Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Kniha je napsaná velmi jednoduše a právě proto se mi líbí. Není nacpaná akcí a napětím, ale má od každého kousek. Romantická zápletka není nic nového, ale stejně si všechny postavy zamilujete. Zvrat? O ten tu také není nouze. Kniha Vám může nabídnout spousty skvělých věcí. Tak proč si jí nepřečíst?
Sophie je jedna z mála hrdinek, které jsem si oblíbila hned po první stránce a měla jsem jí ráda až do konce. Její trefné a ironické poznámky by rozesmály snad každého. Líbilo se mi, že nic nechtěla vzdávat tak lehce a všechno si dělala po svém.
Volba mezi Calem a Archrem byla těžká a proto jsem si zamilovala raději oba dva :)

09.09.2020 5 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Naprostá senzace!!!!Adam je od prvního dílu můj nej nej nej oblíbenec a jeho hlášky mě totálně rozsekávají :) :) :)
Celou sérii jsem četla už třikrát a teď si jí dám opět znovu.
Adriana je spisovatelkou číslo jedna a doufám,že se dočkám dalších knih,které mě opět nadchnout,dojmou,rozesmějou a ocitnu se ve světě,kde i přes překážky vše dobře dopadne.
Miluji sérii Sedmé nebe.

24.07.2020 5 z 5

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Já to trio prostě miluji.Kassiel je mojí jedničkou od prvního dílu,na Adama jsem si musela chvilku zvykat,ale potom už jsem si bez něj příběh nedokázala představit a Ellie?Ta ten trojúhelník skvěle doplňovala.Nemohu uvěřit,že už je konec(krásný konec,ale přesto konec),čekání na poslední knihu mě stálo nehty na rukou i nervy a když jsem jí měla doma,říkám si...Verčo,budeš číst pomalu,hééézky pomalu a vydržíš v klidu....jasně :) :) :) Dva dny...za dva dny byl konec!!!!Ale nádherný,Adrianko,děkuji vám za to,jste naprosto úžasná.

18.11.2019 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Co napsat...mám jenom samá pozitiva.Když dostanu knihu od Adriany....je to jako 24.prosince....když stojíte za dveřmi obývacího pokoje,za kterými je nasvícený stromeček a vy se nemůžete dočkat,až otevřete první zabalený dáreček.Takové mám pocity z Inferna,stejné to bylo i u Sedmého nebe a Očistce.Jiné přirovnání mě prostě nenapadá.
Obrovské díky za takové knihy :)

10.10.2019 5 z 5

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Tak jo,asi takto..váhala jsem,zda objednat knihu o dvanáctileté dívence,ale štítek mi hlásil-elfové- a pro ty já mám slabost.Už od první stránky mě příběh vtáhnul a i když jsem teprve na 199 stránce,mohu říct,že kniha je naprosto fantastická.

22.08.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Také se přidávám s názorem,že předešlé knihy byly lepší,za mě vede rozhodně čtvrtý a pátý díl,ale ani tento poslední nebyl žádným zklamáním.Já bych uvítala větší prostor pro Lorcana,toho jsem si zamilovala od první chvíle,kdy se v knize objevil.Nikdo mi vyloženě na nervy nelezl,i když...Aedion to měl opravdu na hraně,naštěstí se během příběhu srovnal :) Chaola jsem tak trochu přeskakovala,ale jinak byla kniha skvělá.Celá série má přední místo v mé knihovně a určitě se do ní brzy pustím znovu.

21.08.2019 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Druhý díl jsem dnes obdržela poštou i s věnováním a hned se do ní jdu pustit,nečekám zklamání,protože to snad není ani možné,paní Michálková je fantastická spisovatelka,kdo nečetl Sedmé Nebe,rozhodně doporučuji.

08.07.2019 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Naprostá bomba,mé první setkání s českou autorkou a hned je to taková senzace....ani se mi tomu nechce věřit,ale knihu Sedmé Nebe jsem nedokázala odložit a přečetla jí za jeden den :)

08.07.2019 5 z 5