Navěky

Počátek myšlenky je jako slza z tajemných hlubin řeky. Je to místo, kde existuje jen ten pocit. Chce to odvahu jít hlouběji do sebe. Ukradnout si okamžik věčnosti a přivinout ho k sobě. Vdechovat vůni dálek a minulosti, prožít ji a proplakat znovu. A uzavřít. Ani jedna z těchto důležitých kapitol jeho života ho nepřebolela. Nikdy se neuzavřely. Nemohly… Adam k tomu nedostal příležitost. I když mlčel, truchlivě obracel dozadu stránky s nevyslyšenou prosbou, aby ho už konečně někdo osvobodil a ty bolavé stránky zapálil. Nebo dopsal… Nebála jsem se stínů. Psala jsem i za tmy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447852/big_naveky-fb0-447852.jpg 4.927

Kniha Navěky

Dagmar108
22.08.2021

Krásná kniha

Knihodrak
25.02.2021

Ahoj, celá série je absolutně dokonalá! V mnoha ohledech mi změnila pohled na život k lepšímu. Moc bych si chtěla přečíst i tento poslední díl. Nevíte někdo prosím prosím, kde se dá sehnat?

Kukicka
02.02.2021

Jednu hvezdicku davam u toho dilu dolu za poslednich asi 10% pribehu. Na me asi az moc cukrkandl a valeni se smichy a vyprskavani smichu uz mi trochu vadilo :-) Jinak jsem si ale cely tento dil rikala, jak je vubec mozne, ze cela tato saga ma pouze jednotky hodnoceni a komentaru a knihy, ktere temto 5-ti kniham nesahaji ani po kolena se pohybuji v Databazi knih ve stovkach. Tyto knihy by si zaslozily preklad do nekolika jazyku a statisice nebo miliony ctenaru po celem svete. Je to opravdu krasny a hlavne do posledniho detailu propracovany pribeh, ktery ma presah a nektere casti pribehu se Vas vnitrne dotknou a donuti zamyslet se nad vlastnim zivotem. Mozna, ze prvni dil se nezda a muze se jevit jako divci romanek, ale ctete dal... At uz vahate, protoze se treba jedna o ceskou spisovatelku nebo Vas odrazuje to, ze knihy nemaji stovky hodnoceni, nebo cokoli jineho, tak se od toho odprostte a pokud Vas alespon trochu toto tema zajima, tak si knihy prectete... Navic od zacatku obdivuji ty s pribehem souvisejici, krasne propracovane obalky

AAAMarket
18.01.2021

Tahle série je naprosto neskutečná. Pořád překvapuje a krásně do sebe vše zapadá. Jsou to mé nejoblíbenější knihy a příběh mi zůstane v srdci NAVĚKY ❤️ děkuji Adri

Bafy
27.12.2020

Tento díl mi zůstával nějakou dobu uzavřen, ač jsem se snažila začíst nešlo to... Pak přišel den kdy se slova začala měnit v "příběh" tak známý...... Díky některým informacím jsem měla nutkavý pocit se vrátit k Soudnému dni a pochopit co mi uteklo. Moc mi toho uteklo :-) Jestli jsem měla před tím pocit že vidím, tak ano ale přes x slunečních brýlí. Četla jsem pomalu, vracela se a divila jak je možné že jsem to neviděla. Úžasné jak v celé sérii necháváte nápovědy, drobečky které stačí vidět a dát si dohromady. Chápu proč jsou Ellie, Adam a Kassiel tak silný....... Děkuji

Veeria
30.11.2020

Navěky je bonusový díl ságy Sedmé nebe, a právě s ní všechny díly stvořily nezapomenutelný literární skvost, naprostý unikát. S vděčností a láskou děkuji, že se ke mně tyto knihy dostaly, protože jsem v nich objevila mnoho! Každý si najde svoji srdcovou knihu, a pro mě se jí stala tato. Je naprosto kouzelná! Dokonalá ve své přirozenosti, barevná jako duha. Ve slovech je toho tolik ukryté.

Adamův příběh je tak dechberoucí - plný emocí, bolesti, ztráty, ale i lásky, naděje a odhodlání. Spolu s Kassielem a Ellie si toho tolik vytrpěli, ale nikdy se nevzdali, bojovali, věřili. V sebe i druhé. V lepší budoucnost. V naplnění svých snů. A tím ovlivnili i životy dalších...

V příběhu cítíte každou jednu emoci. Vše má svůj důvod. Vše se děje tak, jak má. Děkuji!

Navěky budu tyto hrdiny milovat ♥

Jedinečný příběh pro Adri, jedinečný příběh i pro mě. A věřím, že i pro další. :)

Vendelie
29.10.2020

Tato celá série patří a bude patřit k mým oblíbeným. Určitě se k ní brzy zase vrátím. Čte se skutečně sama a nelze ji nemilovat.

Kamik77
10.10.2020

Tak, dočteno. Jsou pasáže, a je jich hodně (miluji Adama), kdy jsem se neuvěřitelně hlasitě rozesmála a byly pasáže, kde jsem se trochu, trošičku, malinko trápila. Neznám, krom této série, jiné autorčiny knihy, ale po celou dobu čtení jsem tušila, že knihy mají hlubší význam.
"Mezi řádky", od str. 420 to bylo pro mě velmi bolestivé. Každý z nás má tiché bolestivé výkřiky a každý z nás se s nimi pere jinak.
Moc děkuji Adri za krásný příběh, který jsem mohla prožít. Děkuji.