká autorka?Nestačím se divit :)
Byl to nejlépe strávený týden po dlouhé době.Jonny mě bavil pokaždé.
Teď půjdu na ostatní knihy,Pekáč buchet a S hlavou v oblacích(pejru).
Moje nová oblíbená autorka :)

24.02.2022 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

To jako vážně dvě knihy pomalu Massimovi obrušuje hrany a pak z něj udělá ďábelské sémě????
Laura od začátku jenom chlastá,obléká na sebe pár nití a má právo na happyend!!Kde to sakra jsme????
Bože,tolik vykřičníků a otazníků jsem snad ještě nikdy nepoužila,ale tahle třetí kniha si o nic jiného neřekla,krucinál!!!Úplně mě obrala o pocity z předešlých dvou knih,které byly sice na hraně,ale v pořádku.
Už dlouho jsem nebyla tak rozčarovaná a naštavaná z utracených peněz.Měla jsem skončit u druhého dílu(asi prvních 50stran)!!!!

18.02.2022 1 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

První díl byl super,druhý fajn a třetí???Naprostá senzace!!!!
Miluji Lachlana(Michaela),miluji jeho temnou i zamilovanou stránku.Jsem z celého příběhu nabušená emocemi a nejspíš si ho dám tento měsíc ještě jednou.
Byla to prostě jízda se vším všudy :)

10.02.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Miluji tuto sérii :) Muži z BAM jsou perfektní a Sandy je vždy dokázala srovnat do latě.Na její příběh jsem se těšila ze všeho nejméně,ale autorka mě mile překvapila a já si knihu užila stejně jako ty předešlé.Děkuji Melanie :)

26.01.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

To byla nádhera!!!!Autorka ukázala, že prostě umí psát krásné, romantické a vtipné příběhy. Tato kniha bude v mojí knihovničce umístěna hodně vysoko.Prostě úžasné :)

04.12.2021 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Summer byla občas na ránu a Flynn to vyřešil za mě :) :) :)(Mohl to udělat častěji)
Období strávené na chatě se mi moc líbilo a možná bych trochu natáhla konec.Druhý díl byl o chlup lepší než první,ale obě knihy se mi usadily v knihovně a ráda se k nim vrátím.

02.11.2021 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Zatraceně....proč se po přečtení knih od Amo Jones cítím převálcovaně,nabušeně,dole,nahoře,zamilovaně,vyprahle i nadšeně???
Po sérii Elitního klubu králů jsem byla týden k nepoužití..tedy ne celé tělo,jenom mozek.
Myslela jsem si,že další její knihy nezvládnu,ale jsou jako droga!!!
Pocit,že jsem z části asi také zvrhlá i pošahaná,ale zároveň milující...všechno se ve mně tluče a soupeří o navládu....naštěstí ani jedna z misek vah neklesá a drží se stejně vodorovně.Jdu na Korunu osudu a připravuji se na smršť nálad.

29.10.2021 5 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Silný příběh,sice mi chyběla Vysočina,ale Murray family prostě nedokáže zklamat :)

Vítěz z Vysočiny Vítěz z Vysočiny Hannah Howell

Dokonalost sama,Hannah prostě umí a každá její kniha je skvost do mé knihovničky :)

Van Van Melanie Moreland

Trošičku slabší,ale pořád krásná romantika :)

Reid Reid Melanie Moreland

Miluji,stejně krásná jako předešlé díly :)

Vyvolená znamením Vyvolená znamením Eliška Pěnkavová

Tak na tuto knihu se obzvlášť těším, zatím v elektronické formě není, ale já si počkám. Chce to změnu žánru a tady se mi toho nejspíš dostane. Elišku Pěnkavovou zatím neznám...no,jsem opravdu zvědavá

17.10.2021

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Ježkovi voči,kde jsem dodnes žila?V jeskyni?Najednou mám pocit,že objevuji jednu českou autorku za druhou.Nejdříve Adrianu Michálkovou,Petru Stehlíkovou,milovanou Niku Peas a teď Karolinu.Asi jsem se českým spisovatelům v podvědomí vyhýbala a zjišťuji,že to byla chyba.
Dvě zrcadla bych se Stmíváním neporovnávala,tohle mělo šmrnc,spád,lásku,romantiku a hezký nápad.Taková zrcadla bych si nechala líbit.
Přečteno jedním dechem

15.10.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Ani třetí díl mě nezklamal.Na Maddoxe jsem se sice těšila tak nějak nejméně,aleo to bylo překvapení větší a milejší.Jeho minulost mě opravdu zaskočila,ale kluci z BAM všechno zvládli a já se můžu vrhnout na Reida

15.10.2021 5 z 5